Haber - Galatasaray Adası'nda Yıkım! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Galatasaray Adası'nda Yıkım!

9X1.jpg

Insan korkmuyor degil yoksa orayada mi bir peskes cekilecekde ada yikiliyor

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Adanin imar durumunu bilmiyorum , yapilmis bir sey yikilmadikca sorun olmaz ama yikilinca yeniden yapilmasi zordur

kalamista cektik bu sorunu biz senelerce , fb bina dikti ,bizimkisi ise prefabrikten bozma

gerci ikisi de cok cirkin ayri

adanin mevcut halinin 3 te 1 i kadar oldugunu, gerisinin hep alttan insaat teknikleri ile buyutuldugunu yazip soylemistim burada cok kereler

bu olayda dursunun kabahati yok , bu olayin birinci suclusu bu sozlesmeyi 5 sene sorgu sual uzatma isini yapan polattir ikincisi sozlesme cinsini isletme degil mulk sozlesmesi olarak yapan canaydindir

ve en onemlisi gs kongre uyeleridir , ada kongresinde mevcut isletmeciden alinmasi kararini veren genel kurul yonetimi baskilamistir , ada yikilmistir

sahsen bence en buyuk suc genel kurulundur

Bu sabaha kadar tvlerde bu adanın ismi hep Suada olarak geçerken usulsüz birşey olup yıkılınca Galatasaray adası diye her yerde yazmaya başladı. Konuyu çarpıtmak gibi olmasın ama basının algı operasyonu yıllardır üzerimizde.

Konuya dönersek, umarım yasal olarak sıkıntılar olmaz ve adanın üzerinde işletmesinin tamamen Galatasaray'a ait olacağı gelirin külübe aktarılacağı yeni tesisler yapılır. Artık kulübe gelir sağlayacak yapıların bir önce faaliyete geçmesi lazım.

Mumkun degil cunku sosyal tesis yani disariya kiralama veya ticari gelir odakli olmayan tesis yapilma karari cikti genel kuruldan

Cikan bu karar yonetim kurulunu zorladi bu tarz islere

isletmecinin postalanmasi gerekliydi ama tekrar bir sey yapilmasi zor gorunuyor

Ada normalde 2520 m2, tabi dolgu yapılarak yaklaşık 6000 m2 ye çıkarılmış. Dolgu olan kısımdan tekrar yararlanmak zor olacak. Beşiktaş ilçesine bağlı ancak boğaziçi ön görünümde kaldığı için Boğaziçi İmar Müdürlüğü burası ile yetkili. Öngörünümde kalan yerler için genellikle ilk hali neyse onun restorasyon projesi yapılır. Burası tapuya ahşap iki evli kömür deposu olarak tescil edilmiş. Mevcut şartlarda eğer varsa geçmişteki projesine göre yapı yapabilirsin. Yoksa ikili ilişkilerle güzel bir proje yapılabilir. Sonuçta tayyipin tek sözüne bakar bu tarz şeyler. Dursun da iyi bir yalayıcı olduğundan bu mümkün. Ama karşılığında birşey istenirse bu çapsız herif gidip adayı verebilir. Bu risk de mevcut.
e3a34f4dd57b748d7406ee54659b5c09.png

2d4fb1739eee4b630281eaa745b020e2.png

Adanin imar durumunu bilmiyorum , yapilmis bir sey yikilmadikca sorun olmaz ama yikilinca yeniden yapilmasi zordur

kalamista cektik bu sorunu biz senelerce , fb bina dikti ,bizimkisi ise prefabrikten bozma

gerci ikisi de cok cirkin ayri

adanin mevcut halinin 3 te 1 i kadar oldugunu, gerisinin hep alttan insaat teknikleri ile buyutuldugunu yazip soylemistim burada cok kereler

bu olayda dursunun kabahati yok , bu olayin birinci suclusu bu sozlesmeyi 5 sene sorgu sual uzatma isini yapan polattir ikincisi sozlesme cinsini isletme degil mulk sozlesmesi olarak yapan canaydindir

ve en onemlisi gs kongre uyeleridir , ada kongresinde mevcut isletmeciden alinmasi kararini veren genel kurul yonetimi baskilamistir , ada yikilmistir

sahsen bence en buyuk suc genel kurulundur

Sana göre Dursun hep melek zaten.

Ama neyse farkındasın bazı şeylerin.

Galatasaray tarihinin içine etmiş 2 adamın ismini yazmışsın en azından.

3. de işte Dursun oldu.

Kim birinci dersen benim sıralamam şöyle olur;

1. Dursun - 2 sene de 15 sene geriye götürüp, hükümete yaptığı yalakalıklar ve çektiği peşkeşler ve sportif anlamda 2 sene içinde dibin dibini görmemiz

2. Adnan - 1 sene de sportif olarak içine etti camianın ve o da hükümete yalakalık yaptı, stad da herkes bakanı ıslıklarken cesurca ve demokratik hak olarak, adnan canlı kameralar önünde özür dileyerek rezil ediyordu bizi

3. Canaydın - uzun bir başkanlık dönemi ve bu dönemde ki başarısızlıkları ile o dönem FB'ye verilen en az 3 şampiyonluk, ASY'yi kaybetmemiz vs...

Daha bekle, dursun kulübe daha neler yapacak, Mayis 2018'e kadar cok seyler yapar büyük baskan

Aldığım duyumlar ve gidişatı yorumladığımda ortaya çıkan tablo, Dursun 2018'de tekrar aday olacak ve büyük bir destekle tekrar seçilecek.

Galatasaray kongre ve divan üyeleri fetö'cü olmak ile ve şahsi şirketlere vergi cezaları tehdit edilip sindirilmiş durumdalar, hepsi ondan Dursun'a ses edemiyor.

Tabloya göre yorum yapacak olursak BJK 18-19 şampiyonluk görene kadar FB'de 1 tane görür en fazla, bir tane de ufak takım şampiyon yapacaklar gibi. Kısaca Galatasaray eğer riva ve florya yüzünden ödüllendirilmezse, 2025'den önce şampiyonluk göremez daha artık.

Aynen.

Bu açıklamayla da anlaşılacağı üzere üyeler bedava takılır oraya, bırak para kazanmayı üyelerin karnını doyurup zarar bile ederler.

Ben bu Galatasarayı sömüren insanların zıtlaşmasına şöyle bir küfürle karşılık vermek istiyorum..

-Yeyin birbirinizi ete para vermeyin
-S.... birbirinizi g*te para vermeyin.

Aciklama cok kotu bir sekilde alel acele hazirlanmis , biriyle sohbet ciddiyetsizliginde resmen

bu tip aciklamalarda cumleler daha uzun tutulur dikkatli olunur , buradakini gorunce emin misiniz demek yerine siteyi actim inanamayip , ama dogruymus

yalniz yazida yalan var , ben kendimi bildim bileli , adanin az onceki konan cizelgedeki resimde gorulen eklentileri vardi

uzun ve buyuk havuz hep o buyuklukteydi , cok eskiden havuz degil etrafi beton deniz seklindeydi , diger taraf icin salon yapmislardi orasi kacak dogrudur, yani adanin klup zamanindaki (orn 2002 vs) senesindeki halleri de kacak cikmalar doluydu

ayni durum kalamistaki hem biz hem fb hem de istanbul yelken klubunde de var

Üst Alt