# Gabriel Torje | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gabriel Torje

Cevap: # Gabriel Torje

Romanya'dan alacaksan böyle oyuncu alacaksın arkadaş...!!!!

[video=youtube;DVjOno4afao]https://www.youtube.com/watch?v=DVjOno4afao&feature=related[/video]

Kalsın.Romanya ligi leş,milli takımları sürünüyor biz hala Romen topçu peşindeyiz anasını satayım,beyin bedava.

Torje yarın öbür gün hamburg'a gidecek orda neler yaptığını gördüğünüzde çok üzülecez... İnş yönetim alır torje'yi

Romanyalı ya da Romanya ligi patentli oyunculardan bıktık artık. Doğru düzgün verim alamıyoruz. Ligimiz denk değil. Türkiye'ye geldiklerinde zorlanıyorlar. Ilie, Popescu, Hagi, Filipescu 4'lüsü dışında onlarca gelen giden oldu ve hiçbirinden verim alamadık. Zaten bu saydığım 4 isim de nerelerde oynadı neler yaptı ortada. Tamamen istisna isimler. Bir de Culio iyiniyetli mücadele etti. Oldu 5. Peki diğerleri? Hiç. Artık Romanyalı ya da Romanya Ligi patentli oyuncu tercihimiz olmasın lütfen.

aman aman.. kalsin yerinde..

bana sakin romanyali oyuncu önermiyin..stancu mancu geldi ya.. biktim artik :D

Dogrudur sen sayarsın. Kazım'la Yekta'yı da Hagi getirdi. Onlarıda Rumen cingenesi falan mı saysak, nedersin üstad?

rumen çingenesi saymasak ta mükemmel değiller emmioğlu... ayrıca normalde gelmeyip hagi için gelecek 2 adam vardı ...culio stancu... ama yekta ile kazım hagi için gelmedi yani hagi getirdi sayılmaz bence

Üst Alt