G.Saray'dan Fener'e dev çalım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Saray'dan Fener'e dev çalım

Cevap: # Lucho Gonzalez

Ben 10 milyona bile raziyim arkadalar lucho bizi ucurur adamin performansini biliyorsun cunku hic dusmuyor ve boyle bir oyuncuya 10 milyon verilir yillardir boyle bir oyuncu ariyoruz kaldiki fenerbahcede ayni tip oyuncyu ariyor eger kalkip fener luchoyu alirsa acayip uzulurum ben lucho yekta selcuk 3lusune bile raziyim inler gelmessede olur lucho gelirse mutlaka almamiz gerek

Lucho konusunu birkaç gün önce açmıştım, neden bilmiyorum ama o zaman kapanmıştı. Neyse ki başka biri açmış şimdi.

Lucho şu anda orta sahaya alınabilecek en nitelikli adamdır. Aceto Balsamico'nun da dediği gibi; koy Manchester'a oynar, o derece yani.

lucho gonzalez selçukla gerçekten uyum sağlıyabilir fransa liginden gelen oyuncular Türkiye liginde iyi işler yapıyolar alınmasını çok isterim. ama geleceğini sanmıyorum büyük bir ihtimalle de asılsız haberdir. Fatih Terim Lyon-Monaco maçını izledikten sonra lucho gonzalezi istemesi biraz saçma ama imkansız değil

Bence güzel bir oyuncu,kewell yerine düşünülebilcek en güzel isim,yaşıda tecrübeside uygun..

[video=youtube;jM1j3IjQ0t0]https://www.youtube.com/watch?v=jM1j3IjQ0t0[/video]

Lucho'nun gelebileceğini ya da alınacağını zannetmiyorum. İster miyim? Çok isterim. Adamın herşeyden öte asi bir tipi var. Oyunculuğundan bahsetmiyorum bile. Tartışılmaz. Bu tarz oyunculara ihtiyacımız var. Ayhn-M.Sarp gibi isimlerin olduğu bir takım hüviyetinden acilen kurtulmamız lazım.

Üst Alt