G.Saray olağanüstü mali genel kongreye gidiyor


G.Saray olağanüstü kongreye gidiyor

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, olağanüstü genel kurula gideceklerini açıkladı.Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, göreve gelmelerinin ardından kulübün sportif ve mali durumunu incelemeye aldıklarını belirterek, mali tablonun sıkıntılı olduğunu ve olağanüstü mali genel kurul yapılması gerektiğini söyledi.Galatasaray Adası'nda gerçekleştirilen olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda üyelere hitap eden Ünal Aysal, uluslararası mali denetleme kuruluşu Ernst&Young firmasıyla çalışmaya başladıklarını ifade ederek, ''Yaptığımız incelemeler sonucunda konsolide toplam borcumuz 300 milyon dolar civarında. 150 milyon dolarlık banka kredi borcumuza karşılık ise 750 milyon dolar civarı teminat verilmiş. Bu, banka teamüllerinin çok üzerindedir'' dedi.Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig yayın hakkı, Türk Telekom sponsorluk geliri, forma reklamı ve 3 sezonluk bilet gelirlerinin temlik altında olduğunu açıklayan Aysal, olağanüstü mali genel kurul yapılması mecburiyeti olduğunu belirterek, ''Bu durumda ne transfer yapılabilir, ne de mevcut yükümlülükler karşılanabilir. Olağanüstü mali genel kurul yapılması şarttır. İlk olarak 2 Temmuz'da, çoğunluk sağlanamazsa da 9 Temmuz'da genel kurulu toplantıya çağıracağız'' diye konuştu.Aysal, kısa vadeli çözüm alternatifleri üzerinde duracaklarına işaret ederek, şunları kaydetti: ''Talep edilecek yetkiler, 2011 yılı bütçesinin revizyonu, mevcut kredilerin yeniden yapılandırılması, 150 milyon dolar civarındaki banka kredilerinin 1 yıl ötelenerek 4 yıla, mümkünse daha uzun zamana yayılması, teminatları azaltarak yüksek faiz yükünden kurtulunması ve kurumsal yapının işler hale getirilmesi, kredilerin de tek bir çatı altıda çok daha az maliyetle birleştirilmesi. Bu konuyla ilgili kredilerin tek çatı altıda birleştirilmesi çalışmaları gerçekleştirilecek duruma gelmiştir. Genel kurula sunmaya hazır durumdayız. Ayrıca, gecikmiş borç stokunun süratle finansmanı için borçlanma talebi istenecek. Mevcut borç yapılandırması için, bankaların elinde bulunan yüzde 38 oranındaki kulüp hissesinin, tekrar alınmak üzere satılması veya teminat gösterilmesi gerekebilir. Yapacağımız işler günü kurtarmaya dönük değil, kulübümüzü düzlüğe çıkartma amaçlıdır.''AA
 
Cevap: G.Saray olağanüstü mali genel kongreye gidiyorBaşlığa bakın, Galatasaray olağanüstü genel kurula gidiyor. Basında iyi abartmış. Mali olacak, sanırım bütün harcamalar incelenecek. Foyalar meydana çıkacak.
 
Cevap: G.Saray olağanüstü mali genel kongreye gidiyorre-za-let!bir de eski ekonomi baskani eski yönetimde yönetim kurulu üyesi idi.gerisini siz düsünün :)p.s. yönetimin transfer yapmamasinin sebebi bu olabilir mi ?
 
Cevap: G.Saray olağanüstü mali genel kongreye gidiyorAdnan polat adnan polat bulunmaz eşin... :D 450 mılyon dolar borç oha lan battık.
 
Cevap: G.Saray olağanüstü mali genel kongreye gidiyorAdnan Polat tunelin ucunda ısık göründü diyodu
 
Cevap: G.Saray olağanüstü mali genel kongreye gidiyor''Bu durumda ne transfer yapılabilir, ne de mevcut yükümlülükler karşılanabilir. Olağanüstü mali genel kurul yapılması şarttır. İlk olarak 2 Temmuz'da, çoğunluk sağlanamazsa da 9 Temmuz'da genel kurulu toplantıya çağıracağız'' diye konuştu.

böyle birşey demedi ada.Tam tersi ne olursa olsu ntransferler bitecek, istedimiz oyuncuyu alırız dedi. Abartıyor basın.
 
Cevap: G.Saray olağanüstü mali genel kongreye gidiyor''Bu durumda ne transfer yapılabilir, ne de mevcut yükümlülükler karşılanabilir. Olağanüstü mali genel kurul yapılması şarttır. İlk olarak 2 Temmuz'da, çoğunluk sağlanamazsa da 9 Temmuz'da genel kurulu toplantıya çağıracağız'' diye konuştu.

böyle birşey demedi ada.Tam tersi ne olursa olsu ntransferler bitecek, istedimiz oyuncuyu alırız dedi. Abartıyor basın.Dinlemeden ama gerçekten böyle bir çarpıtma varsa; sağlam bir küfürü hak ettiler değil mi? :)
 
Cevap: G.Saray olağanüstü mali genel kongreye gidiyor[video=youtube;HRwcraGF5eo]https://www.youtube.com/watch?v=HRwcraGF5eo&feature=player_embedded[/video]
 
Cevap: G.Saray olağanüstü mali genel kongreye gidiyorTTArena için para verecek olmamız da üzüyor beni. Adnan Polat sen neler yaptın bize ?
 
Cevap: G.Saray olağanüstü mali genel kongreye gidiyorAdnan polat bu kulübü batırıp iç etmiş. Hala adnan Polatı savunanlar var. şaşıyorum. 2 senede 100 milyon dolar transfere para harcayıp takımı bu kadar rezil olan başka biri yoktur dünyada.
 
Cevap: G.Saray olağanüstü mali genel kongreye gidiyorBu başlık kaos yaratacak moral bozacak gibi

kilitlenmesi lazım.Bu toplantı bilgilendirme toplantısı olacak

Adnan Polat ın bıraktığı enkaz anlatılacak

Selametli düşünelim lütfen.
 
Cevap: G.Saray olağanüstü mali genel kongreye gidiyordemek tünelin ucundaki ışık ha?lan tünel bize komple girmiş haberimiz yok.
 
Üst Alt