Haber - Galatasaray 17 Milyon TL Üye Geliri Sağladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Galatasaray 17 Milyon TL Üye Geliri Sağladı!

8643596.jpg

Galatasaray yönetimi, yıllardır iletişime geçilmemiş veya bir şekilde kulübe küs olan üyeleri tek tek aradı. 2 ayda 8 bin 227 üyeye ulaşırken, 17 milyon TL gelir sağlandı.

Galatasaray yönetimi, unutulmuş veya kulübe bir şekilde küsmüş üyeleri yeniden aktif hale getirmek için düğmeye bastı.

Başkan Mustafa Cengiz, atıl haldeki bu potansiyeli ortaya çıkarma çalışmalarını başlattı. Üyelerle tek tek temas kurulurken, ortaya kulüp için yeni bir 'insan kaynakları portföyü' çıktı. Yıllardır kulüple ilişki içinde olmayan birçok üyenin bugün iş hayatında önemli konumda olduğu tespit edildi.

YÖNETİM SADECE 1 ÜYE ATADI

Yapılan görüşmelerde 8 bin 227 kayda açık üye sayısına ulaşıldı. Bu rakam kulüp tarihinde bir rekor olarak kayıtlara geçti.

Üyelerle yapılan bire bir görüşmeler kombine ve loca satışlarına da yansıdı; son 2 ayda 17 milyon liralık satış yapıldı.

Diğer yandan kulüp bünyesindeki 5 şirkete de, Galatasaray taraftarı ve konusunda uzman olan simler seçildi. Mustafa Cengiz yönetimi bu süreçte sadece 1 üyesini şirketlerde görevlendirdi.

Son düzenleme:
-merhaba Galatasaray spor kulübü adına arıyorum , Sayın üyemiz Burhan bey hala hayatta Mıdır kendisi ile görüşebilir miyiz?

- tabii ki hayatta o nasıl laf , 38 liler vakfı toplantısına gittim dönünce ben iletirim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu kulübü taraftara açın artık.

Aylık 10 lira üyelik aidatı olsa bile en az 1 milyon üye ile senelik 120 milyon lira gelir elde ederiz.
Er yada geç batak halde olan bütün kulüpler ya satılacak yada taraftara açılacak başka şekilde altından kalkamayiz.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Şu kulübü taraftara açın artık.

Aylık 10 lira üyelik aidatı olsa bile en az 1 milyon üye ile senelik 120 milyon lira gelir elde ederiz.
Er yada geç batak halde olan bütün kulüpler ya satılacak yada taraftara açılacak başka şekilde altından kalkamayiz.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Kesinlikle açılmamalı,yağmurdan kaçarken doluya tutulabiliriz.Kof popülizme kurban olabilir kulüp.

Üst Alt