"G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"


İsmi 'transfer sihirbazı'na çıkan Haldun Üstünel'den Galatasaray'ın transferlerine yorum...G.Saray'ın eski yöneticilerinden Haldun Üstünel, 'Gönül isterdi ki daha farklı isimler kazandırılsın. Kariyerli ve marka oyuncular alınması gerekirdi. Galatasaray forması bu kadar ucuz olmamalıydı. Ama yapılan transferler belli olmuyor verimleri çok önemli bekleyip göreceğiz' dedi.Üstünel bir de kehanette bulundu ve 'G.Saray'ın bu kadro ile ilk 4'ü zorlayacağını sanmıyorum ama istenilen bu' dedi.MİLLİYET
 
Cevap: "G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"Haldun abinin lafının altına imzamı atarım.İsmi 'transfer sihirbazı'na çıkan Haldun Üstünel'den Galatasaray'ın transferlerine yorum...G.Saray'ın eski yöneticilerinden Haldun Üstünel, 'Gönül isterdi ki daha farklı isimler kazandırılsın. Kariyerli ve marka oyuncular alınması gerekirdi. Galatasaray forması bu kadar ucuz olmamalıydı. Ama yapılan transferler belli olmuyor verimleri çok önemli bekleyip göreceğiz' dedi.Üstünel bir de kehanette bulundu ve 'G.Saray'ın bu kadro ile ilk 4'ü zorlayacağını sanmıyorum ama istenilen bu' dedi.MİLLİYET
 
Cevap: "G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"kariyerli elano geldide ne oldu salla başı al maaşı ve sonrada brezilya sahillerinde ayaklarını kuma gömmeye gitti
 
Cevap: "G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"Büyüksün Haldun Başkan sende olmasan sözlerimize tercüman olan kimse yok!!
 
Cevap: "G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"Hakılısın ama Brezilyalı topçu almak Rus ruleti oynamak gibidir. Ama tersten 5 dolu bir boş silahla. Arsen Wengeri unutma. Büyük transferler büyük vizyonun olduğunu gösterir hedeflerinin büyük olduğunu. Tabi amacına uygun yere amacına uygun topçuyu kastediyorum. Şuanda ciddi kaliteli ayak sıkıntısı çekiyoruz. Takımımızdaki topçuların büyük bir kısmı Galatasarayın seviyesindeki oyuncular değil.kariyerli elano geldide ne oldu salla başı al maaşı ve sonrada brezilya sahillerinde ayaklarını kuma gömmeye gitti
 
Cevap: "G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"İstifasından sonra bugüne kadar tek laf etmeyen Haldun Üstünel,bugün çıkıp böyle konuşmuş olamaz.milliyetin haberine inanmıyorum.aynı şeref yoksunları hagi yine hakeme tükürdü diye haber yapmış bugün.
 
Cevap: "G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"İstifasından sonra bugüne kadar tek laf etmeyen Haldun Üstünel,bugün çıkıp böyle konuşmuş olamaz.milliyetin haberine inanmıyorum.aynı şeref yoksunları hagi yine hakeme tükürdü diye haber yapmış bugün.Yönetim hakkında kötü bişey söylemedi. Hatta destek vermek gerek dedi.

Ama bir taraftar olarak beklentisini dile getirdi ki bu hepimizin beklentisi.

Hepimiz isteriz orta sahaya bir Ever Banega, Kallstrom. Söylediği tek şey bu oldu.
 
Cevap: "G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"Haksız değil. Ama yapılan transferler de Hagi'nin etkisi olduğu aşikar. O yüzden ben umutluyum.
 
Cevap: "G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"Ucuz falan demedi.Röportaj da sadece daha kariyerli isimler alınabilirdi dedi.
 
Cevap: "G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"Serdar Özkan,Mehmet Batdal gibi leş transferleri kasttetmiştir. Haklıdır.Keita'nnı satışının yanlış olduğunu da eklemiş.
 
Cevap: "G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"Transferde önemli olan doğru adamı bulup takıma monte etmektir.Yok bu adamın değeri 3 liraymış da, yok kariyeri yokmuş da bunlar hikaye.Takıma fayda katacaksa, takım olgusu içinde takımı sürükleyecekse doğru transferdir.Bence Haldun Üstünel'in demek istediği Kazım ile ilgili söylemlerdi.
 
Cevap: Üstünel: "Marka isimler alınmalıydı"Yalan haber,isimsiz transferlerin iyi performans gösterdikten sonra bu haberler ile haldun üstünel in üzerine gitmeye çalışıyorlar akılları sıraca.Ancak haldun gerçekten böyle birşey söylediyse yuh diyorum.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt