G.Saray İki Yeni Branş Açtı!!


Ünal Aysal, Galatasaray Spor Kulübü'nün iki branşta daha faaliyete geçeceğini duyurdu.aysal.jpg
DHA'nın son dakika haberine göre; Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray'da Hentbol ve Tenis şubelerinin açılacağını açıkladı.Detaylar birazdan...sporx
 
Cevap: G.Saray iki yeni branş açtı!!Fenerbahçe de hentbol şubesini futbol takımı içinde faaliyete geçirdi. Geriden takip ediyoruz. Olmadı(!)
 
Cevap: G.Saray iki yeni branş açtı!!Hentbolumuz yokmuydu? La ben yıllardır hangi takımı destekliyorum hentbolde, sarı kırmızı takım ne olaki?
 
Cevap: G.Saray iki yeni branş açtı!!Hayirli olsun, cok guzel oldu bu.Adnan Polat'in TEK derdi futboldu ve onu bile yonetemedi. Baskanimiz ise Adnan Polat'in karamsar otesi tablosuna ragmen gidip 2 yeni sube aciyor.Tek kelime ile helal olsun, muthis bir baskan'a sahibiz. Hentbol'da artik Bjk'yi devirmeye baslariz ...Teniste ise umarim bizden cikacak olan sporcular ileride dunya turnuvalarinda yer alir ve basarili olurlar.
 
Cevap: G.Saray iki yeni branş açtı!!Hentbolu sevsem de Galatasaray olmadığı için pek takip edemiyordum. İyi oldu iyi. :)
 
Cevap: G.Saray iki yeni branş açtı!!Hayirli olsun, cok guzel oldu bu.Adnan Polat'in TEK derdi futboldu ve onu bile yonetemedi. Baskanimiz ise Adnan Polat'in karamsar otesi tablosuna ragmen gidip 2 yeni sube aciyor.Tek kelime ile helal olsun, muthis bir baskan'a sahibiz. Hentbol'da artik Bjk'yi devirmeye baslariz ...Teniste ise umarim bizden cikacak olan sporcular ileride dunya turnuvalarinda yer alir ve basarili olurlar.bugunkü basketbol takımımızın temelini adnan polat atmıştı hakkını yemeyelim
 
Cevap: G.Saray iki yeni branş açtı!!Hayirli olsun, cok guzel oldu bu.Adnan Polat'in TEK derdi futboldu ve onu bile yonetemedi. Baskanimiz ise Adnan Polat'in karamsar otesi tablosuna ragmen gidip 2 yeni sube aciyor.Tek kelime ile helal olsun, muthis bir baskan'a sahibiz. Hentbol'da artik Bjk'yi devirmeye baslariz ...Teniste ise umarim bizden cikacak olan sporcular ileride dunya turnuvalarinda yer alir ve basarili olurlar.bugün basketboldaki ve diğer dallardaki ufak veya büyük başarıların temilini zaten Adnan Polat attı. Özhan Canaydın döneminde çoğu branşımız küme düşmüş ya da küme düşmemeye oynayan takım haline gelmişti.
 
Cevap: G.Saray iki yeni branş açtı!!Bir zamanlar Eskişehir Eti hentbol takımı vardı, sarı-kırmızıydı renkleri,hala var mı acaba?
 
Üst Alt