Galatasaray 'a Yaramayan Futbolcularımız ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 'a Yaramayan Futbolcularımız !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray 'a Yaramayan Futbolcularımız !

Herkes skor yorumculuğunu konuşturmaya başlamış yine.

Yaramayan futbolculara bak.

2-3 sezondur neredeyse her maç ilk 11 başlayan futbolcular.

Bir defa Mustafa Sarp iyi futbolcu adamın değerini bilin maçı da tekrar izleyin bence birkaç defa top kaybetti diye yargılamayın,canavar gibi adam...

Uğur Uçar kötü oynadı tamam ama daha çok kredisi var bu çocuğun,arkasındayım..

Servet'i de yazmışsınız ama çok ararsınız Servet gibi defansı,Neill-Emre Güngör birinden biri sakatlansa kimi oynatacaksınız defansta sorması ayıp ?

Leo Franco konusunda kısmen katılıyorum ama Leo Francoyu gönderemezdik devre arası çünkü diğer kaleciler Leo Franco kadar iyi değiller

Servet Dediğiniz adam Drogbayı tutmuş adam hafife almayın Servet'i.

Mustafa Sarp'ı eleştiren bir kişilik ile aslında tartışmam ama Mustafa Sarp'a hakaret ediyorsunuz.

Uğur dediğin adam sakatlanmadan önce yılın en iyi kanat oyuncuları arasındaydı sende 1.5 sene top oynama senide görürüm ben. Adam asıp kesmeyi çok seviyorsunuz.

Poktan bir zemin yüzünden Uğur ve Sarp gibi oyuncuları harcamak hiç doğru değil. Barış bu takımda rotasyon olarak iyi oyuncudur. Orta sahada presi artırmak adına kullanılabilecek bir adam. Kanatta değil.

Uğur'un nasıl bir potansiyeli olduğunu biliyoruz. Orta açamıyor demek saçma, o zeminde kim orta açmış düzgün? Takımda forvet yok, ceza sahasına adam sokamıyoruz. Forvetteki adamlar 1.70 boyunda ne bekliyorsun?

Bir maça göre değerlendiriyorsun, Sarp'ın iyi oynadığı 10 maç sayarım ben.

Keita'da vasattı maçta onuda asalım o zaman.

m. sarp, takımda yüreğini ortaya koyan ve yorulmak, vazgeçmek bilmeyen bir oyuncudur. hemen asmayalım

barış, ayhan, gökhan zan, leo franco bu takıma yakışmayan futbolcular özellikle barış ve ayhandan kurtulduğumuz an etrafımdakilere yemek ısmarlayacam çok param olsa adak adayacamö o derece ruh sağlığımı bozuyorlar top oynarken. dava açsam kazanırım herhalde bu adam benim sinir sağlığımı bozmak için böyle oynuyor desem hakim beni haklı bulur valla. m. sarp ve uğur için haksızlık ediyorsun.

Başlık kötü konu saçma bence bu foruma yakışmıyor.....Şuan galatasaray'da ilk 11'de oynayan futbolculara bu şekilde yakıştırmalar galatasaray taraftarına yakışmaz....

Elano : Takıma alışacak hala..Ya da birgün onuda forvet arkasında oynarken görebiliriz inşallah..

Dos Santos: Gereksiz bir transfer oldu sol tarafa..

Barış: Sıfır teknik sadece mücadele..Gelişirmi? Belki.

Leo Franco: Forvetimiz olduğu zamanlarda bir tane bile degaj yapmaz topu oyuna eli ayağıyla sokup atakları başlatan isim olurmuş..Son maçta forvetimiz yok her topu degajladı..Müthiş bir inanışı var..Saygı duymak lazım..:D

2 yıl sonra Keita 31 yaşına geliyor. 2 yıl içinde bu adamlar hem pişecek canavar gibi olacak, hemde tecrübe kazanmış olacaklar. Yazıyı okumadan löp diye atlarsanız alıntı butonuna böyle olur :) 2 yıla kadar şu kadro oturtulsun (kendini geliştirsin) m.sarp-elano-e.çolak ortasahasıyla barçayla başa baş oynarsın ;)

Keita 26 yaşında değil mi?

Edit: Tamam doğru demişsin.

Servet'in bu takıma faydası olmadığını düşünen bir insanla futbol tartışmam

Gereksiz bir konu

Orta sahada bugüne kadar en iyi performansı M.Sarp göstermiştir.

Sarp : İşte dün beni kanser eden adamların başında bu geliyor.Defansa hiç yardım etmedi.Topu ileriye taşıyamadı.Ofansta sıfır olan adam Elano 'nun önüne geçiyor.M.Topal 'ın çeyreği etmediği belli oldu.

Bu sözleri anca bir futbol cahili telafuz edebilir.

Orta sahada bugüne kadar en iyi performansı M.Sarp göstermiştir.

Bu sözleri anca bir futbol cahili telafuz edebilir.

Kimin futbol cahili olduğu belli oldu. :eek:

Halen Sarp ve Uğur 'u savunan var mı ?

İşe yaramaz oyuncu kervanına Emre Güngör ve Gökhan Zan 'ı eklemeyi unutmuşum.Afedersiniz :asd:

Başlık biraz garip olmuş ama bencede Galatasarayda bu futbolcuların işi yok. Uğur konusunda biraz daha bekleyip görmek lazım. Bu listeye şuanki Ayhan Serkan Kurtuluş falanda eklenmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt