GSC Haber - Galatasaray 2020-21 Sezonu Formaları Sızdı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray 2020-21 Sezonu Formaları Sızdı

Çok iyi formalar. Tasarımdan anlamayan adamlar bok gibi der. Yahu arkadaşlar fikir belirtmek ayrıdır, işin uzmanı gibi konuşmak ayrıdır. Her konuda kendinizi konuşmak zorunda hissetmeyin. Bok gibi dediğiniz tasarımları yapan adamların yanına ömrünüz boyunca yaklaşamazsınız. Az emeğe saygılı olun.

3. forma bildiğin leş yahu, bu olacaksa leş demek için illa tasarım uzmanı olmaya gerek yok. 3. forma bildiğin leş pazar tasarımına benziyor. Gayet güzel bir 3. forma yapılabilecek iken bunu tasarlayıp sunmak için tasarım konusunda sadece diploma sahibi olmak gerekiyor. Estetik, Kalite yada ne bileyim bir modernite taşımıyor. 3. forma bildiğin leşş.

Ekli dosyayı görüntüle 70131
Şu formayı (tam parçalı) üstünde ufak değişiklikler yaparak çıkartmak cidden çok mu zor? Galatasaray parçalısı iki parça olmaz. Kollar ters renk olur. Yönetime şunu iletebilecek bir babayiğit yok mu cidden? Ben bu setteki hiç bir formayı almam,net.
Yillardir anlamadilar bundan sonra da nike, adidas vs ne derse onu yapmaktan vazgecmezler rengim

Çok iyi formalar. Tasarımdan anlamayan adamlar bok gibi der. Yahu arkadaşlar fikir belirtmek ayrıdır, işin uzmanı gibi konuşmak ayrıdır. Her konuda kendinizi konuşmak zorunda hissetmeyin. Bok gibi dediğiniz tasarımları yapan adamların yanına ömrünüz boyunca yaklaşamazsınız. Az emeğe saygılı olun.
ok bu mantigi fallout 76'e denedim. olmadi. bye.

ayrica formalar neden sizdigini dusunuyorsun? ;)

Yillardir anlamadilar bundan sonra da nike, adidas vs ne derse onu yapmaktan vazgecmezler rengim

Kendini bu kadar ezme yaw, eziklik kompleksin varsa da insanlara yansitmamaya calis derim.

Ne saçmalıyorsun dostum. Tasarımı ben mi yaptım ki beğenmiyorsunuz diye öteyim. Boş yapıyorsunuz, hiçbir katma değer üretmeden insanların ürettiği şeylere şuursuzca dil uzatıyorsunuz buna kızıyorum. Bok gibi dediğin tasarımı çıkaran adam yıllarını vermiş belki de birden fazla tasarımcı tarafından ortaklaşa çıkan işler bunlar. Şu hayatta ne üretebildin desem GSC'ye üyelik oluşturdum demekten öteye gidemeyecek adamlar boş yapıyor. Beğenmediğin yanlarını söyleyebilirsin ama hiçbir şey yapmadan sadece şuursuzca eleştirmek asıl ezikliktir. Kompleksli insanlar sürekli bir şeylerde açık arar bu kadar basit.

ok bu mantigi fallout 76'e denedim. olmadi. bye.

ayrica formalar neden sizdigini dusunuyorsun? ;)

Formalar sızar, sızan formalarda hiç değişiklik olmaz. Kaç tane daha önceden sızan formanın değiştiğini gördün?

Ne saçmalıyorsun dostum. Tasarımı ben mi yaptım ki beğenmiyorsunuz diye öteyim. Boş yapıyorsunuz, hiçbir katma değer üretmeden insanların ürettiği şeylere şuursuzca dil uzatıyorsunuz buna kızıyorum. Bok gibi dediğin tasarımı çıkaran adam yıllarını vermiş belki de birden fazla tasarımcı tarafından ortaklaşa çıkan işler bunlar. Şu hayatta ne üretebildin desem GSC'ye üyelik oluşturdum demekten öteye gidemeyecek adamlar boş yapıyor. Beğenmediğin yanlarını söyleyebilirsin ama hiçbir şey yapmadan sadece şuursuzca eleştirmek asıl ezikliktir. Kompleksli insanlar sürekli bir şeylerde açık arar bu kadar basit.

Formalar sızar, sızan formalarda hiç değişiklik olmaz. Kaç tane daha önceden sızan formanın değiştiğini gördün?
Bu senenin formalari degisti yanlis hatirlamiyorsam.
Nike sizdiriyor bu formalari tepki olcmek icin yani bu bariz ortada artik. Butun firmalar bunu yapiyo.

Üst Alt