Galatasaray 3-0 Rosenborg ( 04.11.1998 -Şahane Goller) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 3-0 Rosenborg ( 04.11.1998 -Şahane Goller)

Bu mac 3-0 bitti yaw.Yanlis yuklemis bizim resmi site.

Ben de bu maclari izleyip izleyip konusunu aciyorsun saniyordum.Megersem izlemeden aciyormussun ulan Sergen.

Son düzenleme:
Puan olarak atletico bilbao dan
2 li averajda juventustan
Genel averajda rosenborgtan ustun olmamiza ragmen elendigimiz bir sampiyonlar ligi sezonu

d698494f84a4dd9f02737689380b649a.jpg

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

20 sene evvel de bu hesaplari yapardim okul zamani

bizim juventus maci 1 hafta ertelendiginde rosenborg atletic maci bizden once oynanacak hale gelmisti (5 sene evvelki real madrid kopenhag macinin bizim juventus macindan once oynandigi gibi)

o macta rosenborg berabere kalsin diye dua ettik , bu durumda 3 lu averaj soz konusu olmayacak , son hafta maglup olsak bile juventus a karsi ikili averajda ustun olacaktik

ama rosenborg devreye girdi , son hafta da kaybedince juventusa , hem kendisini hem bizi yakti

biraz monaco-glasgow-sturm graz grubuna benzer

orada da enteresan senaryolar vardi

20 sene evvel de bu hesaplari yapardim okul zamani

bizim juventus maci 1 hafta ertelendiginde rosenborg atletic maci bizden once oynanacak hale gelmisti (5 sene evvelki real madrid kopenhag macinin bizim juventus macindan once oynandigi gibi)

o macta rosenborg berabere kalsin diye dua ettik , bu durumda 3 lu averaj soz konusu olmayacak , son hafta maglup olsak bile juventus a karsi ikili averajda ustun olacaktik

ama rosenborg devreye girdi , son hafta da kaybedince juventusa , hem kendisini hem bizi yakti

biraz monaco-glasgow-sturm graz grubuna benzer

orada da enteresan senaryolar vardi

Evet, O Serefsiz Öcalan ItalyadaydI. Juventus Naz YaptI Istanbula Gitmeyiz Diye. Ama Suat 90da bir Koydu Heriflere!! Ah Ahh!! :asd::asd::asd:

Üst Alt