Galatasaray 2005-2006 / Galatasaray 1-1 Tromso (Uefa Cup 2nd leg) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2005-2006 / Galatasaray 1-1 Tromso (Uefa Cup 2nd leg)

Gittiğim ilk Galatasaray maçı. Çok az hatırlıyorum. Önümde duran öküz gibi adamdan maçı izleyememiştim. Hayal kırıklığı olmuştu bu maç.

Şanlı tarihimiz değil kara lekemizdir. Yönetim yaptığı saçma açıklamalarla bizi iyice rezil etmişti. Son 15 yılda;

1-Hamburg(2009)
2-Fenerbahçe(2011 yılındaki 1-2 yenilgi)
3-Tromso maçlarında aşırı üzgün ve sinirliydim. Maçlarda çok sinirlenen biri değilim ama bu maçlar beni bile sinir krizine soktu.

Galatasaray kazanamadı diye bir maç ağladım o da bu maç. Sınıfta arkadaşımla konuşurken her iki dakika da bir gol atarız , 45-0 filan biter diye dalga geçiyorduk, maç bir bitti 1-1. :D

Maçı 6 pasın üzerinde oynamısız kaleye girmedi mi girmiyor işte.

O sene hep öyle oynadık zaten. Açık ara en hücum futbolu oynadığımız ve zevk aldığımız sezon. Hakan,Necati,Ümit,Hasan Şaş/Kabze,İliç vs.

4-0 yenildiğimiz Fenerbahçe maçı hariç o sene kötü oynadığımız-ezildiğimiz maç yok.

O sene hep öyle oynadık zaten. Açık ara en hücum futbolu oynadığımız ve zevk aldığımız sezon. Hakan,Necati,Ümit,Hasan Şaş/Kabze,İliç vs.

4-0 yenildiğimiz Fenerbahçe maçı hariç o sene kötü oynadığımız-ezildiğimiz maç yok.

Belki tromso yu elesek şampiyon olamıycaktık her işte bir hayır vardır diye bosa demezler.

Ergun Gürsoy vardi yönetimde o zamanlar,mac sonu floryada protesto yapan taraftarlarin karsisina gecip siz kimsiniz lan diye artistlik yapmisti.
O gün bu gündür sevmem Ergun Gürsoyu.

Belki tromso yu elesek şampiyon olamıycaktık her işte bir hayır vardır diye bosa demezler.

aynen öyle. Fener'in o seneki kadrosu bence bu senekinden çok daha iyiydi. Sadece aklıma gelenler;

Kaleci: Volkan-Rüştü
Defans: Ümit Özat-Luciano-Servet-Önder
Orta Saha: Appiah-Aurelio-Selçuk-Alex-Tuncay
Forvet: Nobre-Anelka-Semih.

Bu kadroya karşı şampiyon olmak muazzamdı. O sene şampiyon olsalar o takım uçar-giderdi.

aynen öyle. Fener'in o seneki kadrosu bence bu senekinden çok daha iyiydi. Sadece aklıma gelenler;

Kaleci: Volkan-Rüştü
Defans: Ümit Özat-Luciano-Servet-Önder
Orta Saha: Appiah-Aurelio-Selçuk-Alex-Tuncay
Forvet: Nobre-Anelka-Semih.

Bu kadroya karşı şampiyon olmak muazzamdı. O sene şampiyon olsalar o takım uçar-giderdi.

Allahım bize zor zamanda hep yardım etti ama işte son maçta şampiyon olmamızın onlara acı cektirmemizin sebebi konya macında serefsizlik yapıp o cok delikanlı adam gibi adam aykut serefsizinin ben bu ülkede teknikdirektörlük yapmam demesi ve o kadar olumsuzluga parasızlaga ragmen sampiyon olduk hepsini üstüste koyup koduk bundan biraz ilahi adaletinde yerini bulması var.

Allahım bize zor zamanda hep yardım etti ama işte son maçta şampiyon olmamızın onlara acı cektirmemizin sebebi konya macında serefsizlik yapıp o cok delikanlı adam gibi adam aykut serefsizinin ben bu ülkede teknikdirektörlük yapmam demesi ve o kadar olumsuzluga parasızlaga ragmen sampiyon olduk hepsini üstüste koyup koduk bundan biraz ilahi adaletinde yerini bulması var.

o seneki kenetlenmeyi özlüyorum. Başkanı çoğu kişi sevmiyordu ama takım-taraftar öyle bir kenetlendi ki medya-Aziz-Rakipler-Hakemler hepsine tek tek koyduk.

Sırf son 6-7 hafta için o döneme dönmek isterim. Keşke o senenin belgeseli yapılsaydı o kadar fazla malzeme vardı ki..

o seneki kenetlenmeyi özlüyorum. Başkanı çoğu kişi sevmiyordu ama takım-taraftar öyle bir kenetlendi ki medya-Aziz-Rakipler-Hakemler hepsine tek tek koyduk.

Sırf son 6-7 hafta için o döneme dönmek isterim. Keşke o senenin belgeseli yapılsaydı o kadar fazla malzeme vardı ki..

Son 16 dakikası var ya herkes perişan bir haldeydi be anlatılmaz yani cok cok güzel seyler yasadık Allaha şükürler olsun.
Galatasaray 16. Şampiyonluk (14.05.2006) - YouTube
Melih yırttınmış aga.

Şanlı tarihimiz değil kara lekemizdir. Yönetim yaptığı saçma açıklamalarla bizi iyice rezil etmişti. Son 15 yılda;

1-Hamburg(2009)
2-Fenerbahçe(2011 yılındaki 1-2 yenilgi)
3-Tromso maçlarında aşırı üzgün ve sinirliydim. Maçlarda çok sinirlenen biri değilim ama bu maçlar beni bile sinir krizine soktu.

6-0'lık maçta kendinde değildin herhalde r'taş? :red:

Maç bittikten yarım saat sonra Canaydın bir tv programına katılıp seneye hedefimiz Uefa kupasını almak demişti. Rahmetli esprili kişilikti sağ olsun.

ümite bak yav ispitçiymiş. yanına aykut ve volkanı da almış.
fakat o sene sakatlanana kadar efso işler cıkarmıştı

Her on senede bir, bir östersunds faciası yaşıyoruz. Bu maçı nasıl kazanamadık anlamadım zaten heriflerin ceza sahasında oynandı 90 dakika... Girmeyince girmiyor işte.

Üst Alt