Galatasaray 2022/2023 Sezonu Forması Sızdırıldı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2022/2023 Sezonu Forması Sızdırıldı!

Derdimi seveyim ama logoyu beğenmedim. Beyaz zeminde olmalıydı. Alternatif formalarda olsun, problem değil ama klasiklerle bu kadar oynanmamalı.
Kesinlikle düşüncem aynı. Ve de şu iki parçalı olayını bırakmamız lazım artık. Kol renkleri ters olmalıydı. Umarım yönetimin değişmesiyle bu olayla alakalı bir aksiyon alınabilir. Şu takım altı yedi senedir neden hiç klasik bir parçalı çıkaramaz arkadaş?

umarım nike ile sözleşmemiz uzatılır. verdiği paranın yanında galatasaray formasına nike logosu hariç bir logoyu yakıştıramıyorum nedense. çok şık duruyor nike

Çoğunluk formaları beğenmese de ben Nike'ın yaptığı formaları seviyorum. Umarım bunlarla olan kontrat'ta uzatılır bittiğinde.

Gerek formalar gerek diğer antrenman ürünleri falan bence güzel. Bir de bizim ayrıcalıklı olmamız hoşuma gidiyor, bizim de Adidas olsa Fener ve Beşiktaş ile aynı kategoride yer alırdık. Biraz takıntılı bir görüş olabilir ama böyle güzel bence.

Ben Nike'tan memnunum kesinlikle. Bu forma da güzel.

aha bende forma konusu arayıp duruyordum hep - hassas olduğum konudur.

Bana göre NİHAYET güzel bri parçalı - sade . Bir tek logo backgroundu siyah olmamalı bana göre. Çünkü arkaplan orjinalimizde beyazdır öyle kalmalı. renkler içindeki tekstür göreceli ama Chelsea formaları gibi biraz daha komple bir şeyler yapıladabilir açıkçası.

Allah aşkına Nike'ın elit kategorisi kapsamında 1 tane bayıldığım forma yok. Parçalılarda hep garip kesikler bir şeyler - parçalı içine parçalılar (gerçi parçalı kısmı dalgalı içiçe olan formada fena değildi)

Sadelik ve yüzünden beğendim epey. 2. formada petrol rengi formamıza atıfta bulunup koyu olsun - 3. formada lütfen biraz tasarım olsun. Hatta bir kaç kez yazmışımdır, Nike ile görüş Jordan altmarkasına yaptırt 3. formayı , pahalı olabilir ama marka meraklısı yabancılar alır - keza bizim renklerimiz güzel kombinedir. Valla gider billa gider.

tahminende heralde 500 -600 TL olur bu enflasyonla 1 forma. beğenmediğim için henüz 4 yıldızlı bir forma almamıştım...2022-23 e nasip olabilir

Şu siyah detaylardan vazgeçin artık yav psikolojik olarak bile etkiliyor bu detaylar, beyaz olsa daha sampiyonluk forması geliyor bana siyah olunca ilk 4 zor

Üst Alt