Galatasaray Adası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Adası

Cevap: Galatasaray Adası

gerçekten o kadar büyük rakamlar ediyorsa satılmamasının mantığı ne. duygusallığın anlamı yok

“galatasaray adası konusunda da ciddi sıkıntı var. galatasaray’ın ada konusunda mali kayıpları şöyle açıklanabilir: ‘çok çok çok milyon dolarlar!’ rakam vermeyeceğim ama çok çok çok milyon dolarlar durumun vehametini ve rakamın büyüklüğünü anlatır sanıyorum. kapalı söylüyor, detaylara girmiyorum fakat galatasaray adası kontrat şartları konusu ve konumuyla ilgili çok ciddi imaj kaybı, çok ciddi yakışıksızlık, çok ciddi yanlışlıklar söz konusudur. mayıs 2014 yeni sözleşme zamanıdır, gereken yapılmak zorunda, galatasaray camiasının dikkatini çekmek istiyorum.”

a.öztürk

resmen peşkeş çekilmiş zamanında kiralarken, aysal seneye iyi fiyata araplara kiralar umarım

senelik kira geliri ne kadar bilmiyorum ama bir taraftar olarak GalataSaray adasının kiralanmasına karşıyım.

restoran, havuz vs. işletmeleri verilebilir ama ada ismi kesinlikle değişmemelidir.

su ada değil GalataSaray adası.

satalım mı :D:D

5-10 sene rahat ederiz sonra aynı borçlara gireriz. ordan gelen parayla ronaldoyu bile getiririz ya sonra eldeki mülktende oluruz.rivayıda satalım hazır hepten batarız :D

tahliye davasını kazanmışız, temyize gider büyük ihtimal ama sonuç değişmez tahminen

umarım hak ettiği gibi kimseye peşkeş çekilmeden kiralanır bu sefer

Kömür deposu olarak kullanıldığı yıllar.

BhTwrT3CAAAu-_b.jpg

Twitter / hayalleme : Kömür deposu olarak ...

Satmak en kolay şey ileride istanbulda boyle bir değere sahip olmak imkansız olacak hatta şimdi bile bakın bizi her yerde taklit eden fener imkanı olsa boyle biyer kesin alırdı. Oyuzden bugunlerde elimizde tutmamız lazım ileride nasıl değerlenecegini biraz daha düşünün . Bugun yapmamız gereken satmak değil boyle değerler daha kazandırmak lazım klübe iyiki yöneticilerde bazıları gibi kolaya kaçmıyor. Sadece şunu düşünün bu ada 1990larda o dönemin sağlam parasına satılsa doğal olarak bugun hepimiz küfrederdik o başkana

Üst Alt