Galatasaray 100 Yıllık Sevda | Tek Parça |


Ayda bir kez açar izlerim. Izlemeyen varsa, özelliklede genç renktaşlar, bir tık yapıp izlesinler. Yalnız uyarıyorum, başlayınca başından kalkmak neredeyse imkansız. Ona göre bir zaman ayırın.Iyi seyirler.[video=youtube;kR7jwk5L2yI]https://www.youtube.com/watch?v=kR7jwk5L2yI&feature=related[/video]
 
Cevap: Galatasaray 100 Yıllık Sevda [Tek Parça]eğer ateş güneş olayında güneşspor hala devam etseydi şimdiye kadar,, çok büyük bi derbi olabilirdi.interde,milandan ayrılmıştı bu derbi gibi olabilirdi.
 
Cevap: Galatasaray 100 Yıllık Sevda [Tek Parça]Bilmeyenlere biz söylemiş olalım, o dönem bu DVD 'nin sponsorluğunu Ünal Aysal yapmıştı. Hizmete çok daha erken başladı başkanımız.
 
Cevap: Galatasaray 100 Yıllık Sevda [Tek Parça]Ulan indirdim video yu ama hata verdi.Neyse youtube dan izleyelim
 
Cevap: Galatasaray 100 Yıllık Sevda [Tek Parça]izleyin tabi Galatasray nasıl kuruldu,neler yaptı ,bşarıları felan izleyin.
 
Cevap: Galatasaray 100 Yıllık Sevda [Tek Parça]Ayda bir kez açar izlerim. Izlemeyen varsa, özelliklede genç renktaşlar, bir tık yapıp izlesinler. Yalnız uyarıyorum, başlayınca başından kalkmak neredeyse imkansız. Ona göre bir zaman ayırın.Iyi seyirler.[video=youtube;kR7jwk5L2yI]https://www.youtube.com/watch?v=kR7jwk5L2yI&feature=related[/video]ah ulan bıktık artık arşive bakmaya :( yeni başarı istiyoruz bu sene avrupa'da inş. ve bu sinerji bizde fazlasıyla mevcut!
 
Üst Alt