Futbolun Tek Patronu "Murat Yalçındağ" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolun Tek Patronu "Murat Yalçındağ"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sezgin'in halefi belli oldu!

Bu sezon futbolda beklenmedik sonuçlar alan Galatasaray'da başkan Adnan Polat, futbol şubesini yeniden yapılandırdı.

Sportif Direktör Adnan Sezgin'in istifasının ardından tüm gününü Florya'da geçiren Başkan Adnan Polat, yönetici Murat Yalçındağ'ı bu konuda görevlendirerek futbolun tek patronu olarak ilan etti.

Başkan Adnan Polat, Florya'da tüm birimleri Murat Yalçındağ'a bağlarken, futbolcuların tüm sorunlarıyla Yalçındağ'ın ilgilenmesini istedi..

Başkan Adnan Polat'ın futbolda yaptığı bu değişikliğin ardından Fenerbahçe derbisi ve mali kongreye ayrı ayrı önem verdiği belirtildi.

18 Mart'ta oynanacak Fenerbahçe maçından 1 hafta sonra gerçekleşecek Mali Kongreyi de en iyi şekilde atlatmak isteyen Adnan Polat'ın yakın çevresine, "Galatasaray tarihinin en önemli haftasına giriyoruz" dediği öğrenildi..

Öte yandan Galatasaray Sağlık Ekibi Koordinatörü Doç.Dr. Burak Kunduracıoğlu, teknik heyetin uygun görmesi halinde, Arda'nın Fenerbahçe ile 18 Mart Cuma günü yapılacak derbi maçta oynayabileceğini açıkladı.

Galatasaray Televizyonu'ndan yayınlanan Florya Günlüğü programına katılan Kunduracıoğlu, Arda Turan'ın Fenerbahçe derbisinde sahalarda olup olmayacağı yolundaki bir soru üzerine, "Tabii ki teknik heyet dilerse ve Arda'nın ağrılarında artış olmazsa ki, şu anda böyle değil. Kendisi takım ile birlikte antrenmanlara çıkıyor. Teknik heyet uygun görürse o maça çıkacaktır. Herhangi bir sıkıntısı yok" diye yanıtladı.

Ligtv

Futbolun Tek Patronu "Yalçındağ"

Sezgin'in halefi belli oldu!

Bu sezon futbolda beklenmedik sonuçlar alan Galatasaray'da başkan Adnan Polat, futbol şubesini yeniden yapılandırdı.

Sportif Direktör Adnan Sezgin'in istifasının ardından tüm gününü Florya'da geçiren Başkan Adnan Polat, yönetici Murat Yalçındağ'ı bu konuda görevlendirerek futbolun tek patronu olarak ilan etti.

Başkan Adnan Polat, Florya'da tüm birimleri Murat Yalçındağ'a bağlarken, futbolcuların tüm sorunlarıyla Yalçındağ'ın ilgilenmesini istedi..

Başkan Adnan Polat'ın futbolda yaptığı bu değişikliğin ardından Fenerbahçe derbisi ve mali kongreye ayrı ayrı önem verdiği belirtildi.

Lig Tv

Cevap: Futbolun Tek Patronu "Yalçındağ"

ofofofofofofofof

[video=youtube;6sw0fhca0BE]https://www.youtube.com/watch?v=6sw0fhca0BE[/video]

Göbek mi atalım , nasıl tepki verelim bu habere.Neyse hayırlısı olsun

Birisi hatırlatsın başkana feneri yenince kupa vermiyorlar.Vizyonumuz yerlerde.

Neremle gülsem neremle alasam , Yalçındağ mı kurtaracak bizi :eek:

Forumda biri kim hatırlamıyorum Sezgin gidiyor ama umarım onu aratacak biri gelmez demişti , inşallah böyle bişey olmaz .

Hey Allahim ya :) Adnan Polat Adnan Sezgin´e söz vermistir. Emin ol senin degerini anlayacak bu camia diye :) Aldigi karara bak ya. Arkadaslar bu Adnan Polat´i ibra ederlerse Galatasaray bitecek. Cok ciddi söylüyorum. Galatasaray diye birsey kalmayacak. Adnan Polat´in Galatasarayli olduguna asla inanmiyorum. Bu kadar yanlis kararlar veremez bir Galatasarayli.

Hey Allahim ya :) Adnan Polat Adnan Sezgin´e söz vermistir. Emin ol senin degerini anlayacak bu camia diye :) Aldigi karara bak ya. Arkadaslar bu Adnan Polat´i ibra ederlerse Galatasaray bitecek. Cok ciddi söylüyorum. Galatasaray diye birsey kalmayacak. Adnan Polat´in Galatasarayli olduguna asla inanmiyorum. Bu kadar yanlis kararlar veremez bir Galatasarayli.

Cidden artık şupelenmeye başladım bu adam fenerlimi yada Galatasarayı ikinci lige duşureceğim batıracağım diye bi sözu mu var diye ...

Bukadar yanlış kararlar alan bi adam görmedim ben ama her konuda Td,Sd,Futbolcu .....

uuww ağzım yarım metre açıldı.böyle bir isim kimse beklemiyordu şok şok şok.toz duman edeceğiz şimdi ortalığı.helal olsun adnan polat.

Kısa süreliğine onu yapmışlardır..Polatın gelecek sezon kalacağı kesinleşsin bence başkasınıda alacaktır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt