Galatasaray 2010-2011 Aslantepe Kadrosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama sonuçta alınabilecek yeni transferleride belirtmiş oluyoruz konu içinde bu yüzden buraya açmayı uygun gördüm.

Kaleciler

Aykut Erçetin

Ufuk Ceylan

Defans

Emre Güngör

Uğur Uçar

Gökhan Zan

Lucas Neill

Servet Çetin

Emre Aşık

Sabri Sarıoğlu

Hakan Balta

Ali Turan

Orta Saha

Elano Blumer

Arda Turan

Harry Kewell

Abdul Kader Keita

Giovani Dos Santos

Caner Erkin

Mustafa Sarp

Hamit Altıntop

Emre Çolak

Tranquillo Barnetta

Musa Çağıran

Forvet

Milan Baros

Joao Alves

Sercan Yıldırım veya Halil Altıntop

Cem Sultan

Gördüğünüz gibi Mehmet Topal,Barış Özbek,Ayhan Akman,Leo Franco takımdan ayrılmış durumda, kiralık olarak alınan Gio da opsiyon hakkımızı kullanıcağımızı düşünüyorum.Jo ile devam ediceğimizi düşünmüyorum ama onun yerine yabancı ve aynı kalitede bir oyuncu alma ihmalinin yüksek olmasından dolayı ismini oraya yazdım.Caner'le de devam.Arda'ya gelirsek büyük ihtimal Galatasaray'daki son senesi olucak. Aslantepe de oynamadan ne o ayrılmak ister Galatasaray'dan ne de yönetim gönderir.Harry Kewell'ında durumu belirli değil şu an için.Ali Turan ve Musa Çağıran'nın transferleride kesin durumda.Hamit Altıntop'u büyük ihtimal yazın bedelsiz olarak takımımızda göreceğimizi tahmin ediyorum.Sercan da bu sefer Bursa'dan kopup İstanbul'a gelecektir.İstanbul takımları içinde de en güçlü aday Galatasaray.Barnetta'ya gelecek olursak eğer onu sadece temenni olarak yazdım.O ayarda güçlü,mücadeleci,iyi pas yapan,iki yönlü bir yabancı takıma kazandırılacaktır.Bir öngörü yapmaya çalıştım,ne kadar tutar, ne kadar tutmaz onu bir daha ki sene görüceğiz.:D

Cevap: Galatasaray 2010-2011 Kadrosu (Aslantepe Kadrosu)

sene sonu buyuk temizlik olabilir. ozellikle orta sahada.

sene sonu buyuk temizlik olabilir. ozellikle orta sahada.

Orta saha temizliği yeter sadece bu takıma oda Barış,Ayhan ve Topal'ın gönderilmesi olur.Yerine gelecek adamlar mücadeleci,iyi pas yapan adamlar olur ve Rijkaard'ın takıma oturmak istediği oyun yapısı bu sayede oturur.Bu çarkın işlememesinin en büyük nedeni orta ikilinin pas yapamaması ve hücüma katkı sağlayamaması.

Ernts-Fink

Emre-Cristian

Topal-Sarp

İşte diğer takımlardan en büyük eksiğimiz yoksa kadro olarak diğer takımlardan çok üstünüz unutmamak lazım bu takımda Suat-Emre-Okan vardı ki 2000 de o kadronun takır takır top oynamasını sağlayan bu 3'lüydü.Barcelona'nın tüm kupaları almasının sebebide Xavi-İniesta'dır.Yani günümüz futbolunun en önemli bölgesi bizim takımımızın en zayıf halkası durumunda.

Seneye de Hamit-Barnetta ikilisini bu takımda görmek istiyorum.

----------------------Ufuk------------------------

Sabri-------------Neill-----Emre--------------Hakan

--------------------M.Topal-----------------------

---------------Elano---------Musa-----------------

Keita---------------------------------------Giovanni

---------------------Baros-------------------------

Simdik

Kalede Ufuk - Aykut rotasyonuna evet diyor

Sag bek Sabri - Ugur

Sol bek Hakan - alinacak bir yedek

Stoperde Emre - Neill hep boyle oynarsa onlar, yedekte de Gokhan, Servet, Ali Turan

Orta sahada Topal olmali, yeni bir transfer ve Elano. yedekte Baris, Musa, Sarp, Emre Colak

Sag kanat Kader Reis, genco alinabilir yedek olarak.

Solda Arda, Caner.

Forvette Baros olabilir, Sercan gelirse mukemmel olur, yedege de genc takimdan biri veya yeni transfer.

Türk Statüsünde,genç ve günümüz futbolunun tüm özellikleri var.Farkındaysan 2 yabancı arkasında bu takımda,takımda alternetif açısından önemli şu andaki forvetsizliğin sonuçlarını görüyorsun.

Orda Baroş , Jo ve Cem varken mantıklımı buluyorsun Sercan'ı ?? Ona vericeğimiz parayla Hamiti alırız anasını ağlatır Jo nunda Baroşunda o zaman. Boşuna hayal kurmayın. 2 senedir bi tarafımı yırtıyorum gelmiyicek diye hala kimse anlamadı olayı çözemedi.

Orda Baroş , Jo ve Cem varken mantıklımı buluyorsun Sercan'ı ?? Ona vericeğimiz parayla Hamiti alırız anasını ağlatır Jo nunda Baroşunda o zaman. Boşuna hayal kurmayın. 2 senedir bi tarafımı yırtıyorum gelmiyicek diye hala kimse anlamadı olayı çözemedi.

Hamit zaten bedelsiz.Sercan'a verilecek para tabi ki çok ki o paralara kimseye gidemez ama türk statüsünde en iyi altarnatifdir.Altyapıdan biri olsa forvetde şuan çıkartırlardı ve oynatırlardı ama öyle bir altarnetif yok altyapıda bir Cem Sultan ama onunda gelişimi beklediğim gibi değil şuan için.Elimizde 2 yabancı forvet kalıyor ki gayet riskli Sercan alternatifdir veya Halil evet altarnetif olarak oda mantıklı kardeşi ile birlikte :idea:

Sercan falan gelmesin ona verilen paralara yazık herif son vuruş özürlü topa vuramıyor sadece hız var.

Hamit zaten bedelsiz.Sercan'a verilecek para tabi ki çok ki o paralara kimseye gidemez ama türk statüsünde en iyi altarnatifdir.Altyapıdan biri olsa forvetde şuan çıkartırlardı ve oynatırlardı ama öyle bir altarnetif yok altyapıda bir Cem Sultan ama onunda gelişimi beklediğim gibi değil şuan için.Elimizde 2 yabancı forvet kalıyor ki gayet riskli Sercan alternatifdir veya Halil evet altarnetif olarak oda mantıklı kardeşi ile birlikte :idea:

Goksen ,

Sercan dan iyi bir yedek olmaz , genç oyuncu oynatmayınca kırılır , küser. Batuhan'ı gözünün önüne al , Batuhan çok iyi bir forwet şiddetle iddaa ediyorum Batuhan fenerli Semih den çok daha iyi bir forwet. Ama adam artık yedek kalmakdan pc ye vermiş kafayı.

Eğer 2010 TT Arena ya adam gibi bir kadro ile çıkmak istiyorsak!

Kaleciler

Eray İŞCAN

Aykut Erçetin

Ufuk Ceylan

Defans

Emre Güngör

Uğur Uçar

Gökhan Zan

Lucas Neill

Ali Turan

Sabri Sarıoğlu

Hakan Balta

Eren Güngör

Orta Saha

Juninho

Harry Kewel

Dos Santos

Elano

Abdul Kader Keita

Caner Erkin

Mustafa Sarp

Nuri Şahin

Emre Çolak

Uğur AYHAN

Hamit Altıntop

Forvet

Milan Baros

Joao Alves

Cem Sultan

Berkin Kamil Aslan

Ucuz , kalite...

Geçen haftaya kadar Rijkaardı suçluyordum ama konuşmalarını duyunca adamın ne yapsın etsin yönetim bırakmasın.Bir baktımda sadece 8 ay olmuş Rijkaard geleli ve 8 ayda da kimse kendi takımını kuramaz.Bu sene şampiyon olmazsak üzülmem.Seneye sisteme uygun oyuncular alarak Cl'de de başarılı olunur ligtede

Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama sonuçta alınabilecek yeni transferleride belirtmiş oluyoruz konu içinde bu yüzden buraya açmayı uygun gördüm.

Kaleciler

Aykut Erçetin

Ufuk Ceylan

Defans

Emre Güngör

Uğur Uçar

Gökhan Zan

Lucas Neill

Servet Çetin

Emre Aşık

Sabri Sarıoğlu

Hakan Balta

Ali Turan

Orta Saha

Elano Brumer

Arda Turan

Harry Kewell

Abdul Kader Keita

Giovani Dos Santos

Caner Erkin

Mustafa Sarp

Hamit Altıntop

Emre Çolak

Tranquillo Barnetta

Musa Çağıran

Forvet

Milan Baros

Joao Alves

Sercan Yıldırım veya Halil Altıntop

Cem Sultan

Gördüğünüz gibi Mehmet Topal,Barış Özbek,Ayhan Akman,Leo Franco takımdan ayrılmış durumda, kiralık olarak alınan Gio da opsiyon hakkımızı kullanıcağımızı düşünüyorum.Jo ile devam ediceğimizi düşünmüyorum ama onun yerine yabancı ve aynı kalitede bir oyuncu alma ihmalinin yüksek olmasından dolayı ismini oraya yazdım.Caner'le de devam.Arda'ya gelirsek büyük ihtimal Galatasaray'daki son senesi olucak. Aslantepe de oynamadan ne o ayrılmak ister Galatasaray'dan ne de yönetim gönderir.Harry Kewell'ında durumu belirli değil şu an için.Ali Turan ve Musa Çağıran'nın transferleride kesin durumda.Hamit Altıntop'u büyük ihtimal yazın bedelsiz olarak takımımızda göreceğimizi tahmin ediyorum.Sercan da bu sefer Bursa'dan kopup İstanbul'a gelecektir.İstanbul takımları içinde de en güçlü aday Galatasaray.Barnetta'ya gelecek olursak eğer onu sadece temenni olarak yazdım.O ayarda güçlü,mücadeleci,iyi pas yapan,iki yönlü bir yabancı takıma kazandırılacaktır.Bir öngörü yapmaya çalıştım,ne kadar tutar, ne kadar tutmaz onu bir daha ki sene görüceğiz.:D

Emana lazım bu takıma

O yabancı hakkını ara transfer'e sakladım kimse gitmesin diye , sonra gelen gideni aratıyor.

Ara transferi beklemek yersiz takımla birlikte geçirilmiş bir yaz sezonu o oyuncuya çok şey katıyor.Ayrıca ara transferde kaliteli bir adam almak çok zordur anca takımında yedek adamları alabilirsin ki o adamında uyum sorunu var.Bence beklenmemeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt