Galatasaray Adası - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Adası

He onları unuttum üstat pardon. 2 çay bedava içeyim diye Galatasaray'ın geleceğine bile ipotek koyarlar bunlar. Sorsak Galatasaraylıyız derler ama.
Mali yönden de İbra etmezler üstat kırmızı çizgi bu ortada bir şey yokken Hıncal üstat bugün ne yazmış görmedin mi Mustafa Cengiz adayı hükümete sattı diyor cumhurbaşkanının akrabasının gazetesinde bunlar kırmızı çizgileri söz konusu oldu mu kimseden çekinmezler

1 cok iyi 1 kotu olayi var bu isin

Kotusu

Gs liselilerin 2 liraya cay 10 liraya viski yudumlayacagi yer yapacaklar

Normal taraftara birsey ifade etmiyor

Mehmeti kovmalarida o yuzden zaten rahat rahat liseli amcalar gidemiyordu
Sirf o yuzden rahmetli duygun orayi yiktirtti
Hatta ilk isi o olmustu baskan oldugunda

Kulube iyi kotu para giriyordu

Simdi cok buyuk ihtimal gs egitim vakfina verilir isletmesi kurus kazanamaz kulup

Cok cok iyi haber kismi ise

Artik ada komple bizim

gs *sozlukte yazilanlar dogru mu ? < - > *ada satisi haberi...

*sozlukte uye felan degilim. *olsaydim > su mesaji eklerdim kendimce ; >

galatasaray adasi *paha bicilemez bir degerdir nazarimda,-ve eminim tum renkdaslar icin ayni dogrultudadir. *satis konusunun lafi bile gecmemelidir. *geri alinmasi
i-m-k-a-n-s-i-z olur...

bogazin incisi iki tane var nazarimda. biri bizim adamiz digeri kiz kulesi. kulubumuz adina bir nevi dunyaca bilinen prestij simgelerimizden biridir galatasaray adasi.

sayet haber dogruysa, genel kurulda vs bu haber de bahse gecen satis konusuna umarim itiraz edenler olur.

Üst Alt