Galatasaray, Arda Turan İçin Teklif Hazırladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Arda Turan İçin Teklif Hazırladı

640x360_4d4329fd-7d31-47e5-9627-c4988275603b.jpg

Galatasaray yönetimi, kulübün eski kaptanı ve gözbebeği Arda Turan'a sarı-kırmızılı formayı giydirme inadını sürdürüyor.

Barcelona'da gözden düşen Arda Turan, Galatasaray'ın teklifine olumlu yaklaşıyor. Sarı-kırmızılı idareciler, bu hafta içerisinde İspanya seferine çıkacak ve 30 yaşındaki futbolcuyu kiralamak için teklif sunacak. Galatasaray'ın Barcelona Kulübü'ne Arda Turan'ı bir yıl kiralamak 2 milyon 500 bin Euro önereceği gelen haberler arasında. Galatasaray yönetimi, tecrübeli futbolcuya ise 4 milyon Euro net ücret vermeyi planlıyor. Arda, geçen sezon Katalan ekibi adına 30 karşılaşmaya çıkarken, 13 gol ve 6 asistle oynadı.

Sabah

Çok kararsızım. Takımın dengesini bozabilir diye düşünüyorum ve çok magazinsel bir adam. Bir yandan da hakemlere vb üstünlük kurar, çokta iş yapar hani... Barça seviyesinde değil ama ligimizin üstünden bir futbolcu Arda halen. Bilemiyorum.

Umarım gelmez. Bu olaya sadece saha içi performans yönünden bakmamak lazım. Arda saatli bomba gibi adam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hay hay gitsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok kararsızım. Takımın dengesini bozabilir diye düşünüyorum ve çok magazinsel bir adam. Bir yandan da hakemlere vb üstünlük kurar, çokta iş yapar hani... Barça seviyesinde değil ama ligimizin üstünden bir futbolcu Arda halen. Bilemiyorum.

belhanda-gomiz-fernando-n'diaye-maicon-feguliler falan sallamaz arda yı hocam.

Arda'nın yeri başakşehirdir.Bizde işi yok çok uzun süre önce silindi gönüllerden.Ayrıca arda ile gelecek şampiyonluk gelmesin 16 sene daha bekleriz.

belhanda-gomiz-fernando-n'diaye-maicon-feguliler falan sallamaz arda yı hocam.
Orası öyle evet fakat adam mesela Barcelona'da bile çevresine surat yapabiliyor. Burada da böyle bir tavr alabilir en ufak problemde, aşağılık medya ise bunu müthiş kullanır, bu huzuru bozar vs vb. kafamda 50 tane aksiyon var şuan. Eğer arma için geliyorsa tabii ki buyursun gelsin, Arda +15 gole direkt etki demek.

bence gelmeli. süper ligin net en kalite kanatı olur. muhtemelende şampiyon yapar.

Son düzenleme:
eskisi gibi at kosturamaz. belhanda-gomis-mairano-maicon-muslera-fernando-feguli(gelmesi muhtemel) sallar mı arda yı hocam. gruplasma yaparsa anında barca daki gibi yalnız bırakırlar. hepsi büyük topcular.
Küsmüş bir Arda oynamaz işte... Verilen kiralık ücreti de Arda'nın alacağı 3-4 milyon Euro da heba olur. İyi değerlendirmek lazım.

Orası öyle evet fakat adam mesela Barcelona'da bile çevresine surat yapabiliyor. Burada da böyle bir tavr alabilir en ufak problemde, aşağılık medya ise bunu müthiş kullanır, bu huzuru bozar vs vb. kafamda 50 tane aksiyon var şuan. Eğer arma için geliyorsa tabii ki buyursun gelsin, Arda +15 gole direkt etki demek.

abi barca gibi takımda surat yaparsan yalnız kalırsın ki kaldıda.

yukarıda saydıgım topcularda güngörmüs belli bir seviyenin adamları. arda takımı karıstırdıgı an dışlarlar. öyle ki takımda muhtemelen tek yerli arda olacak.

Küsmüş bir Arda oynamaz işte... Verilen kiralık ücreti de Arda'nın alacağı 3-4 milyon Euro da heba olur. İyi değerlendirmek lazım.

ona bakarsan feguli de aşırı kaprisli bir oyuncu. yani herkesin bir tarafını okşayacak olursak altından kalkamayız.

kulüpte düzen belli;

kulüp-başkan-teknik heyet-futbolcu

düzene uyacaklar, uymayanı önce uyarırsın sonrasında kadro dısı bırakırsın hocam.

benim tercihim ribery olur. cok özel bir oyuncu, net 2 sezon gözlerimizin pasını siler.

Üst Alt