# Gabriel Muresan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gabriel Muresan

Cevap: # Gabriel Muresan

Radoi 1.4m euro icin Arabistana transfer oldu. Oynadıgı takım kalıbımı basarım Sarp + Ayhan + Zan'a karsılık takla atarak Radoi'u verir. Onlar icin Türk milli takımı oyuncusu fazla iyidir.

Bize müstehaktır.Giga'nın hiçbirşey beceremeyeceği en başından belliydi, artık tamamen eminim.Bahsi geçen adamlara bak Allah'ım .

Bize müstehaktır.Giga'nın hiçbirşey beceremeyeceği en başından belliydi, artık tamamen eminim.Bahsi geçen adamlara bak Allah'ım .

Taner kusura bakma ama saçmalamışsın. Hagi iyi bir teknik direktör olmayabilir ama çok iyi bir scout. Yaptırdığı transferler iyi. Culio'yu hangimiz beğenmedik şu 3-4 maçta. Stancu da gayet iyi bir izlenim verdi. Hagi biliyor transfer yapmayı.

Not: Bu transferi falan savunduğum yok yanlış anlaşılmasın.

Taner kusura bakma ama saçmalamışsın. Hagi iyi bir teknik direktör olmayabilir ama çok iyi bir scout. Yaptırdığı transferler iyi. Culio'yu hangimiz beğenmedik şu 3-4 maçta. Stancu da gayet iyi bir izlenim verdi. Hagi biliyor transfer yapmayı.

Not: Bu transferi falan savunduğum yok yanlış anlaşılmasın.

Culio'ya ön yargılı bakıyordum, kabulumdür iyi oynuyor.Ancak Stancu'ya ödenen 5 milyon fazlasıyla yüksek bir ücrettir.Stancu bu maliyeti çıkarabilecek mi bilmiyorum, inşallah çıkarır.İnşallah Stancu konusunda da yanılırım, zira oyunlarına değil ödenen ücretlerde benim kafam.Daha iyi transferler yapılabilir/di.

Culio'ya ön yargılı bakıyordum, kabulumdür iyi oynuyor.Ancak Stancu'ya ödenen 5 milyon fazlasıyla yüksek bir ücrettir.Stancu bu maliyeti çıkarabilecek mi bilmiyorum, inşallah çıkarır.İnşallah Stancu konusunda da yanılırım, zira oyunlarına değil ödenen ücretlerde benim kafam.Daha iyi transferler yapılabilir/di.

Evet, katılıyorum Stancu'ya fazla verdik gibi ama henüz çok genç belki parlatırsak daha büyük paralara satabiliriz. Culio'yu da 2 Milyon Euro'ya aldık. O paraya Culio'dan iyisini bulamayız sanırım.

Arkadaşlar Gs formasıyla Stancu'yu sadece 30 dakika izledik fakat yapılan yorumlar 30 maçını izlemişizcesine,lütfen kesin yargılarla konuşmayalım.

Muresan konusuna gelir isek,çoğumuzun tanımadığı bir futbolcu fakat Hagi,bir futbol adamı olarak Romanya'daki bütün maçları yerinde izlemiş biri.E futboldan anlamadığını iddaa etmek,büyük bir gaflet olacağıda aşikar.Bu noktada Hagi bazı renkdaşlarımızın dediği gibi Gs tarafından Romanya'ya gönderilmiş bir scout gibi,ben ona güveniyorum.

Futbolcu tipi yok lan bir defa adamda.Senelerdir düşüşte olan Romanya'nın dandirik liginden oyuncu alarak biryere varamayız.Hadi Culio şansa iyi çıktı,Stancu da bana göre iyi transfer olmasa da iyi şeyler yaptı ilk maçında ama bu elemanı almasınlar yani.Bokunu çıkarmaya gerek yok.

Üst Alt