Galatasaray 2015/16 Sezonu Forma Önerileri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2015/16 Sezonu Forma Önerileri

Bu sezonun formaları çıktığına göre önümüzdeki sezonun konusunu açalım, burdan devam.

[attachment=12107:Untitled-1 copy.JPG]

Ekli dosyalar

• Untitled-1 copy.JPG
    Untitled-1 copy.JPG
    56.5 KB · Görüntüleme: 165
CHAMPIONS LEAGUE

o89d78.jpg

DEPLASMAN

NIKE+HQ.png

Şu siyah/füme çubuklu formanın 90'ların sonundan sonra hiç çıkmaması inanılır gibi değil.

Tarihte ki bana sorarsanız en estetik formalarımızdan biriydi.

Şimdi hele daha sıkı görüntülü ve estetik kumaşlar ile inanılmaz durabilir ama bir türlü yapmıyorlar.

Sarı forma da bence bu kulubün olmazsa olmazıdır.

Mor, pembe forma çıkaracaklarına şu iş artık rayına oturmalı.

Parçalı

Sarı/Beyaz/Siyah-Füme'den 2'si çıkmalı artık her sezon.

Her 4 sezonda bir alternatif bir renk de çıkabilir. Kırmızı/Turuncu gibi.

Şu siyah/füme çubuklu formanın 90'ların sonundan sonra hiç çıkmaması inanılır gibi değil.

Tarihte ki bana sorarsanız en estetik formalarımızdan biriydi.

Şimdi hele daha sıkı görüntülü ve estetik kumaşlar ile inanılmaz durabilir ama bir türlü yapmıyorlar.

Sarı forma da bence bu kulubün olmazsa olmazıdır.

Mor, pembe forma çıkaracaklarına şu iş artık rayına oturmalı.

Parçalı

Sarı/Beyaz/Siyah-Füme'den 2'si çıkmalı artık her sezon.

Her 4 sezonda bir alternatif bir renk de çıkabilir. Kırmızı/Turuncu gibi.

Değişim iyidir, keza Mor forma bize çok yakışıyor bence. Dönemin renklerine ve zevklerine uymak gerek, herşey tarihsel yapıyla yürümez. Bir parçalı çıktığı sürece diğer iki forma dönemin zevklerine uygun olması uygundur.

Bu forumdaki tasarımları şu yönetime mutlaka iletmemiz lazım..Yok böyle birşey.Biraz sosyal medyayı takip edin taraftar beğenisine göre hareket edin.Şu beyaz formaya iki şerit atsan rekor kırar.Bunu anlamak düşünmek zormu ki.

Değişim iyidir, keza Mor forma bize çok yakışıyor bence. Dönemin renklerine ve zevklerine uymak gerek, herşey tarihsel yapıyla yürümez. Bir parçalı çıktığı sürece diğer iki forma dönemin zevklerine uygun olması uygundur.

3-4 senede bir dediğiniz yapılabilir bence de, ama mor ve pembe gibi renkler bence hoş durmuyor.

Ülke olarak sıkıntıdayız yoksa renklerin suçu yok.Real madrid Juventus gibi kulüpler turuncu pembe forma çıkardı adamlar rekor kırdı.Kimsede gay top gibi ifadeler kullanmamıştır eminim.Karşındaki takım ezikse formadan vurur seni bizim ülkede..Öylede basitiz

valla şu füme çıksında uefa dönemine itafen

zaten 110.yıl şerefine terimde yokken güzel formalar bekliyorum nike'tan.hala geçen seneki o muhteşem parçalı hatrına susuyorum yoksa küfür ederdim burda

galatasarayeuropeanhomekit-1.png

Üst Alt