"G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"

Cevap: "G.Saray forması bu kadar ucuz olmamalı"

Galatasaray formasını haketmeyen adamların alındığı doğru.Zapata misal kim tanıyordu yada çok üst düzey bir kalecimi konyaspordan teklif alan bir kaleciyi aldık.Ayrıca Haldun Üstünel'in yaptığı transferlerin tamamı Rijkaard tarafından istenmiş adamlar tutup tutmaması haldun üstüneli ilgilendirmez ayrıca Jo'nun M.City'deki performansı ortada elano zaten yatmaya gelmişti istersen cristiano ronaldo'yu getir yatmaya geldiyse oynamak istemezse oynatamazsın misal meira yatmaya geldi ama satıldı zarar edilmeden jo kiralıktı dos santos kiralıktı yani bu oyuncuların klübe ciddi masrafları olmadı kadro derinliği için alınan adamlardı ayriyetten Lucas Neill Harry Kewell Milan baroş abdulkader keita ne yaparsa yapsın jo.Adnan sezgin'in Leo franco'yu getirdiğini alem biliyor ayriyetten gökhan zan mustafa sarp gibi adamları haldun üstünel aldı diyenler Haldun'un dış transfer adnan sezgin'in iç transferden sorumlu olduğunu unutmasın sadece 1 tane yabancıyı yani leo franco'yu alan adnan sezgin'dir ama imza törenlerinde haldun üstünel gözükmüştür basınca popüler olduğu için

Keita satılmasaydı ligde en azından ilk beş içinde olurduk şu anda.

Merak etme ultra zeki arkadaşım rumen olmadıklarını bende biliyorum, rumenleri derken Romanya liginden alınan futbolcuları kastetmiştim ama anlayamayacak olanların çıkması olasılığını düşünmemiştim. Benim hatam kusura bakma.

Bir ikincisi ben Kazım gibi bir topçuyu Galatasaray'a getirip Misimoviç gibi bir topçuyu disiplinsiz diye gönderen bir yönetim anlayışı içinde Kazım'ı yetenekli falan olarak değil tamamıyla leş kargalığından ibaret bir transfer olarak görüyorum.

Bir üçüncüsü scout sistemi Pino'dan sonra kuruldu ondan sonra gelen Stancu ise Hagi'nin istediği bir adamdı ve seni bilmem ama bu adam patlama yapacak bir oyuncu değil benim gözümde. Sıradan bir forvet Emenike'den fazla bir artısı olduğunu sanmıyorum hatta muhtemelen bir çok yönden eksisi bile vardır. Bence Yekta ve Culio dışında yapılan transferler başarısız. Stancu'ya verilen parayla çok daha iyi bir bir forvet alınabilirdi.

Kaleci mevzusunu hiç açmıyorum, dediğim gibi leş kargalığından başka bir şey değil. Milletin artıklarına didinmek yani...

Laf cambazlığı yapmana hiç gerek yok. Senin yorumundan Rumenlerin diye nitelendirdiklerini (nasıl oluyorsa) Romanya liginden futbolcular diye kullanabilecek seviyede olabileceğini zannetmiyordum o yüzden böyle bir gaflette bulundum.

Misimovic olayına gelicek olursak Hagi kadro dışı bıraktı ilk geldiği dönem de son dönemlerde takım kaptanlığı yapan Ümit Karan ı kadro dışı bırakmıştı. Yönetim karşı çıksa Hagi nin istedikleri yapılmıyor diye biz leş kargalığı yapıcaz kusura bakma.

Ayrıca Kazım ı da Hagi nin (ne kadar doğrudur) çok istediğini başkan transferden sonra açıkladı.

Stancu ise çıktığı ilk maçta kaliteli bir kumaşı olduğunu ispatladı. İnşallah ben haklı çıkarım renkdaş Stancu bizi sırtlayıp götürür. Ama beklemekten başka çare yok inş. değer. Kaldı ki Hagi nin bugüne kadar transferde hiç hata yaptığını hatırlamıyorum. Hakan Yakın sorunu vardı sanırım tek o da istememişti sanırım. Zapata yı da bilemem. Ama Hagi nin referansı varsa bizimde güvenimiz olmalı.

Bu Haldun Üstünel denen şahıs Florya'dan içeri sokulmamalı. Aslında soyunma odasında (hadi sarhoş değilken olsun!) Lincoln'ümüze ucuz racon kestikten sonra camiadan uzaklaştırılmalıydı.

Kendisinin (çalımını satarak) yaptığı milyonluk transferlere bakın. Elano, Misi...Diğer yanda Sarp!

Hagi'nin son zamanda getirdiği futbolcuları Galatasaraylılar dahil, medya bile beğendi!

Misimovic i Hadlun getirmedi... Sarp zaten Bülent Korkmaz in eseri... Ee ne olmus Elano sanki ilk futbolcu mu bizde yararlari olmadi ? Okadar binlere yaklasan oyuncu geldi gitti...

üstüne Galatasaraya yakisan bir transfer di, Dünya Kupasinda sag olsun, Elano, Gio, Kewell, Neill ve Keita sag olsun, alman teve de okadar cok Galatasaray ismimizi duydum ki, bu gurur verici...

Üst Alt