Galatasaray 2011 - 2012 Forma Önerileri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2011 - 2012 Forma Önerileri

Bu sene daha hızlı başlayıp, adam akıllı formalar için yönetime mailler atmalıyız ortak.

Artık Galatasaray'ı ciddiye alıp iyi formalar çıkarmaları lazım firmaların.

Beyaz veya füme tarzında bir forma bekliyorum gelecek yıl.

Özellikle beyaz forma bize yakışıyor.

5121919272_29c6686e85_z.jpg

Enes'in yaptığı güzel formalardan biri, illa 3. forma diye farklı renk istiyorlarsa gerçekten iyi.

Cevap: Galatasaray 2012 - 2013 Forma önerileri

Seneye güzel şeyler bekliyoruz :tiphat:

footbaLLove footbaLLove

Bilgi 3 ay once bugun cikan formalarin fotografini bizlere ulastiran kaynaktan alinmistir.

footbaLLove footbaLLove

Galatasaray Nike'in elit kategorisinde olup 2012/13 sezonu icin daha ozel tasarimlar yapilacaktir.

artık forma tasarlama olayını başlamamak üzere bıraktım

ne halleri varsa görsünler

zaten bu sene çıkan iğrenç formaları bile beğenen taraftara buradaki arakadaşların tasarımları çok gelir

bazı taraftarlar aza tamah etmeye devam etsin ki daha da kötüsünü yapsınlar bize

3 yıldır hayal kırıklığına uğruyoruz

ukarakullukcu Ugur Karakullukcu

Nike'la konuştum, haberler iyi... Gelecek sezon Galatasaray'ın formaları katalog değil, özel tasarım olacak. Çalışmalar ekimde başlıyor...

seneye elit kategoride olacakmışız cogu herkes öyle diyor

inş seneye güzel formalarımız olur.umarım parçalı tam parçalı olur.

bikaç tane taraftarlardan çizimci alsalar iyi olur eğer kendileri kötü çizecekse.

artık forma tasarlama olayını başlamamak üzere bıraktım

ne halleri varsa görsünler

zaten bu sene çıkan iğrenç formaları bile beğenen taraftara buradaki arakadaşların tasarımları çok gelir

bazı taraftarlar aza tamah etmeye devam etsin ki daha da kötüsünü yapsınlar bize

3 yıldır hayal kırıklığına uğruyoruz

Nolur bırakma çok üzülürüz bak . :(

benım için parçalı doğru olsun dandik renkler çıkarıp haylazlık etmesinler yeter. geçen sene ultradehşet formalarımız olsaydı nolacaktı içinde oynayan adamlar belliydi. çok takılmamak lazım avrupadada yokuz zaten.

Üst Alt