Galata Saray-ı Ocağı

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Galatasaray'i "ding-an-sich" olarak kurduktan sonra problemlerini ontolojik ve demografik olarak ikiye ayirmasi ve guncel genel kurul cekismesinde bu iki problemden dogan yanlis dikotomiyi vurgulamasi usta isi olmus

Ozetle bu hususta bire bir ayni seyi dusunuyorum: Galatasaray elbette sirf liseden ciktiklari icin Fenerli ve Bjklilerin olmamalidir ama ayni sekilde avamlarin da olmamalidir

M. Cengiz konusunda ise katilamayacagim cunku kendisinin populist egilimleri oldugunu ve arkasindaki mevcut kamuoyu destegini Galatasaray'i avamlastirmak icin kullanacagindan korkuyorum
Mustafa Cengiz bunu yapabilecek kadar muktedir bir başkan değil.Bu korkuna anlam veremiyorum bir türlü.

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
aslına bakarsan ben zıt fikirde olanlarla aynı ortamı paylaşmayı seviyorum
ama bizim forumda herkes dediğim dedik olunca barınamadı maalesef :)
savunduğu çok saçma şeyler vardı evet ama kalsın mı desen kalsın derdim , sonuçta engellersin olur biter. (özet bi durum varsa ben bilmiyorum tabii atılmasında)
he bir de herşeyden haberim vardır havası da vardı es geçmeyelim :D
Sinan Bilgin'in bu hususta guzel bir postu vardir

"10 kisinin 8 tanesi "koyup geceriz" "sikeci pislikler" "koy sinani saga at linnesi sol beke" turevi yazilar yazmaktan otesine zaten gecemiyor forumda

Geri kalan azinligi da koruyabilelim ki forumda biraz da bilgi ve gozlem konussun

Ugur da boyle biri . Ama bu mecrayi tarihteki sahsiyetleri tekrar eden bicimde ve gereginden fazla noktaya katik ederek dini motiflerle filan da susleyip sunmayi abartinca haliyle boyle oldu"

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
Mustafa Cengiz bunu yapabilecek kadar muktedir bir başkan değil.Bu korkuna anlam veremiyorum bir türlü.
Twitter'da her seye ragmen Cengizciyizlerin turemesi korkumun temel sebebi

Net sekilde lise nefretine evrildi bu, cok tehlikeli, kulubun DNA'sini bozacak cinsten

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Twitter'da her seye ragmen Cengizciyizlerin turemesi korkumun temel sebebi

Net sekilde lise nefretine evrildi bu, cok tehlikeli, kulubun DNA'sini bozacak cinsten
Bu durumun bu hale gelmesinin sebebi lisecilerin de çok kaşınması.Önceki başkanları ibra edip Mustafa Cengiz'i ibra etmeyecek 'objektif' hangi kritere baktılar?139 üye yapılmayan liseli de liseli,ne zaman divanı açsam bu konu konuşuldu aylardır.Koskoca kulübün başka problemi yokmuş gibi,adeta sanki spor kulübü değil de liselilerin lokaliymişiz gibi sürekli divanlarda falan bu basit konunun konuşulması gına getirdi artık taraftara.Olaya bazen tek taraflı bakıyorsun gibi sanki bu hususta,taraftarın perspektifinden bakmanı da tavsiye ederim.

Liseliler ama bu hatayı bir kez daha yinelemeyecektir diye umuyorum bu olanlardan sonra hele.Onların da gözü devamını kesmedi çünkü bu kez bence.O yüzden Mustafa Cengiz'e müsaade edecekler ama muktedir olmasına da müsaade etmeyecekler.

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
Bu durumun bu hale gelmesinin sebebi lisecilerin de çok kaşınması.Önceki başkanları ibra edip Mustafa Cengiz'i ibra etmeyecek 'objektif' hangi kritere baktılar?139 üye yapılmayan liseli de liseli,ne zaman divanı açsam bu konu konuşuldu aylardır.Koskoca kulübün başka problemi yokmuş gibi,adeta sanki spor kulübü değil de liselilerin lokaliymişiz gibi sürekli divanlarda falan bu basit konunun konuşulması gına getirdi artık taraftara.Olaya bazen tek taraflı bakıyorsun gibi sanki bu hususta,taraftarın perspektifinden bakmanı da tavsiye ederim.

Liseliler ama bu hatayı bir kez daha yinelemeyecektir diye umuyorum bu olanlardan sonra hele.Onların da gözü devamını kesmedi çünkü bu kez bence.O yüzden Mustafa Cengiz'e müsaade edecekler ama muktedir olmasına da müsaade etmeyecekler.
Liselilerin butunu degil, bir kismi yapti bu isi. Su an Mustafa Cengiz'in elinde bu ibrasizligi butun liselilerin ustune yigma firsati var.

Bu ciddi bir tehlike teskil ediyor kulubun yapisi acisindan bence.

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Liselilerin butunu degil, bir kismi yapti bu isi. Su an Mustafa Cengiz'in elinde bu ibrasizligi butun liselilerin ustune yigma firsati var.

Bu ciddi bir tehlike teskil ediyor kulubun yapisi acisindan bence.
Liseciler dedim zaten ilk paragrafta.

Yığamaz,ki bu mizaçta biri de değil başkan.Sen başkanda neyi gördün de ikide bir kulübü avamlaştıracak,liseyi düşman gösterecek diyorsun ki?Adam ibrasızlığın ertesi günü bile olayın en sıcak anında bunu yapmayıp itidal,sağduyu çağrısı yaptı taraftara.Başkana olan antipatin başkanı farklı biri gibi görmene yol açıyor sanki.

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
Liseciler dedim zaten ilk paragrafta.

Yığamaz,ki bu mizaçta biri de değil başkan.Sen başkanda neyi gördün de ikide bir kulübü avamlaştıracak,liseyi düşman gösterecek diyorsun ki?Adam ibrasızlığın ertesi günü bile olayın en sıcak anında bunu yapmayıp itidal,sağduyu çağrısı yaptı taraftara.Başkana olan antipatin başkanı farklı biri gibi görmene yol açıyor sanki.
Olabilir, kendisine tam isinmistim ki bu mevzu patlak verdi

Umarim yaz transfer donemi kulubumuzu kaosa sevk etmez

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Olabilir, kendisine tam isinmistim ki bu mevzu patlak verdi

Umarim yaz transfer donemi kulubumuzu kaosa sevk etmez
Başkanın suçu ne ki,her başkanın ensesinde bu ibrasızlık tehdidi sallanacak mı her genel kurulda,adamın icraatleri ortada.İbrasızlığı gerektirecek bir şey yok.En son suçlu adam başkan burada.Bir de hiçbir zaman ben lise aleyhine bir söylemini de hatırlamıyorum.Oğlumun GS Lisesi'ni kazanması için çok çabaladım diyen bir adamdan bahsediyoruz.

Üst Alt