Galatasaray, Babel İle El Sıkıştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçtiğimiz günlerde İstanbul fotoğrafı paylaşan Ryan Babel'in Galatasaray'la el sıkıştığı ortaya çıktı.

babel_4169.jpg

Devre arasında Beşiktaş'tan İngiltere'nin Fulham takımına 6 aylığına transfer olan Ryan Babel, tekrar Türkiye'ye dönüyor. Sezon sonunda bonservisini eline alacak olan Hollandalı yıldızın Galatasaray'la prensipte anlaştığı ortaya çıktı.

Babel'in Cimbom'dan yıllık 2.4 milyon euro maaş alacağı belirtildi.

İSTANBUL FOTOĞRAFI PAYLAŞMIŞTI
Geçtiğimiz günlerde İstanbul fotoğrafı paylaşarak Türkiye'yi özlediğini açıkça dile getiren 32 yaşındaki futbolcunun önümüzdeki sezon sarı-kırmızılı formayı giymesi bekleniyor.

babel_8573.jpg

Kralspor

Sattigin kadar alabilirsin varken 7-8 milyona Trezeguet mi, yoksa bonservisi elinde olan ve hollanda milli takiminda oynayan Babel mi?

Maaslara ve yapilan satislara bagli

Eger elimize yuklu guzel bonservis gececekse Trezeguet daha mantikli olabilir cunku yaptigimiz yatirimin karsiligini alabiliriz

Iki sene sonra Babel'i oynatamiyor olunca kimi satip yerine adam alacagiz?

Ayrica Babel'in yasi beni cok ciddi endiselendiriyor bir sene zor oynar gibi geliyor

Babel'in yedeği Emre Mor-Feghouli'nin yedeği Gökhan Töre bu kanat rotasyonu ile uçarız..
emre mor ve gökhan töre olacagina yunus akgün olsun kulübede. o 2 elemandan zerre katki alacagimizi sanmiyorum. GT 3 yildir silah cekmekten baska bir sey yapmayan biri. EM ise 5-10 kez kadro disi kalmis, adam yerine konmayan bir kendini begenmis. yunus daha fazla oynamali..

Maaslara ve yapilan satislara bagli

Eger elimize yuklu guzel bonservis gececekse Trezeguet daha mantikli olabilir cunku yaptigimiz yatirimin karsiligini alabiliriz

Iki sene sonra Babel'i oynatamiyor olunca kimi satip yerine adam alacagiz?

Ayrica Babel'in yasi beni cok ciddi endiselendiriyor bir sene zor oynar gibi geliyor
Babel'i cok istedigimden degil ama 2 sezon katki verir. An itibariyle Premier League'de oynuyor, bunun yaninda da hollanda milli takiminda banko oynuyor. Ayrica bjk ile CL'de gosterdigi performans da iyiydi.

Babel'i cok istedigimden degil ama 2 sezon katki verir. An itibariyle Premier League'de oynuyor, bunun yaninda da hollanda milli takiminda banko oynuyor. Ayrica bjk ile CL'de gosterdigi performans da iyiydi.

Kotu degil bence de ama iki sene katki verse bile ucuncu sene katki verecek adam gerekecek bize, iste o zaman da Babel tarzi transfer mi kovalayacagiz?

Satilacak cok adam var kadroda 5m gibi bir paraya ileride satabilecegimiz bir kanat almayi tercih ederim. Bir de net sekilde Trezeguet daha iyi futbolcu.

emre mor ve gökhan töre olacagina yunus akgün olsun kulübede. o 2 elemandan zerre katki alacagimizi sanmiyorum. GT 3 yildir silah cekmekten baska bir sey yapmayan biri. EM ise 5-10 kez kadro disi kalmis, adam yerine konmayan bir kendini begenmis. yunus daha fazla oynamali..
Yunus sözleşme yenilemek istemiyo.Devre arası menajeri yüzünden gidemedi ama yazın kesin satarız.Gökhan Töre Şenol hocanın Quaresma sevgisi yüzünden yedek bırakıldı.Antrenman sırasında Şenol hoca ile tartıştıkları için kadro dışı bırakıldı.Emre Taşdemir transferi gibi Gökhan ve Emre bizle kendisini bulur.Alberto Bartali-Fatih Terim ile uçacaklarını düşünüyorum..

Kotu degil bence de ama iki sene katki verse bile ucuncu sene katki verecek adam gerekecek bize, iste o zaman da Babel tarzi transfer mi kovalayacagiz?

Satilacak cok adam var kadroda 5m gibi bir paraya ileride satabilecegimiz bir kanat almayi tercih ederim. Bir de net sekilde Trezeguet daha iyi futbolcu.
Her pozisyona ileride satabilecegimiz oyuncu alacak degiliz, tecrubeli ve katki saglayabilen oyunculari da takimda bulundurmaliyiz. Elmander ve Ujfalusi ileride satabilecegimiz oyuncular miydi?

Trezeguet yetenekli oyuncu ama sattigin kadar alabilirsin varken 7-8m vermeye gerek yok bence. Belcika'li takimlar nasil Samuel Kalu, Moses Simon, Izquierdo, Djenepo, Ampomah, Bande, Dennis Bonaventure, Diatta, Danjuma gibi kanat oyunculari ucuza bulabiliyorsa biz de aynisini yapmaliyiz.

maç kitlendiğinde şapkadan tavşan çıkartacak bir oyuncuya ihtiyacımız vardı.

şut yüzdesi yüksek , ikili mücadelelerde yıkılmayan , kompakt oyunda sürekli geri pas yapmayan lider bir oyuncu.

Ben şahsen maliyetine bakarım.Bonservissiz gelecek her oyuncu galatasaray için katkı gösterdiği sürece bir artıdır.

Üst Alt