# Gabriel Obertan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gabriel Obertan

Cevap: # Gabriel Obertan

Hollanda liginde vasat performans sergileyen Stoch'a evet deyip, Premier League'de ilk sezonunu yasayip tempoya tam olarak alisamayan Obertan'a hayir demek tez konusu.

Ya Stoch fenere gitti diye bu kadar kıvrılır mı gidin işinize.Kimse kusura bakmasın Stoch müthiş oyuncu.

bi kere stoch twente fenerbahçe maçında gökhan gönülü ne hallere düşürdü bunu kaç tane oyuncu yapıo capel bile gökhanın karşısında zorlanıo bn gökhanı zor duruma düşüren 3 oyuncu gördüm şu ana kadar arda stoch kolou

bi kere stoch twente fenerbahçe maçında gökhan gönülü ne hallere düşürdü bunu kaç tane oyuncu yapıo capel bile gökhanın karşısında zorlanıo bn gökhanı zor duruma düşüren 3 oyuncu gördüm şu ana kadar arda stoch kolou

Salomon Kalou denilen adam Gökhan Gönül'ü yerlerde süründürdü. Arda Gökhan'ı yerlerde süründürdü. Gökhan Gönül iyi hücumculara karşı oynayabilecek bir oyuncu değil zaten defans yönü de çok yüksek değil. Stoch hızlı ve çevik adam olduğu için ters geldi. Diego Capel asıl tam bir balondur ! Stoch kötü oyuncu falan demiyorum ancak abartıldığı kadar iyi değil. Hollanda fizik güç gerektirmeyen bir lig ancak bizim ligimiz öyle değil. Keita kaldıramıyor bazen Stoch hiç kaldıramayabilir..

Salomon Kalou denilen adam Gökhan Gönül'ü yerlerde süründürdü. Arda Gökhan'ı yerlerde süründürdü. Gökhan Gönül iyi hücumculara karşı oynayabilecek bir oyuncu değil zaten defans yönü de çok yüksek değil. Stoch hızlı ve çevik adam olduğu için ters geldi. Diego Capel asıl tam bir balondur ! Stoch kötü oyuncu falan demiyorum ancak abartıldığı kadar iyi değil. Hollanda fizik güç gerektirmeyen bir lig ancak bizim ligimiz öyle değil. Keita kaldıramıyor bazen Stoch hiç kaldıramayabilir..

sn bu saydıklarımdan başka ona karşı çok ii ynayan gördünmü

Gökhan Gönül kazmanın tekidir.Onu mu kıstas alacağız futbolcu değerlendirirken?Saçma bir yaklaşım olmuş.

Neyse boşver kardeş işin fanatik boyutundalar bazıları.Kimilerine göre GS dışındaki takımlarda forma giyen oyuncuların hepsi kazma başta BJK ve FB olmak üzere.Oysa kendi içimizdeki kazmaları bir söyleme cesaretinde bulunabilsek.

Üst Alt