# Gabriel Torje - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gabriel Torje

Cevap: # Gabriel Torje

İyi futbolcu olabilir.Hiç izlemedim.Ama Rumen futbolcu istemiyorum abi.Hırvat alın,Bosna'lı alın,Etiyopya'lı falan alın ama Rumen oyuncu almayın.:(

Adım cıkmıs 9 a inmez 8 e=Romanya

Sen o ülkenin gidip tırt oyuncularını alırsan romanyanın sucu ne:D

Torje kaliteli topcudur. Stancu=Torje hatta stancu+culio=torje takasına girilmeli eger ilgileniyorsak

Banamı dedin onu burak:D ben romanya liginde oynadıgından clujla basarılı islere imza attıgından romanya liginde karizması oldugundan önerilsin dedim bana demediysen mesele yokda üstüme alındım:D yoksa bilioruz arjantinli amele ustası oldgunu:D

Bence de Torje - Stancu Takas ile Stancu dan kurtulmalıyız . 5 milyon Euroya kimler alınabirdi . Ama Hagi Bey öyle istedi...

Romanya'nın EURO 2012 Elemelerinde Bosna Hersek'i 3-0 yendiği maçta, teknik direktör Fatih Terim'in maçı izlediği öğrenildi. Rumen menajer Becali ile birlikte maçı izleyen Terim'in, Torje'yi izlemek için stattaki yerini aldığı kaydedildi.

Becali geçtiğimiz günlerde Florya'ya gelerek Fatih Terim ile bir görüşme yapmıştı. Ocak ayında Stancu ve Culio'yu Galatasaray'a getiren Becali'nin bu oyunculara kulüp bulması karşılığında Torje'nin sarı kırmızılılara transfer olacağı öğrenildi. Geçtiğimiz sezon Monaco'dan transfer edilen ancak beklenen performasın alınamadığı Juan Pablo Pino'nun ise bu transferin gerçekleşmesi halinde takımdan ayrılması bekleniyor.

21 yaşındaki Gabriel Torje, tekniği ile dikkat çekerken, kanatlardaki etkili performansıyla dikkatleri çekiyor. Özellikle sağ kanattaki oyunuyla Avrupa'nın dev takımlarının listesine girmeyi başaran Torje'nin bonservis bedeli, 5 milyon avro olarak değerlendiriliyor. Takımı Dinamo Bükreş ile 2013 yılına kadar sözleşmesi bulunan Torje; Hamburg, Lille, Borussia Dortmund ve Roma'nın transfer listesinde bulunuyor..

Alinmassa hata olur.

Hatda Stancu takas icin kullanibilir Süper olur .

Bu Adam iyi is yapar bizde hem süratli bide teknik kapasitesi yüksek yasi da genc.

Fiziği çok zayıf bence bir sey olmaz bu adamdan. Keşke Marica'yla Stancu'yu takas yapabilsek ama nerde?

eğer alınırsa iyi bir hamle olur çok iyi bir kanat oyuncusudur ileride adından çok sık söz ettirecek...

Emre Çolak'ın bir üst versiyonu bu adam ama yine Stancu gibi fiziği zayıf.Bizim ligde yerler bu adamı.

Kumaşı sağlam...

bu kumaş nasıl bir kumaşşa herhalde havasından farkediyor bie gelince.stancu kumaşı iyi dediler geldiğinde fos,ufuk kalice olacak kumaş var dediler galatasarayın 10 yıl kalesi emin ellerde dediler fos,carrusca,pino,barış gibi aklıma gelmeyen daha bir sürü adam bu kumaş sevdasına alındı,markasını öğrensek şu kumaşında bi top alıp kumaş hakkımızı doldursak ta bi daha kumaşla uğraşmasak artık

Fiziği çok zayıf bence bir sey olmaz bu adamdan. Keşke Marica'yla Stancu'yu takas yapabilsek ama nerde?

Sence bu adamimi almamiz daha iyi olur?

big-sumo.jpg
Yoksa
2235769977_f0fd1f2d61.jpg

Ama dikkatli sec, cunku birinin fizigi iyi degil.

Yav arkadaslar birakin su fizigi boyledir, soyledir, turkiye liginde kac kez omuz omuza mucadele ediliyorki? 170 lik Alex gol krali oldu, ayibogani delik desik ettiler.

Üst Alt