"Galatarasaylılığım devam ediyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Galatarasaylılığım devam ediyor"

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'dan açıklama...

Gökhan ARTAN / AHT

Türk Telekom Arena Stadı'nın açılışında yaşanan olayların ardından Galatasaray taraftarlığını askıya aldığını söyleyen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Ben o günkü üzüntümü belirtmek açısından söyledim. Ben çocukluğumdan beri Galatasaray taraftarıyım. Galatasaraylılığım devam etmektedir ve bu konuda sırf üzüntümü belli etmek için o gün o şekilde beyanatta bulundum" dedi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, ''Türk Telekom Arena Stadı'nın açılışında yaşanan olayların ardından 'Galatasaraylıydım ama ilişkilerimi gözden geçiriyorum' dediniz. Galatasaray Başkanı Adnan Polat da tüm taraftarlardan özür diledi. Galatasaraylılığınız hala askıda mı?'' sorusunu şöyle yanıtladı:

''Ben o günkü üzüntümü belirtmek açısından söyledim. Ben çocukluğumdan beri Galatasaray taraftarıyım. Galatarasay büyük bir camia. Tabii ki hepimiz ülkemizi seviyoruz. Ülkesini seven ve bu ülkeye hizmet edenlere karşı da şık bir duruş göstermemiz lazım. Ben o gün Sayın Başbakanımızın kesinlikle hak etmediği o tezahürata üzüldüğümü belirtmek için söyledim. Böyle bir şey Galatarasay camiasına mal edilemez. Çok büyük bir camia. Bizi hem Avrupa'da hem de farklı yerlerde çok iyi temsil eden bir ekip. O açıdan Galatasaraylılığım devam etmektedir ve bu konuda sırf üzüntümü belli etmek için o gün o şekilde beyanatta bulundum. Bütün Galatasaraylılar gibi ülkesine hizmet eden insanlara vefa borcumuzu ödemek durumundayız ve duruşumuzun da bu şekilde olacağına inanıyorum. Bu sorumluluğumuzu hissetmeyen kişilerin yaptığı hareketin genel bir camiaya mal edilemeyeceğini vurgulamak istiyorum.''

Bakan Yıldız, Türk Telekom Arena Stadının açılışında yaşanan olaylara ilişkin 17 Ocak pazartesi günü yaptığı açıklamada ''Ben cumartesi gününe kadar Galatasaraylıydım ama ilişkilerimi gözden geçiriyorum. Bir Galatasaraylı olarak evde de çocuklarımızla konuştuk. Şu anda Galatasaraylı değiliz'' demişti.

Cevap: "Galatarasaylılığım devam ediyor"

Artık bende Galatasaraylı değilim ..

Yok lan dur Galatasaraylılığım devam ediyor..

Yok ya yok değilim değilim

Ama dur ya öyleyim lan öyleyim Galatasaraylıyım ben :D:D:D

Oyun mu la bu :D:D

Çok sevindirdin beni çember sakal, şimdi çıkıp tura başlayacağım evin içinde.

ADnan Polat'ın yoğun uğraşları sonucu takıma geri dönen Taner Yıdlız ilk antrenmanına çıktı.

Sakız çiğnediği için artık Hagi'nin takımına geri dönmesi mümkün değil.

İstenmiyorsun bakan Yılmaz. Sen o hakkını kaybettin.

Okadar rahatladım ki bilemezsiniz.

Taner beysiz biz ne yapardık!

Çalsın sazlar, oynasın kazlar!!!

Oha lan askıya aldığı gün nasıl sevindiysem şimdi de o kadar üzüldüm.

Madem çark edecektiniz ne demeye atıp tuttunuz o gün. Yazık değil mi? Madem Galatasaray'lısınız önemli olan zor günde takımın yanında olmak değil mi? Şimdi sular duruldu herkes lafından çark etti. Pes...

Galasataraylılık bir ruhtur, öyle çamaşır felan değildir askıya asılacak, kurutulacak.

Galatasaraylı olunur ve olay biter.

mezara kadar!

Üst Alt