G.Saray'dan Fener'e dev çalım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Saray'dan Fener'e dev çalım

Teknik direktör Fatih Terim, oyun planında kilit rol oynayacak 'playmaker' bölgesine Lucho Gonzalez'in alınmasını istedi... Sarı-Kırmızılı yönetim 12 milyon Euro isteyen Marsilya'ya 8 milyon Euro'luk teklifte bulunacak

ENİ yeni sezon hazırlıklarının başlayacağı haziran sonuna kadar kadroyu şekillendirmek isteyen Galatasaray'ın gündemine her gün yeni bir yıldız giriyor... Özellikle güçlü bir orta alan kurmak isteyen teknik direktör Fatih Terim, oyun planında çok önemli yer tutan 'playmaker' bölgesi için yönetimden Lucho Gonzalez'i istedi.

HAREKETE GEÇİLDİ

Geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada 2009'dan bu yana formasını giydiği Marsilya'dan ayrılmak istediğini söyleyen Arjantinli yıldız için harekete geçen Galatasaray yönetiminin ilk olarak fiyat araştırması yaptığı belirlendi. Sarı-Kırmızılılar'ın 30 yaşındaki Lucho için 12 milyon Euro isteyen Fransız kulübüne 8 milyon Euro'luk teklifte bulunacağı gelen bilgiler arasında.

CİMBOM'UN KOZU PARA!

İspanyol basınında dün çıkan haberlere göre, Malaga ve Sevilla da Lucho'yu almak için girişimlerde bulunuyor. Fakat Galatasaray'ın Tangocu'ya yıllık 3.5 milyon Euro teklif edeceği, bu rakamın yanına diğer kulüplerin yaklaşmasının çok zor olduğu ifade edildi.

TEKNİK VE SAVAŞÇI

Tam bir lider olan Lucho, orta alanda savaşçı kişiliğinin yanı sıra müthiş bir top tekniğine sahip. Arjantinli yıldızın duran top kullanma yeteneği de Fatih Terim'i en çok cezbeden özellik.

Kaynak:Takvim

Cevap: Lucho Gonzalez

Hic dogru bulmuyorum 8Milyon € cok fazla bence ,maglum yasi 30 . 5-6 Milyona baglansa bu is cok iyi olur..

Kaç paraysa kaç para. Bu sezon 2'yi 3'ü düşünmüyoruz. Lucho Gonzales iyi adamdır. Tek dikkat edilecek kriter Türkiye Ligi'ne uyum sağlayabilir mi?

Yoksa bu ligde diz çapraz bağları sakatlanmış Ersan 5 M EU, Serdar Kesimal 4,5 M EU artı bi düzine futbolcu ediyor.

bence olabilir.kallströmden daha iyi birini arıyoruz dediler kallström daha iyisi bu.bunu da 10mye alırız gibime geliyor zaten açıklama yapmıştı yeni heyecanlar istiyorum falan diye

Kaç paraysa kaç para. Bu sezon 2'yi 3'ü düşünmüyoruz. Lucho Gonzales iyi adamdır. Tek dikkat edilecek kriter Türkiye Ligi'ne uyum sağlayabilir mi?

Yoksa bu ligde diz çapraz bağları sakatlanmış Ersan 5 M EU, Serdar Kesimal 4,5 M EU artı bi düzine futbolcu ediyor.

fransa liginden gelen her oyuncu bence bizim lige uyum sağlar gibime geliyor

bu tipsiz gelsin bize s. topcu

20081007dasdasftb_94.jpg

fransa liginden gelen her oyuncu bence bizim lige uyum sağlar gibime geliyor

Fransa futbolu serttir. Ama malesef biz kuralsız saçma sapan bir sertlik uyguluyoruz. Dolayısıyla narin yapılı futbolcular Fransa liginde kuralların nasıl işlediğini öğrenip uyum sağlayabilecekken bizdeki kaotik sertlik sonucu eli bacağında ülkeyi terkedebilir. Misal Anelka. En zor Liglerin hepsinde oynadı. İngiltere'de şov yaptı. Neden Türk Ligi'nde beceremedi adam. Bizim çelimsiz futbolcular mı ezdi fizik gücüyle? Hayır. Adam size alenen vuruyorsa malesef dayanıklılığın da fizik gücünün de önemi kalmıyor. Hakemlerin maç yönetim tarzı gerçekten çok kötü. Birinin futbolun erkek oyunu olsa da neticede bir oyun olduğunu ve çim sahadakinin savaş olmadığını hatırlatması gerekiyor. Bu hatırlatma da nedense sadece izlediğim Fenerbahçe maçlarında yapılmış gibi duruyor. Bu şartlar altında Fransa Ligi'nden gelmesi bir avantajdır tabi fakat sorunumuzu çözmeyebilir.

Cevap: # Lucho Gonzalez

bence müthiş bir transfer olur kalström'den daha kaliteli ve teknik açıdan daha iyi bir isim ben hayır demem çokta memnun olurum keşke gelse

Cevap: # Lucho Gonzalez

İlerde presde yapar.Savunması iyidir 30 yaşındada olsa parası neyse verilip alınması taraftarıyım.3-4 yıl katkı verir bize.

Üst Alt