G.Saray'da operasyon yakın! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Saray'da operasyon yakın!

Cevap: G.Saray'da operasyon yakın!

Rijkaardı gönderirkende operasyon var dediler ama Formayı Satanlar hala 11 de maça çıkıyor ( Servet , Sarp)

Aklı olan bu yönetime girmez zaten. Kendisi gidecek, ''yanımda kimi götürsem'' diye düşünüyor olsa gerek.

Daha önce de yazdım Onur, katılırmısın bilmem:

Bence o da biliyor ister olağanüstü seçimde ister seneye normal seçimde seçilme şansı hiç yok. Herşey iyi gitse, kupayı alsa, seneye de mart'ta da avrupa da devam ediyor olsa da hiç şansı yok.

Yapmaya çalıştığı gelecek adına en azından geri dönebilecek yüzü olsun çabaları. Maddi olarak daha da batırıyor klübü geleceği olmayan yönetimin harcamalarıyla. Yeni yönetim kendi doğrularını uygulayacak ve Polatın yaptığı harcamalar boşa gidecek. İşte ben buna üzülüyorum. Sözde GS li bu adamlar.

kupadan elenildiginde operasyon falan değil,son olur.adnan polat da istifa eder.ünal aysal başkan olur.

ulan bu takımı saçma sapan düşüncelerinize kurban ettiniz... 2012 , ekonomik transfer diyerek 1-2 milyonun hesabını yaptınız... sonucunda geriye enkaz bi takım, 3 yıllık rezil bi performans bıraktınız, avrupa liglerinden ve başarının getireceği en az 20-25 milyon euro dan mahrum kaldık... hepsinin nedeni sadece 1-2 milyon euro... böyle saçma bi politika olamaz.....yazıklar olsun

ulan bu takımı saçma sapan düşüncelerinize kurban ettiniz... 2012 , ekonomik transfer diyerek 1-2 milyonun hesabını yaptınız... sonucunda geriye enkaz bi takım, 3 yıllık rezil bi performans bıraktınız, avrupa liglerinden ve başarının getireceği en az 20-25 milyon euro dan mahrum kaldık... hepsinin nedeni sadece 1-2 milyon euro... böyle saçma bi politika olamaz.....yazıklar olsun

bi de o dedikleri 1-2 milyonun kac katını harcadılar rijkaard ve ekibini yollamaya , devre arası transferlerine , hagiyi getirmeye..

Ulan bu yalancı başkan başımızda olduğu sürece hiçbir operasyon yapılmaz.İnşallah utandırır.

bi de o dedikleri 1-2 milyonun kac katını harcadılar rijkaard ve ekibini yollamaya , devre arası transferlerine , hagiyi getirmeye..

ipin ucunu kaçırınca da bu defa saçma sapan adamlara işlere para dökmeye kalkarlar ozaman iş tam arapsaçı olur... örnek cen tosuna 700 bin veremediler gidip stancuya 5 milyon verdiler.... yöneticilerde biraz beyin olması lazım asıl sorun bu

Bi N.Forest veya Kızılyıldız olurmuyuz acaba? Aklımdan geçmiyor değil.Ne hale getirdiler koca camiayı.Dürzülere,dümbüklere sakız olduk.

Bu basın hagi maça 4-4-2 çıkacak.Sarpı falan yolluyor diyordu..Şu dönemde çıkan hiçbir haber inanmıyorum.

Karabükspor 2 - Konyaspor 1 Maç bitti..Bu ne demek bizim için peki; eski yerimize geri geldik demek..Yani yine 10. olduk. Hatta 1 saat sonra şayet Manisaspor Sivas' dan puan alırsa bu haftayı 11. olarak kapatacağız...Yazıklar olsun hepinize..

Üst Alt