Galatasaray, Ahmet Ercanlar Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerbahçe muhabiri olarak tanınan Ahmet Ercanlar'ın sosyal medya hesabından yaptığı ahlaksızca ve halkı bölmeye yönelik açıklaması mahkemeye taşınıyor.

ERpG4fQXUAAckYy.jpg:large

Ercanlar sosyal medya paylaşımında kullandığı fotoğrafta FETÖ terör örgütü ve PKK elebaşının olduğu resmi kullanarak, "Sizi de, sizi seveni de, sizin sevdiklerinizi de sevmiyoruz. Beni de dava edin." açıklamasını yaptı.

Ercanlar bir paylaşım daha yaparak bu sefer fotoğraf olarak Atatürk'ü ve Fenerbahçe'nin logosunu kullandı.
Açıklamalarına devam eden Ercanlar, "Ben bu tweet’imde ne bir kulübe FETÖ’cü ne de başka bir şey diyorum. Herhangi bir kulübün ne adı ne de ismi geçiyor. Ne de bir imada bulunuyorum. Bunu üstüne alınanların kendi sorunu. Bu iki adamı da sevenlerini de sevmiyorum. Bu ülkeye zarar veren kim varsa nefret ediyorum.
Organize bir biçimde beni hedef gösterenlere de bir şey diyeceğim. Beni silmeye çalıştıkça daha da büyüttünüz. Sağ olun...Çok daha büyüyeceğim sayenizde. Siz medyadaki her Fenerbahçeliyi yok etmeye çalıştıkça doğruları söylemek için çok daha fazla sesim çıkacak." ifadelerini kullandı.

GALATASARAY HAREKETE GEÇTİ

Üst Alt