G.Saray İki Yeni Branş Açtı!! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Saray İki Yeni Branş Açtı!!

Cevap: G.Saray İki Yeni Branş Açtı!!

iyi yutturmuslar ozaman sana :asd: besiktas kim sampiyonlar ligi yari finali kim?

EHF'in dört tane kupasi var.. sirasiyla EHF Champions League, EHF-Cup, EHF Cup Winners' Cup ve EHF Challenge Cup. Besiktas iste o son kupada Yari Final oynadi. Sampiyonlar Ligi'nin yani avrupa hentbolunun elit takimlari Ispanyollar (FC Barcelon, Ciudad Real) ve Hentbolun kurucu ülkesi Almanya (THW Kiel, Hamburger SV)

bilmem ilgilenmiyorum ya ben :D bi beşiktaşlı yazmış bende inandım hay allah şikeçilere inanılmaması gerekiyodu dimi :asd:

bilmem ilgilenmiyorum ya ben :D bi beşiktaşlı yazmış bende inandım hay allah şikeçilere inanılmaması gerekiyodu dimi :asd:

Sen bakma renkdas, onlar kendileride bilmiyordur kesin, Cha'yi gørunce llenge'yi gecmislerdir:

"Lan noluyor lan, bizim hentbol takimi varmisya, o takim champions leaguede ceyrek final oynamis"

Aynen bøyle olmustur :)

ne biliyim ya adam anlatıyodu 5 lig şampiyonluğu bilmem ne kupası şu kıtalar arası kupası bilmem ne turnuvası falan diye biranda inanıvermişim. Boşluğuma gelmiş be renktaş :asd:

bu branşlara da sponsor bulmak lazım iyi transferlerle her sene şampiyon oluruz bjk istediği gibi at koşturuyo tabi biz yokuz

Valla Haberi okumadan sadece Basliga bakarak insallah Tenisdir dedim. öyleymis. Tenis Avrupada cok tutuluyor büyük Marka olabiliriz Tenisde ciddiye alirsak

Anelka Nobre Lucaino Bekir gibi adamları mutlaka almalıyız...

Sağlam transferler olurlar...

Salon'da abdi ipekçi oldumu tadından yenmez...

Hentbol taraftar görecek...:D

Bireysel sporlarda Klüplerin sadece oyuncunun sponsoru rolünü üstleneceğini düşündüğümden fazla ümitli değilim ancak nerdeyse yok olmak üzere olan ( İlgi açısından) Türk Hentbolünü canlandıracak klübünde Galatasaray olacağını düşünüyorum...

Hani Fenerliler daha doğrusu rahmetli İ.Çupi diyorya Fenerbahçe nerdeyse orası canlanır vs...; geçiniz efendim...

Aslında dikkat ettinizmi o sözler daha çok Galatasaray'ı tarif ediyor...

Galatasaray nereye el atsa orası biranda gelişip güzelleşiyor...

Bknz;

Futbol; Sizce birşey söylememe gerek varmı...

Basketbol; Yıllardır öylesine varolduğumuz TBL de artık iddalı duruma gelince Türk Basketbolü şenlendi

Voleybol ; Bir zamandır ilgisiz durumdayız o spora... yakındır; oraya da el atarsak merak etmeyin orayıda zamanla güzelleştireceğiz...

Kısacası Türk Hentbolü artık emin ellerde... Çünki ; Galatasaray'da...

Hentbol güzel olmuş beşiktaş öyle başı boş takılıyor oradaki üstünlüğü ele almak lazım

Üst Alt