G.Saray'dan TFF Başkan Adayı Kararı!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ÜNAL AYSAL: "Yıldırım Demirören'in dünkü açıklamaları bizi rahatlattı. Ata Aksu'yu destekliyorduk ama şu an için Demirören'i desteklememizde bir sakınca yok" dedi...Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu öncesi Galatasaray Kulübü'nün eski başkanları Faruk Süren, Alp Yalman ve şu anki başkanı Ünal Aysal, kurulun yapılacağı salona girdiler.Marriott Oteli'nde saat 11.00'de başlayacak olan toplantı öncesi otelin girişinde karşılaşan Sarı-kırmızılı takımın başkanı Ünal Aysal ve TFF başkanlığı adaylığından bu sabah çekildiğini açıklayan Ata Aksu, ayaküstü 10 dakika kadar sohbet ettiler. Daha sonra Aysal ve Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Abdurrahim Albayrak asansör beklerken, TFF Başkanlığının en güçlü adayı Yıldırım Demirören ile karşılaştılar. Albayrak ile başkan adayı Yıldırım Demirören samimi bir şekilde kucaklaşırken, aralarında kısa bir sohbet geçti. Demirören, Albayrak'a, "Dün akşamki galibiyetinizden ötürü tebrik ediyorum" dedi. Albayrak da, "Ben de sizi centilmenliğinizden ötürü kutluyorum" karşılığını verdi.Ardından Yıldırım Demirören, Ünal Aysal'a yönelerek iki tokalaştı. Ünal Aysal, Demirören'e başarılar dilerken, Demirören de derbi galibiyeti için Aysal'ı tebrik etti.

HABER - KAMERA: ERCAN ATA - FEVZİ KIZILKOYUN - ANKARA / DHA

Galatasaray'dan TFF başkan aday açıklaması - DHA Doğan Haber Ajansı - son dakika haberleri - flaş haber - güncel haberler - internet haber - doğru haber - sıcak haber
 
Cevap: G.Saray'dan TFF başkan adayı kararı!Mantikli falan degil. Bursa gibi secime girmeyecektik, bize yakisan o olurdu. Bursa tek delikanli olarak kaldi.
 
Cevap: G.Saray'dan TFF başkan adayı kararı!orduspor başkanına kızıyorduk,şimdi bizim onlardan ne farkımız kaldı,bu açıklama tam seçim arifesinde olursa pek anlamı olmaz,ya en baştan bu şekilde konuşacaktık ya da hiç..
 
Cevap: G.Saray'dan TFF başkan adayı kararı!Demirören listesinde 3-4 Galatasaraylı isme yer verirse bende tav olabilirim.
 
Cevap: G.Saray'dan TFF başkan adayı kararı!stratejik ileriyide düşünmek lazım bunlara meydanı bırakmamak lazım. En azından başkanvekili bizden olmalı.
 
Cevap: G.Saray'dan TFF başkan adayı kararı!Mantikli falan degil. Bursa gibi secime girmeyecektik, bize yakisan o olurdu. Bursa tek delikanli olarak kaldi.Gayet mantıklı.Ata Aksu seçimden çekilmiş.Adam tek kalmış orada.Seçime girmemenin bize ne faydası olacaktı ? Şimdi o adamı desteklediğimiz bilinecek bizim çıkarlarımızda göz önünde tutulacak.Muhtemelen bilmediğimiz şeyler vardır.Tek açıklamasıyla bir klüp bir klübü desteklemez.Kesin başka görüşmeler olmuştur.
 
Cevap: G.Saray'dan TFF başkan adayı kararı!Gayet mantıklı.Ata Aksu seçimden çekilmiş.Adam tek kalmış orada.Seçime girmemenin bize ne faydası olacaktı ? Şimdi o adamı desteklediğimiz bilinecek bizim çıkarlarımızda göz önünde tutulacak.Muhtemelen bilmediğimiz şeyler vardır.Tek açıklamasıyla bir klüp bir klübü desteklemez.Kesin başka görüşmeler olmuştur.Kesinlikle katilmiyorum. Tüpcü isterse bizi 10 sene pes pese sampiyon yapma sözü vermis olsun, yine de secilmemeliydi. Kürsüye cikip "8-0'lari unutmadik, kimse temiz degil" diyen bir adama nasil destek veririz ya? Ileride bizim zerre Federasyon'dan sikayet etme hakkimiz da kalmadi. Yönetim cok yanlis bir karar aldi.
 
Cevap: G.Saray'dan TFF Başkan Adayı Kararı!bursa ya helal olsun!bizim yönetime de yaziklar olsun. bu bir zaafiyet ve boyun egme gösterisidir. sikecilerin galip gelmesi anlamina gelir bu kararimiz. yazik, yazik,yazik! transfer de oldugu gibi, tff secimlerinde de vaatleri yerine getiremedi yönetim!!!
 
Cevap: G.Saray'dan TFF Başkan Adayı Kararı!Ata Aksu sabaha doğru yeterli imzayı toplayamadığı için seçimden çekildi son ana kadar onu desteklemek bile büyük işti.Bırakalımda şu işe yaramazın listesine 2 3 isim sokabilsinler gerçi gece karışmıyoruz naparsanız yapın demişti bizimkiler ama o listeye bi kaç isim atmazsak çok zor bi kaç sene bizi bekler.Adam tek aday ve başkan artık beyler bu garanti bunu görün.O Allahın belası herifin listesinde bir kaç isim olmalı bizden.
 
Cevap: G.Saray'dan TFF Başkan Adayı Kararı!Yönetimin destek verdiğine inanamıyorum!Üstelik Demirören tek bir Galatasaraylı bile almadı listesine.Yönetimin Galatasaray taraftarına kesnlikle bazı açıklamalar yapması gerek.Yönetim bu şekilde günü kurtardı ama geleceğimizi riske attı.Şimdi ben de yönetime soruyorum: 4 Temmuz'dan ve federasyon başkanlığına aday olduğundan bu yana çözüm önerileri inandırıcı olmayan Demirören, Galatasaray yönetimine ne gibi bir öneriyle geldi de bir gecede Galatasaray ikna oldu?
 
Cevap: G.Saray'dan TFF Başkan Adayı Kararı!Anlaşılan o ki yönetim politik ve stratejik düşünüyor, Yalnız adam kalmak istemiyor ve ona göre de geleceklerini düşünerek böyle bir tükürdüğünü yalama politikası uyguluyorlar.Ben bir taraftar olarak tabi ki şiddetle karşı çıkıyorum, hiç bir şey bizim duruşumuzdan önemli olmamalıydı, Ama abdurrahim albayrak gibi bi şahsın olduğu yönetimden de bu konuda çok da fazla şeyler beklememek lazım.Bursaspor'un bu duruşu ne olursa olsun yıllar yılı unutulmayacak, yiğidi öldür ama hakkını ver, helal bursa sana..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt