# Gabriel Obertan


Cevap: # Gabriel ObertanŞimdiye kadar adı geçenlerin gelme ihtimalini ne görüyorsan bunun gelme ihtimali de odur.
 
Cevap: # Gabriel ObertanObertan'ı hiç izlemedim ama bildiğim kadarıyla potansiyelli bir isim. Kiralık falan alınacaksa hiç alınmasın. Gelirsede uzun vaadeli bir kontrat imzalatılmalı
 
Cevap: # Gabriel ObertanKeita var orda. Arda var. Dos Santos'un ne olacağı belli değil. Zaten Dos Santos alınacaksa israf olur Obertan, fazlalık olur. Kötü futbolcu olduğundan demiyorum, ama gereksiz. Asıl eksiğimiz orta sahada, kanatta değil. Oyun kurabilen, yaratıcı en az bir, defansif yönü kuvvetli en az iki orta sahaya ihtiyacımız var.
 
Cevap: # Gabriel ObertanDos Santos'a göre artıları her iki kanatta oynaması ve fizik olarak Santos'un çok üzerinde olması. Hız konusunda ikisi arasında çok daha büyük bir fark yoktur.Özellikle Wolfsburg maçında sonradan oyuna girip yaptığı iki asist harikaydı.

YouTube - Gabriel Obertan vs Wolfsburg 09-10Beşiktaş maçında da iyi bir görüntüsü vardı. Dos Santos'tan daha iyi bir alternatif olabilir. Maddiyat ve katkı anlamında.
 
Cevap: # Gabriel ObertanManu´nun satacagini düsünmüyorum zaten de, gelecekse de bonservisiyle gelsin. Kiralik futbolcu hicbir isimize yaramaz. Büyüklügümüze de yakismaz.
 
Cevap: # Gabriel ObertanTosic'i de satmaz diyorlardı.

Fakat CSKA'ya gitti.

Obertan'da imkansız değil bence.

Ama gelirse müthiş ötesi olur. ;)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt