G.Saray Para Saçtı: 112 milyon Euro


Sarı-Kırmızılılar'da 14 Mayıs'ta göreve gelen Ünal Aysal, futbol takımını baştan yaratmak için kesenin ağzını sonuna kadar açtı. Yapılan 10 transferin Galatasaray'a olan maliyeti dudak uçuklattı.G.Saray transferde para saçtı: 127 milyor Avro :) (su cümle heralde haberin ciddiyetini anlatıyordur milyor)Sarı-Kırmızılılar'da 14 Mayıs'ta göreve gelen Ünal Aysal, futbol takımını baştan yaratmak için kesenin ağzını sonuna kadar açtı. Yapılan 10 transferin Galatasaray'a olan maliyeti dudak uçuklattı.Geçtiğimiz sezon tarihinin en kötü dönemini yaşayan Galatasaray’da taraftarlar, radikal bir değişim bekliyordu. 14 Mayıs’taki seçimde göreve gelen Ünal Aysal da yaptığı açıklamalarda bunun sinyalini vermiş, “Tahmin ediyorum, takımın 3’te 1’i gider” demişti. Başkan ayrıca yıldız transferler yapacağının sözünü de verdi. Transfer

dönemi önceki gün kapanırken, Aysal da sözünü tutmuş oldu. Sarı-Kırmızılılar, bazıları kiralık olmak üzere 15

oyuncusuyla yollarını ayırdı. Cim Bom, bu oyunculardan yaklaşık 18 milyon Euro (44.64 milyon TL) gelir elde etti

(Cana’nın değeri, Muslera takasında 5 milyon Euro olarak belirlendi). Ayrıca bu futbolculara ödeyeceği yaklaşık 14.5 milyon Euro da (35 milyon TL) kulübün kasasında kaldı.Cebinden 35 milyon Euro verdiÜnal Aysal yönetimi, yeni oyuncular için ise kesenin ağzını sonuna kadar açtı ve önemli bir bütçe yarattı. Sercan

Yıldırım transferiyle birlikte Galatasaray’ın kadrosuna kattığı oyuncu sayısı 10 oldu. Sarı-Kırmızılılar, bu futbolcular için yaklaşık olarak 20.5 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek. Yeni gelenlerin bir yıllık maaş ödemesi ise 20 milyon Euro’yu (49.6 milyon TL) bulacak. Maç başı ücretlerle bu rakam daha da yükselecek. Sarı-Kırmızılılar, bu transfer döneminde toplamda 112 milyon Euro’luk (277 milyon TL) ödeme taahhüdüne girdi. Aysal ve ekibi, mali açıdan sıkıntılı bir dönemde olunmasına rağmen, kaliteli bir kadro oluşturmayı başardılar. Başkan, bu zor dönemde elini cebine atmaktan çekinmedi ve yaklaşık 35 milyon Euro vererek kulübü rahatlattı.En pahalısı Felipe MeloSarı-Kırmızılılar’ın bu sezon yaptığı transferler arasında yıllık maliyeti en yüksek olan isim Felipe Melo...

Galatasaray, Brezilyalı yıldızı Juventus’tan 1.5 milyon Euro karşılığında kiraladı. Melo’yla ise yıllık 3 milyon 300 bin Euro’ya anlaşma sağlandı. Başarılı futbolcuya ayrıca maç başı ücreti olarak da 30 bin Euro ödenecek. Galatasaray, yapılan anlaşma gereği eğer Melo’nun performansından memnun kalırsa, sezon sonuna kadar 13 milyon Euro ödeyerek bonservisini Juventus’tan alabilecek.GELENLERSelçuk İnan - Trabzonspor

Ceyhun Gülselam - Trabzonspor

Engin Baytar - Trabzonspor

Johan Elmander - Bolton

Tomas Ujfalusi - A.Madrid

Fernando Muslera - Lazio

Felipe Melo - Juventus (K)

Emmanuel Eboue - Arsenal

Albert Riera - Olympiakos

Sercan Yıldırım - BursasporGİDENLERArda Turan - Atletico Madrid

Barış Özbek - Trabzonspor

Cem Sultan - Kayserispor

Lorik Cana - Lazio

Juan Pablo Pino - Al-Nasr (K)

Lucas Neill - Al Jazira

Harry Kewell - Melbourne Victory

Emmanuel Culio - Orduspor (K)

Bogdan Stancu - Orduspor (K)

Robinson Zapata - Deportivo Pereira

Mustafa Sarp - Samsunspor

Anıl Dilaver - Samsunspor (K)

Mehmet Batdal - Karabükspor (K)

Serdar Eylik - Karşıyaka (K)

Musa Çağıran - BursasporFanatik
 
Cevap: 127 mİlyon euroAynı haberin hemen altındaki bir diğer haber;F.Bahçe, transferde kâra geçti: 24.5 Milyon Euro
 
Cevap: 127 mİlyon euroAynı haberin hemen altındaki bir diğer haber;F.Bahçe, transferde kâra geçti: 24.5 Milyon EuroAdnan Polat çıkardı bu hesapları başımıza :) Adam yolladığı adamların verilmemiş yıllıklarını kar saydı. O gün bugündür hesaplara yıllıklar katılmaya başlandı :D
 
Cevap: 127 mİlyon euroBaşkan, bu zor dönemde elini cebine atmaktan çekinmedi ve yaklaşık 35 milyon Euro vererek kulübü rahatlattı.Yazıyor ama artık böyle kulübe para verilme olmuyor diye biliyordum?
 
Cevap: 127 mİlyon euroSarı-Kırmızılılar'da 14 Mayıs'ta göreve gelen Ünal Aysal, futbol takımını baştan yaratmak için kesenin ağzını sonuna kadar açtı. Yapılan 10 transferin Galatasaray'a olan maliyeti dudak uçuklattı.G.Saray transferde para saçtı: 127 milyor Avro :) (su cümle heralde haberin ciddiyetini anlatıyordur milyor)devamı için FanatikGeçen telegol'de 84 milyon avro demişlrdi. Gittikçe yükseltiyorlar. Bu saçma sapan hesapları kim yapıyor, çok merak ediyorum!
 
Cevap: 127 mİlyon euroGazetelerde f5 42 milyon kara geçti yazdı ya .. şimdi işime mani olmayacağını bilsem... KAP'tan ve diğer resmi sitelerden son gönderdikleri futbolcuların geliş gidiş zararlarını bir dökmek isterdim...Ufacık bir örnek ADİ ve DÖNEK basın hadi bunu da yazın .. azizenin yalakaları..GUİZA'nın bonservisi vergilerle birlikte 16.2 milyon euro, Yıllık Ücreti 3.2 X 4 = 12.8Yani bir guiza için 30 milyon euroları gitti... şimdi niang-lugano-dia-euro-santos-blica-topuz'un bonservislerini ve aldıkları paraları yazsak çüşş dersiniz..
 
Cevap: 127 mİlyon euroGazetenin birinde 112 M Euro diyor birinde 127 birinde 84 birinde bilmem ne.. Bu haberlerin tek bir pislik odağından çıktığını biliyoruz da bari aynı şeyleri yazsaydınız da daha iyi kamuoyu oluştururdunuz..
 
Cevap: 127 milyon euroHesap, kitap yapmasını bilmeyen adamlara, karalama kampanyaları eklenince sonuç böyle olur. Arkadaş Emenike 10 milyon euroya alınmadı mı ? 10'a satıldı, zaten orda bir sadeleştirme işlemi yapman gerekiyor.Orhan Şam ile Serdar Kesimal'e toplamda 8-9 milyon euro vermedi mi bu takım ? Yeni aldıkları forvet oyuncusuna en az 5 milyon euro ödenmedi mi bonservis için ? Ödendi, ee n yaptı toplamda ? 14-15 milyon euro yapıyor.Orhan Şam,Serdar ve Bienvenü'ye yıllık toplamda 3 milyon euro ödesen etti mi sana en az 27 milyon euro.Bir de sol bek kiralandı, ona da para gitmiştir muhakkak.Gidenlere bakacak olursak, Santos 7, Niang 7,5 ve Lugano da 3 milyon euroya takımdan ayrıldı, Ne yaptı toplamda 17,5 milyon euro.Eee sen bu adamlara yıllık ortalama 3ten 9 milyon euro veriyor olsan eder 26-27 milyon euro falan.Nasıl bir kar yapılmış çok merak ediyorum.Haa dersen ki Guiza vs falan, biz takımı gönderdik, Neill gibi Kewell gibi yüksek ücretli oyuncuları yolladık takımdan onları hesap etmeden,oyuncuların bonservislerinin yanısıra takımda bulunacakları süre boyunca alacakları toplamı ile yola çıkarsan Galatasaray'ın 300 milyon euro harcadığını bile hesaplarsın.Bunun hesabını bugün olmasa da illa bir gün bir yerlerde vereceksiniz.
 
Cevap: 127 milyon euroFener'e gelince sattığı oyuncuların bonservis gelirleri + giden oyuncuların maaşlarını kar olarak açıklarsınız. İşin içine gelen oyuncuların bonservisleri + maaşlarını katmadan tek taraflı düşünürsünüz. Aynı tek taraflılığı bizde de yapıyorsunuz. Ama sadece giderleri katarak. Dikkat ederseniz bizim adımıza yapılan haberlerde hep harcanan para ön plana çıkarılıyor. Bizim transfer gelirlerimiz + oyuncu göndererk ödemekten kurtulduğumuz maaliyetlerden hiç bahsetmiyorlar. Bu kadar yanlı bir medya dünyanın başka bir ülkesinde var mıdır?
 
Cevap: 127 milyon euroFtubolcuların anlaşmalara göre alacağı 3 4 senelik paraları hesaplayarak, hesaplamışlar. Böyle bir saçma haber olamaz. Hayır belki biz satacağız 1 sene sonra aldığımız bir oyuncuyu.
 
Cevap: 127 milyon euroDün 84 milyon Euro idi bugün 127 milyon Euro. Yarın da 200 milyon Euro olur. Transfer dönemi bitti diye biliyorum ama yoksa dün bir adam daha mı aldık da bir anda 84 milyon dan 127 milyona çıktı :)
 
Cevap: 127 milyon euroPara harcamayınca fakir; para harcayınca "nereden buluyorlar bu parayı?", "Cimbom para saçtı" bla bla...Para konusunda hakikaten sabıka yemişiz medya tarafından.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt