G.Saray'dan TFF Başkan Adayı Kararı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Saray'dan TFF Başkan Adayı Kararı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: G.Saray'dan TFF başkan adayı kararı!

4 bjk 4 fb li + demiörenin kendi var diyorlar, Galatasarayli isimler olarak cakma GS Ufuk Özerten.

zaten operasyonun adi 'feneri kurtarma operasyonu'. cok fenerlinin olmasi cok dogal.

ulan bu salaga da tff baskani olma onurunu yasattiniz ya, vicdaniniz ve günahlariniz ile cayir cayir yanarsiniz insallah!

Cevap: G.Saray'dan TFF Başkan Adayı Kararı!

beyler bu ilkokuldaki sınıf başkanlığı seçimi değil. Katılmamız gayet doğru bir karar.

Anlaşılan o ki yönetim politik ve stratejik düşünüyor, Yalnız adam kalmak istemiyor ve ona göre de geleceklerini düşünerek böyle bir tükürdüğünü yalama politikası uyguluyorlar.

Ben bir taraftar olarak tabi ki şiddetle karşı çıkıyorum, hiç bir şey bizim duruşumuzdan önemli olmamalıydı, Ama abdurrahim albayrak gibi bi şahsın olduğu yönetimden de bu konuda çok da fazla şeyler beklememek lazım.

Bursaspor'un bu duruşu ne olursa olsun yıllar yılı unutulmayacak, yiğidi öldür ama hakkını ver, helal bursa sana..

ne yanlizi ya...20 milyonluk camiayiz diyoruz, isterse 10 milyon olsun, hatta 1 milyon olsun. böyle serefsizliklere bir kere eyvallah dedin mi, arkasi bitmez!

bursaspor tepki gösteriyorsa, biz âla'sini gösterebilirdik!

Cevap: G.Saray'dan TFF başkan adayı kararı!

Ne olursa olsun geçmiş başarılarımıza şike diyen bir adamın federasyon başkanlığına Galatasaray yönetimi destek vermemeliydi.Bu arada Bursaspor'u yönetimiyle, taraftarıyla dik duruşundan dolayı gönülden tebrik ediyorum!Ama alt liglere hazırlıklı olsunlar:(

bi bok anlamadim

simdi aksu cekildi mi

ve bizimkiler de bu tüp kafayi mi desteklicek

İki kelimeyi yan yana geirip konusamayan hatta hayatta en büyük basarısı "tff ye adayım" diyen bir adam başkan oluyor inanmıyorum ya.Biz aslında hatayı bugün yapmıyoruz en başında kendi adayımızı yaratamayarak yaptık gerçi biz kimi çıkarsak bunlar desteklemezdi ama bir şekilde Haluk Ulusoy için uğraşabilirdik.Gelişi güzel bir isim söylüyorum daha farklı isimlerde olabilirdi.

Demirören ile resmen ateş bizi çağırıyor.

sinirimden patliyorum lan. dünyayi yakacak hale gelmis durumdayim. küfürlerin en agirini edip, 1 ay ceza hatta ve hatta ban yiyesim var o derece yani.

Bu adamın Federasyon başkanlığı hiçbir şekilde mantıklı değil.Yönetimimize düşen salonu terk etmesiydi.

ne yanlizi ya...20 milyonluk camiayiz diyoruz, isterse 10 milyon olsun, hatta 1 milyon olsun. böyle serefsizliklere bir kere eyvallah dedin mi, arkasi bitmez!

bursaspor tepki gösteriyorsa, biz âla'sini gösterebilirdik!

Sadece lafta değil gönülden katılıyorum dediklerine...

Ama maalesef dünya tarihi boyunca ülkelerin, şirketlerin, kurumların, dev camiaların kaderleri hep bir avuç insanın kararlarıyla çizilmiştir.

Galatasaray taraftarı arasında referandum yapsan %99 hayır çıkar, bundan şüphem yok..

demekki bundan sonra sike serbest. sike yapan camianin baskani ve savunucusu baskan oluyor, sikeciler cezalandirilmiyor. ozaman biz enayi miyiz? bundan sonra biz de sike yapalim.nasil olsa hic bir cezasi veya yaptirimi yok sikenin.

Bu adamın listesinin tamamı Galatasaray'lı olsa ne yazar?Uefa,Fifa demeyecek mi,şikeyle suçlanan kulübün başkanı TFF başkanı olamaz diye?O zaman Avrupa kupalarından men cezası gelirse,listesinin hiçbir önemi yok.

Kurullar değişmeyecek 6-1 5-4 gibi Şekip'in oluşturduğu kurullar çalışmaya devam edecek. Caner'e küfürden 2 maç, Baros'a 3 maç verecekler. Alex'in direk kartını 1 maçda affedecekler. Devran devam edecek yani sadece kukla değişiyor takılmayın. Ama kuklanın Demirören olması mükemmel. Mayıs sonuna kadar ömrü var, feneri bjk'i düşürüp gidecek.

Birakinda yonetimin yaptigi her soylemi desteklemeyi mantikli olun !!! Ne yazik ki yonetim olarak bir Bursaspor kadar dik duramadik , bari tarafdar olarak Trabzonspor tarafdari gibi dik duralim..

Herif suratına tükürdü lan kürsüden. Şikecisin dedi sana. Bırak ya

Yönetim bazı güvenceler almışsa destek vermesi normaldir..Mesela Uefa ile küme düşme pazarlığı tutmazsa hemen etik kurulu raporu hayata geçirilecek denmiştir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt