# Gabriel Obertan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gabriel Obertan

Cevap: # Gabriel Obertan

galiba, youtube da video su var sanirim, yada google yaz...

Yuh ya..18 yaşındaydı o zaman niye hatırlamıyorum anlamadım zaten.. Sonra gözden düştü kiralandı sakatlandı ümit kesildi ve 6 milyon euroya Manchester'a gitti.. Aslında Wellbeckleri var bir kıyak yapıp 5 milyon euroya bize verseler ne olur sanki bulur Ferguson yine :p

Yahu adam başka takımda kiralıktı en az Gourcuff kadar iyi oyuncu ne alaka ?

Obertan'ı anca kiralarız ..United geçen yıl 6 milyon euro verdi ve 3 ay sakatlığı vardı adamın Ferguson güvendiği adamı göndermez böyle kolay kolay.. Kiralasak da iyi olur ama orası ayrı Obertan sol sağ forvette iyi iş yapar..

Asıl senin dediğin ile ne alakası var?Kiralık olunca ki Lorient'e kiralanmıştı, kıyas yapılamıyor mu?Obertan aldıktan sonra sakatlanmadı ayrıca sakat sakat alındı, bilerek.Ferguson çok güveniyordu.Hala da güveniyordur.

Vakt-ul Feldkamp'ta oynamisti, deplasmanda 2-1 yenildigimiz. Sol bekte de Tremoulinas yildizlasmisti ayni macta. Ikisini de o zamandan beri takip ediyorum.

Valla en az 5-6 maçını izledim.Süratli bir oyuncu tamam ama,kendini çok geliştirmesi gereken özellikleri var.Oyun zekası konusunda eksikleri var.

Kanat adamı dediğin asister olur,bu adam sürekli şu çekmek istiyordu Bordeaux'da .Alex Ferguson'un elinde yetişiyor olması avantaj belki ama TSL'de çok rahat durdurabilir bir oyuncu izlenimi verdi bana.Bilmiyorum belki yanılıyorumdur,belki yeni bir CR9 olacak bile potansiyel vardır göremiyorumdur.Ama şu an bize gelse çok sevinmem açıkçası.

Yuh ya..18 yaşındaydı o zaman niye hatırlamıyorum anlamadım zaten.. Sonra gözden düştü kiralandı sakatlandı ümit kesildi ve 6 milyon euroya Manchester'a gitti.. Aslında Wellbeckleri var bir kıyak yapıp 5 milyon euroya bize verseler ne olur sanki bulur Ferguson yine :p

keske verseler, ancak Krasic yada Elia Manchester United a transfer olursa belki o zaman, Ferguson yeni kanat oyuncusu ararmis...

BJKYE karşıda oynamıştı fransız olması ve üzülmeze attıgı çalımlarla starın spikeri onu yeni zidane falan olarak nitelendirmişti

Asıl senin dediğin ile ne alakası var?Kiralık olunca ki Lorient'e kiralanmıştı, kıyas yapılamıyor mu?Obertan aldıktan sonra sakatlanmadı ayrıca sakat sakat alındı, bilerek.Ferguson çok güveniyordu.Hala da güveniyordur.

Öncelikle ben Obertan alındıktan sonra sakatlandı diye bir şey dedim mi ? Ya da Ferguson güvenmiyordu falan dedim ? :eek:

Diğer yandan Gourcuff kendini ispat etmiş bir oyuncu.. Bugün 25 milyon eurolardan bahsediliyor.. Gourcuff kadar yetenekli dersin birşey demem Gourcuff ilk 11 oynuyorken Lorient'e kiralanmış adam için Gourcuff kadar iyi diyorsun sonra da ne alakası var onunla diyorsun.. İlginç..:eek:

Vakt-ul Feldkamp'ta oynamisti, deplasmanda 2-1 yenildigimiz. Sol bekte de Tremoulinas yildizlasmisti ayni macta. Ikisini de o zamandan beri takip ediyorum.

Tamam Hayri sen Uefa maçını diyorsun hatırlıyorum o maçı.. O adamın o olduğunu hatırlamamıştım ama :) O zamanlar vermezlerdi herhalde ama..Adama olan güven kayboldu demek ki birdahaki sezon kiralandı ve sonra satıldı..Sakatlığının da etkisi vardır tabi..

Diğer yandan Bordeaux'daki Saivet ne alemde bilen var mı ?

Tamam Hayri sen Uefa maçını diyorsun hatırlıyorum o maçı.. O adamın o olduğunu hatırlamamıştım ama :) O zamanlar vermezlerdi herhalde ama..Adama olan güven kayboldu demek ki birdahaki sezon kiralandı ve sonra satıldı..Sakatlığının da etkisi vardır tabi..

Diğer yandan Bordeaux'daki Saivet ne alemde bilen var mı ?

Saivet potansiyeli yuksek oyuncu

stoch la forvet özellikli kanat alcakları belli oldu belki obertandır görecez ileri zamanlarda.

Üst Alt