Galatasaray 1989-1990 Sezonu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray'da Mustafa Denizli'nin Alemannia Aachen'a gitmesiyle takımın başına Siegfried Held getirildi. Bir önceki sezon Şampiyon Kulüpler Kupası'nda yarı final oynayan Galatasaray, bu sezonda UEFA Kupası'nda mücadele ettti ve ilk turda Kızılyıldız'a elendi. Ligi 4. olarak tamamlayan Galatasaray Türkiye Kupası'nda ise Sarıyer'e ilk turda elendi. Galatasaray bu sezonda Trabzonspor'u 1-0 mağlup ederek aldığı Başbakanlık Kupası ile yetindi.

p5tqzq6.png

1658852612591.png

Son düzenleme:
Sigi Held denen zurna nasıl bu kadroyu her yerden ilk turda eletip ligde de 4. olmuş acaba sokuk herif. Yarrent'in önünde 1. sıraya sokarım bu leşi. Yaşlısından gencine acayip geniş bir kadro war içine etmiş.

Orhan Atik burda da mı sen be kardeşim her yerden fırlıyon.

Bu kadrodan bazi oyunculari 2-3 sene sonra tribunde canli izlemistim (Aydin). Cocuk hafizamla (yaklasik 9 yaslarindaydim) Hakan'i net hatirliyorum tazi gibi kosular atiyordu. Mustafa'nin attigi golu mahalle maclarinda atmistim ilerleyen gunlerde :) Guzel gunlerdi, guzel Turkiye'den.

Macin linkini de buldum. Bu arada, 2.gol oncesi tekrar edilmisti pozisyon, Mustafa ayni yerlerden yine guze lbir vurusla gol atmisti ama hakem tekrar ettirmisti diye hatirliyorum sonra bu golu yapmisti tekrarda.

Sigi Held denen zurna nasıl bu kadroyu her yerden ilk turda eletip ligde de 4. olmuş acaba sokuk herif. Yarrent'in önünde 1. sıraya sokarım bu leşi. Yaşlısından gencine acayip geniş bir kadro war içine etmiş.

Demek ki torpili te oradan kalma.

kızılyıldız o zamanın çok iyi takımıydı zaten 1 sene sonra şampiyon kulüpler kupasını aldı adamlar.

Üst Alt