Gaitan Takımımıza Kazandırılmalıdır


Sol kanat eksikliği kökünden çözecek, 10 numara da oynaması avantajıyla Belhanda'nın da toparlanmasını sağlayacak efsane bir oyuncu olur.


Madrid bırakmaya razı.
Radyospor'da Özgür Sancar bunun menajeri ile konuşmuş Türkiye'den ilgi var ama net bir ilgi yok, Türkiye tercihlerimiz arasında demiş.


https://www.youtube.com/watch?v=hYcsqCds_Ew

Fener'e falan kaptırmamak lazım bunu.
Muazzam bir adam. Bizde Benficadaki performansını rahat yakalar.
 
Aykutun bunu isteyeceğini sanmıyorum, o bir iki tane daha ön libero almanın hesabını yapıyordur şimdi. Bjk de ardayı aldığına göre gaytan camiamiza HO.
 
Gaitan Çok farklı oyunculardan bir tanesi.Yeteneği özel olarak gördüğüm önemli bir futbolcu.Bize gelmesini çok isterim.
 
bu tarz devre arası transferleri şampiyonlugu getirir. gaitan harika futbolcu, tam da hocanın kalemi. yaşı geçmeden yolu buraya düşse keşke. bir bu, bir de brahimi'ye parçalıyı çok yakıştırıyorum. ikisi de maymun eder savunmaları.
 
Son düzenleme:
Valla gerekirse adam satalım öyle alalım Gaitan 'ı
Atletico zaten transferde açılacaktır bu yıl Gaitan 'ın takımda kalıp kalmaması çok umurlarında olmaz gibi
Gaitan bence kesin olarak Atletico'dan ayrılmak isteyecektir adam gibi bir teklif olursa bu yıl sadece 6 lig maçında oynamış adam geçen sene de çok ciddi süreler alamadı

STSL 'yi tercih eder mi onu bilemem ama bir şekilde menajer vs. aklını karıştırabilirsek Fb'ye kaptıracağımıza fedakarlık yapıp Galatasaray 'ımıza kazandırmak çok çok güzel olurdu

Son yıllarda STSL'ye yolu düşmüş en iyi kanat oyuncusu olur Gaitan eğer gelirse bu ligde şov yapar resmen adam
 
Üst Alt