Galatasaray Adası ile İlgili Yeni İddia: Kamulaştırılıyor mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Adası ile İlgili Yeni İddia: Kamulaştırılıyor mu?

galatasaray-adasi-8.jpg

Yıkılan Galatasaray Adası, Galatasaray yönetimi ile kulüp üyelerini karşı karşıya getirdi! Ada'nın kumalaştırma durumu söz konusu.

Galatasaray yönetimi, ilk kez SÖZCÜ'nün gündeme getirdiği ‘Adanın satılacağı dedikoduları' ile ilgili bir açıklama yaptı. Satış yetkisinin genel kurulda olduğu belirtilerek bu yönde alınmış bir karar ve girişimin olmadığı vurgulandı. Ancak, mayıs sonunda yaşananları dile getiren üyeler, farklı platformlarda “O tesis 20 yıldır vardı. Bu yıkım için neden acele edildi? Kaçak diye ihbar ettiniz, yaz başında yıkım yapıldı. Üyeleri tesislerden mahrum bıraktınız” diyerek yönetime tepki gösterdi. Yönetimin, hükümet ile Ada'yı kamulaştırma konusunda görüştüğü iddia edildi. Eğer bu iddia doğruysa Ada, 80 milyonun Ada'sı olacak.

Skor (AMKSpor)

üyelerinin tek sıkıntısı adaya gidip beleşe yiyip icemeyecekleri. yoksa ada yıkılmıs yıkılmamıs umurlarında degil.

Sırf adada bedava yiyip içmek için kulübe lise kontenjanından üye olup aidatlarını başkalarına ödettirenler var.Satılsın yada kamulaştırılsın yeter artık bu liseden gına geldi yemin ediyorum.

Ben gidemiyorsam liseliler de gitmesin. Kamulaştırın herkes gitsin ve rahatlayın.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

30 senedir gittik gitmesek de olur da su adada beles yemek isini kim cikardiysa iyi kabul ettirdi valla

Keske ben de ogreneydim de yiyeydim senelerce ,kimse haber etmedi bize verdik parasini ne yediysek enayi gibi

Bu kongre üyelerine tanınan haklar konusu biraz abartılıyor mu ne... Taraftar güzellemesi yapılıyor sürekli ama, taraftar sayısına oranla kulübüne en az katkı yapan taraftar bizim taraftardır büyük ihtimalle.

Tamam mevcut yapıda sevilmeyecek şeyler var ama çok abartıyoruz, Galatasaray bu yapıyla gitti kimse hayalini bile kuramazken UEFA'yı aldı, gitti 4 sene üst üste şampiyon oldu son 20-25 yıla damgasını vurdu.

Sanki Türkiye'de çok müthiş örnekler var da bizim kulüp böyle, alakası yok... Krize girdik, debeleniyoruz olan biten bu. Çok yakın bir gelecekte yine şampiyon olacağız, yine avrupada ŞL'de falan çeyrekleri göreceğiz. İniş çıkış olacak yani yapacak bir şey yok.

Sanki ülkede her şey müthiş işliyor da bir Galatasaray eksik kaldı... Türkiye neyse Galatasaray'da o.

Bu kongre üyelerine tanınan haklar konusu biraz abartılıyor mu ne... Taraftar güzellemesi yapılıyor sürekli ama, taraftar sayısına oranla kulübüne en az katkı yapan taraftar bizim taraftardır büyük ihtimalle.

Tamam mevcut yapıda sevilmeyecek şeyler var ama çok abartıyoruz, Galatasaray bu yapıyla gitti kimse hayalini bile kuramazken UEFA'yı aldı, gitti 4 sene üst üste şampiyon oldu son 20-25 yıla damgasını vurdu.

Sanki Türkiye'de çok müthiş örnekler var da bizim kulüp böyle, alakası yok... Krize girdik, debeleniyoruz olan biten bu. Çok yakın bir gelecekte yine şampiyon olacağız, yine avrupada ŞL'de falan çeyrekleri göreceğiz. İniş çıkış olacak yani yapacak bir şey yok.

Sanki ülkede her şey müthiş işliyor da bir Galatasaray eksik kaldı... Türkiye neyse Galatasaray'da o.

Bu kısım hariç birebir katılıyorum.Türkiye'de 3 büyüklerin taraftar profili ekseride aynıdır.Başarı varken katkı gırla gider,başarısızlıkta asar keser.

ada galatasaray sportif aş ye ait değil sonuçta bu liseci zümrenin adası o yüzden ilgilenmiyorum. Galatasarayın potansiyeline yıllardır darbe indiren lisecilerle işim olmaz şu saatten sonra bütün gayrimenkuller bitsin sömürülcek birşey kalmasında kurtulalım şunlardan.

ada yı kimse GS dan alamaz.ama kimse de bedavadan adadan yiyip ,içmemeli.GS a iyi gelir getirecek bir kimliğe bürünmeli ve sonsuza kadar GS adası olarak kalmalı.

Üst Alt