Gain Medya | Ana Konu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bade İşçil'in dizisini izliyor musun?

dizinin ismi nedir ? . sahsen , platformlarda izledigim bir kac ozgun yerli is mevcut...

bu arada , kendisini en son *gain di *yanilmiyorsam *dayi show isimli eglence programinda izledim. renkli birine benziyor.

*dayi show demisken, son bolume denk geldim. matrak bi yayin olmus. konuklar surprizdi... biri , meshur youtube educatedear(ismi, bogac soydemir - yanilmiyorsam galatasarayli) , diger konuk, hande sarioglu( tv programcisi)

bi ara soru cevap bolumunde ,hande'ye soru soruldu mahsun kirmizigul/fatih terim ile ilgili,
yaniti verdikten sonra tezahuratlara basladi :) re re re
yayinda bi kez daha tezahurata girdigi an oldu.. bayagi baskindi. sari kirmizi tezahuratlarla programi resmen aldi goturdu. elbette herkes sasirdi bu cikislarindan :) ~ sonuc olarak guzel anlardi.

bogac bayagi sakin birine benziyor. asiri efendi,oturakli ve de konusurken turkcesini cok begendim.
bi tarafta sakin anca soruldugunda yanit veren bogac, diger tarafta enerjik canli ve programi surukleyen hande. ilginc bir ikili olmuslardi ,sonuc olarak renkliydi izledigim yayin. < 45,50 dakikalik show. gain di yanilmiyorsam yayincisi.

genelde platformlarda dizileri tum bolumler yayinlandiktan sonra topluca izleme taraftariyim.
dedigin dizi yeni olsa gerek. tum bolumler eklendikten sonra mutlaka sans vermeyi dusunuyorum.

suana dek tum platformlar ozelinde begendiklerim ;
blutv > bozkir , yarim kalan asklar, alef , saygi...
exxen > hukumsuz...
gain >. ayak isleri , orta kafa ask...

dizinin ismi nedir ? . sahsen , platformlarda izledigim bir kac ozgun yerli is mevcut...

bu arada , kendisini en son *gain di *yanilmiyorsam *dayi show isimli eglence programinda izledim. renkli birine benziyor.

*dayi show demisken, son bolume denk geldim. matrak bi yayin olmus. konuklar surprizdi... biri , meshur youtube educatedear(ismi, bogac soydemir - yanilmiyorsam galatasarayli) , diger konuk, hande sarioglu( tv programcisi)

bi ara soru cevap bolumunde ,hande'ye soru soruldu mahsun kirmizigul/fatih terim ile ilgili,
yaniti verdikten sonra tezahuratlara basladi :) re re re
yayinda bi kez daha tezahurata girdigi an oldu.. bayagi baskindi. sari kirmizi tezahuratlarla programi resmen aldi goturdu. elbette herkes sasirdi bu cikislarindan :) ~ sonuc olarak guzel anlardi.

bogac bayagi sakin birine benziyor. asiri efendi,oturakli ve de konusurken turkcesini cok begendim.
bi tarafta sakin anca soruldugunda yanit veren bogac, diger tarafta enerjik canli ve programi surukleyen hande. ilginc bir ikili olmuslardi ,sonuc olarak renkliydi izledigim yayin. < 45,50 dakikalik show. gain di yanilmiyorsam yayincisi.

genelde platformlarda dizileri tum bolumler yayinlandiktan sonra topluca izleme taraftariyim.
dedigin dizi yeni olsa gerek. tum bolumler eklendikten sonra mutlaka sans vermeyi dusunuyorum.

suana dek tum platformlar ozelinde begendiklerim ;
blutv > bozkir , yarim kalan asklar, alef , saygi...
exxen > hukumsuz...
gain >. ayak isleri , orta kafa ask...
Hocam kıymetli bilgiler için teşekkür ederim. Dayı şov çok güzel ben onu izliyorum ama tanıdığım isimler olunca. O saydığın isimleri bilmiyorum.

Bade İşçil'in dizisinin adı aslında özgürsün.

Hocam kıymetli bilgiler için teşekkür ederim. Dayı şov çok güzel ben onu izliyorum ama tanıdığım isimler olunca. O saydığın isimleri bilmiyorum.

Bade İşçil'in dizisinin adı aslında özgürsün.

sevgili tahir ,

oncelikle, degerli yanitin icin tesekkur ediyorum.

az uzun olacak kusuruma bakma lutfen;

yazdigim isimlerden, *educatedear olan konuk , 'youtube'in ilk montaj tarzda vidyo yapanlardanmis yanilmiyorsam. bu bilgiye de *gs *sozlugumuzde sanirim denk gelmistim vakti zamaninda.
<>
ayrica , *post42 isminde youtube da program yapiyorlar - bir kac bolumune denk gelmistim (ali sunal'in oldugu bolumu izlemistim) , - genelde *unlu konuklari misafir edip oyun/soru cevap vs bazli icerikler tarzinda renkli guzel bir program yapiyorlar. bir goz atmak istersen, ornek olarak < - >

*diger konugu bende pek bilmiyorum. fakat programda eglenceliydi ,programin akici olmasina yonelik kendince cabalamasi - ustune bizim tezahuratlari nakarat bazli soylemesi guzel anlardi bu bolume dair. dolayisiyla paylasmak istedim nacizane...

*bade iscil'in oyunculugunu begeniyorum. kaliteli islerde yer aliyor , - ekrana yakistigini dusunuyorum...
dedigin dizi ismine simdi baktim. yeni oldugundan tum bolumler eklensin oyle bakmayi dusunuyorum.
*gokce bahadir'i kadin oyunculardan cok begeniyorum.<> beraber oynadiklari bir tv dizisi vardi-ikisi de oyunculuk olarak dokturmuslerdi.

son donemde
*platformlarda yerli diziler cogaliyor gunden gune... sahsen genelde nitelik nicelik bakimindan kayda deger bulduklarimi izlemeye calisiyorum. onceki mesajda yazmis oldugum dizileri cok begenmistim.paylasmak istedim.
elbette *goreceli bir durum *begeni olayi...

son olarak,

platformlar olarak blutv'yi cok basarili buluyorum. gain de fena degil...
*exxen platformu kanimca en zayif olani gozlemledigim kadariyla,,
< bir tek *hukumsuz dizisini kaliteli ve etkileyici bulmustum...

sevgili tahir ,

oncelikle, degerli yanitin icin tesekkur ediyorum.

az uzun olacak kusuruma bakma lutfen;

yazdigim isimlerden, *educatedear olan konuk , 'youtube'in ilk montaj tarzda vidyo yapanlardanmis yanilmiyorsam. bu bilgiye de *gs *sozlugumuzde sanirim denk gelmistim vakti zamaninda.
<>
ayrica , *post42 isminde youtube da program yapiyorlar - bir kac bolumune denk gelmistim (ali sunal'in oldugu bolumu izlemistim) , - genelde *unlu konuklari misafir edip oyun/soru cevap vs bazli icerikler tarzinda renkli guzel bir program yapiyorlar. bir goz atmak istersen, ornek olarak < - >

*diger konugu bende pek bilmiyorum. fakat programda eglenceliydi ,programin akici olmasina yonelik kendince cabalamasi - ustune bizim tezahuratlari nakarat bazli soylemesi guzel anlardi bu bolume dair. dolayisiyla paylasmak istedim nacizane...

*bade iscil'in oyunculugunu begeniyorum. kaliteli islerde yer aliyor , - ekrana yakistigini dusunuyorum...
dedigin dizi ismine simdi baktim. yeni oldugundan tum bolumler eklensin oyle bakmayi dusunuyorum.
*gokce bahadir'i kadin oyunculardan cok begeniyorum.<> beraber oynadiklari bir tv dizisi vardi-ikisi de oyunculuk olarak dokturmuslerdi.

son donemde
*platformlarda yerli diziler cogaliyor gunden gune... sahsen genelde nitelik nicelik bakimindan kayda deger bulduklarimi izlemeye calisiyorum. onceki mesajda yazmis oldugum dizileri cok begenmistim.paylasmak istedim.
elbette *goreceli bir durum *begeni olayi...

son olarak,

platformlar olarak blutv'yi cok basarili buluyorum. gain de fena degil...
*exxen platformu kanimca en zayif olani gozlemledigim kadariyla,,
< bir tek *hukumsuz dizisini kaliteli ve etkileyici bulmustum...
Suat Beyciğim bilgi verdiğin konulara saygım sonsuz ancak ilgimi çekmiyor. Ne diyeceğimi bilemedim. Paylaşım için sağol desem sadece umarım kırıcı olmuş olmam.

@Vasfi Vural var. Çok ilgili olduğunu düşünüyorum onun. Blu TV'deki ucuz aşk dizilerini seyrettiğine şahit olmuştum. Eminim güzel bir iletişim kurarsınız onunla.

adama bi like verseydin bari

sevgili vasfi , *tahir renkdasimizin cani sagolsun yahu(like vs) ,sorun hic degil- mevcut_*konu basligi altinda farkli bakislari okumak memnunluk verir tarafima. ilgili ilgisiz yorumlarimizi paylastik-karsilikli. maksat kultur sanat vb gibi konular ozelinde oylesine bir iki sey karalamak... ustteki yorumum da keza *genel izledigim platform dizileri tandansli uzun bir yorumdu-kendimce deginmeyi uygun buldum.

bu arada, *ustte yazdigim *dizilerden izlediklerin var ise veya olursa, memnuniyetle okumak isterim yorumunu.

klise veya ucuz hikayelerden uzak bir uslubu ve bakisi var idi yazdigim dizilerin. ozellikle *bozkir - cok ilginc bir hikayesi ile hosuma gitmisti...

anlam olarak ise, *hukumsuz dizisini etkileyici bulmustum.

saygi ve selamlar,

cekimleri devam eden yeni dizi *cezailer'i cok merak ediyorum... hem konusu hem oyunculari baglaminda.

kadrosun da begendigim isimlerden bazilari
yigit ozsener, ushan cakir, riza kocaoglu ,hakan, karsak , gorkem kasal , onur unsal, hayal koseoglu....

yanilmiyorsam konu kisaca ; 1969 yilinda abd de psikiyatri hastanelerinde gerceklestirilmis *rosenhan deneyi'ni , gunumuzde bir psikiyatrin *turkiye de tekrarlamayi kafaya koymasiyla gelisen olaylari anlatacak...

@Murat Durmaz bu da listende olsun .

cekimleri devam eden yeni dizi *cezailer'i cok merak ediyorum... hem konusu hem oyunculari baglaminda.

kadrosun da begendigim isimlerden bazilari
yigit ozsener, ushan cakir, riza kocaoglu ,hakan, karsak , gorkem kasal , onur unsal, hayal koseoglu....

yanilmiyorsam konu kisaca ; 1969 yilinda abd de psikiyatri hastanelerinde gerceklestirilmis *rosenhan deneyi'ni , gunumuzde bir psikiyatrin *turkiye de tekrarlamayi kafaya koymasiyla gelisen olaylari anlatacak...

@Murat Durmaz bu da listende olsun .
Teşekkür ederim abi kadro güzel izlenir..

bbc first *dizileri/yapimlari = > gain de yayinlanmaya baslamis.....
simdilik bahse gecen 10 ilgi cekici yapim platformda yerini almis denilene gore...

aralarinda benim en merak ettigim ise ; the north water ( colin farrell ) - konusu cok ilgimi cekti . izledikten sonra yorumlarim nacizane.

birde sean bean'in oynadigi sert drama ; time - dizisini izlerim gibi...

değişik bi konu başladım

rm82r8v.jpg

Üst Alt