Galatasaray 2011 - 2012 Forma önerileri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2011 - 2012 Forma önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray 2011 - 2012 Forma önerileri

Bir tasarımda benden oLsun... Çok basit duruyor ama oLursa mükemmel oLabilir??

gsaway.jpg

Sarı kırmızı üzerine değişik formalar yapılmalı bence . Parçalıdan başka da olmalı sarı kırmızı . Krem güzel bu sene . Ya zor olmasa gerek sarı ve kırmızıdan forma üretmek

Çubuklu formaya hep karşıyımdır bu ülkede çubuklu forma fb ile özdeşleşiyor bizim parçalımız var bizle özdeşleşen. Bi tane parçalı forma kesin olmalı Allahın emri zaten bence :D Deplasman formamız düz beyaz olmalıdır düz beyaz formada bizle özdeşleşen deplasman formasıdır kuruluş yıllarında giydiğimiz formadır düz beyaz kuruluş formamızdır . Bu iki forma bence her sene olmalı şimdi önemli olan 3. ve 4. formalarımız .

4. forma bence aykırı bi renk olmalıdır ama mor ve bu seneki penbe gibi değil gerçekten hiç beğenmedim bu formaları . Turuncu forma iyiydi mesela 2 sene önce bu seneki Aslanlı forma da idare eder bunların yanında gri , altın rengi gibi aykırı renkler denenebilir .

3. forma ise daha önce giydiğimiz formalardan düz siyah olabilir , yada siyah genellemeli bi forma olabilir , düz kırmızı olabililir , düz sarı olabilir bence yada yatay çubuklu bi forma olabilir sarı kırmızı

benim görüşlerim bunlar

Mercan forma bence fiyasko, renk açısından değil, dizaynlar 2 senedir hep aynı renkler değişiyor sadece. Artık biraz daha yaratıcı forma tasarımlarına ihtiyaç var. Manchester United'in Bursa maçında giydiği forma harika. O stilde kendi renklerimize özgü bir tarz yapabilsek keşke. Hatta Adidas yerine Nike'a geçebilsek çok daha iyi olacak. Adidas 3 tane çizgi modeli koymaktan başka tasarım bilmiyor.

Mercan forma bence fiyasko, renk açısından değil, dizaynlar 2 senedir hep aynı renkler değişiyor sadece. Artık biraz daha yaratıcı forma tasarımlarına ihtiyaç var. Manchester United'in Bursa maçında giydiği forma harika. O stilde kendi renklerimize özgü bir tarz yapabilsek keşke. Hatta Adidas yerine Nike'a geçebilsek çok daha iyi olacak. Adidas 3 tane çizgi modeli koymaktan başka tasarım bilmiyor.

Katılıyorum... Sıkıldım artık Adidas'tan... 3 Çizgi koyuyor, Formanın diğer yerlerinede bir-kaç çizgi koyuyor ve bu kadar... Al sana Forma !

gshome11.jpg

Bir tasarım daha... Bunu seneye Home giysek iyi oLabiLir...

Peki sizin Düşünceleriniz neLer ?

EDIT:Sanki Kırmızı arkada oLsa daha şık oLurmuş gibi geLdi :D

gsthird.jpg

Somon, Mor ve Turuncu anısına bir forma yapmak istedim... Boyamalarda biraz sorunlarım var kusuruma bakmayın :)

Evet her ikisi de doğru :) Madem bu 3 forma çıkmış... Bende 3'ünü karıştırınca güzel bişe çıkar mı diye merak ettim ve yaptım oLdu... (Güzel olmadı ama :D)

Abiler, bu formalarin Short template'leri yok mu ? Formalarin altina sort ve konc yapmak istiyorumda. Bilen varsa buraya link yada pm'den link atarsa sevinirim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt