Galatasaray 2011 - 2012 Forma Önerileri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2011 - 2012 Forma Önerileri

Cevap: Galatasaray 2012 - 2013 Forma önerileri

Sadece parÇali formayi kabul edİyorum... Kendİ sahamizda sİyah Şort..deplasmanlarda kirmizi Şort...

Arkadaslar suan yeni cikan formalarda arkada isim yazmiyor mu? Ben Turkiye'ye giden yigenime aldirdim parcali, diyor paketin icindeymis arkasinda birsey yazmiyormus herhalde, bu konuda bilgisi olan varmi ya da yeni formalardan alan?

Bugün GSTV de forma satışlarıyla ilgili bi haber vardı.GSStore daki formaları gösteriyordu.Parçalı formayı gösterdi.Sonra bir de ne göreyim.Armayı diktikleri yerin etrafı buruşmuş.Dikememişler armayı.Sadece tek bi formada da yok bu hata.Bütün parçalı formalarda armanın etrafı öyle.Rezillik bu resmen.:mad:

Bugün GSTV de forma satışlarıyla ilgili bi haber vardı.GSStore daki formaları gösteriyordu.Parçalı formayı gösterdi.Sonra bir de ne göreyim.Armayı diktikleri yerin etrafı buruşmuş.Dikememişler armayı.Sadece tek bi formada da yok bu hata.Bütün parçalı formalarda armanın etrafı öyle.Rezillik bu resmen.:mad:
O zaman ben sariyi aliyim, parcali zaten her yil ayni.:mad:

Arkadaslar suan yeni cikan formalarda arkada isim yazmiyor mu? Ben Turkiye'ye giden yigenime aldirdim parcali, diyor paketin icindeymis arkasinda birsey yazmiyormus herhalde, bu konuda bilgisi olan varmi ya da yeni formalardan alan?

arkada isim yazmaz orjinal forma da, tabi sen talep etmedikce

Suan yeni cikan formalarin arkasinda isim baskisi yokmus dogru mu? Daha sonra yapilacakmis.

ben gecen sene aslanli forma aldim. bu sene de sari alacagim.

TAM PARCALI CIKMADAN PARCALI ALMAM!

Bende sarı alacağım. Ama o da Ekim'de çıkacakmış.

Parçalı formanında bir klası vardır ama. En özenilmesi üstünde durulması gereken forma. Tabiki çok değişik olamaz ama bu forma gibide özensiz olmamalıydı. Gelecek sene ki özel tasarımlardan umutluyuz, bekliyoruz. :)

Üst Alt