G.Saray yerli avında! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Saray yerli avında!

Cevap: G.Saray yerli avında!

ikiside orta saha oyuncusu defansa ömer toprak veya serdar aziz için yapılsın nokta atışı olur

Serdar Aziz akar beyler.Gerisi için 1 sene daha beklemek lazım.Alper Potuk gelişimi izlenerek karar verilmesi gereken bir isim henüz bizim seviyede değil.Serdar Aziz için de aynı şey geçerli ama bizim seviye onunkinden bile geri yerli stoper olarak onun için bizde pişsin biraz o da gelip.Ama adı geçmiyor sanırsam.

Ikiside iyi transfer olur. Keske alsak. Türkiye´de yabancilarla degil, böyle futbolcularla sampiyon olursun. Ama bizim de vitzyonumuz daha genis. Avrupa´yi hedefliyoruz. Ancak yine de ikiside cok yerinde nokta transferler olur

Olcan cok iyi futbolcu özellikle fener maclarına ayrı bi motivasyonla cıkıyor..

Olcan'ın gelmesini isterim Galatasaray'a.

Olcan Culio'nun Türk versiyonu bana göre .

Bu Riera'dan çok daha katkı sağlar.

Serdar Aziz-Gökhan Töre-Tunay Torun

Bütün bir transfer sezonu sadece bu 3 adamı alalım kabulum.

Olcan'a gerek yok bence Culio dönsün yeter sol için.. Onun dışında Alper Potuk kesinlikle alınmalı.. Kayserispor'da maden var aslında ama alabilir miyiz bilmiyorum.. Özellikle sol bek Hasan Ali Kaldırım ve sağ açık Sefa Yılmaz.. Hasan Ali'yi hepimiz biliyoruz zaten.. Sefa'yı da sanırım yeni almışlar FB maçında izlemiştim; herif müthiş orta kesiyor öyle böyle değil.. Eren Güngör ya da Serdar Aziz de stoper için muhteşem birer alternatif olabilirler.. Gökhan Zan'dan iyi olduğu kesin bu ikisinin de..

Sonuç olarak; Alper Potuk, Hasan Ali Kaldırım, Sefa Yılmaz, Eren Güngör, Serdar Aziz ve daha niceleri.. Seç beğen al fakat anadolu kulüplerinin şu para sevdasına tölerans tanımadan..

Üst Alt