Galatasaray, Badou Ndiaye'nin Bonservisini Belirledi!


Galatasaray, sezon başında Osmanlıspor'dan transfer ettiği Badou Ndiaye'nin bonservis bedelini belirledi ve Stoke City'ye istediği rakamı iletti.

remier Lig ekibi, Badou Ndiaye için son olarak 14 milyon pound yani yaklaşık olarak 16 milyon euroluk bir teklif sundu. Galatasaray kulübü bu teklifi kabul etmek istememesine rağmen, Badou Ndiaye "İngiltere'ye gitmek istiyorum" çıkışı yapınca, sarı kırmızılı idareciler de Stoke City ile pazarlık masasına oturdu.

CİMBOM 19 MİLYON EURO İSTİYOR

Stoke City Kulübünün 16 milyon euroluk son teklifini Galatasaray reddetti ve bu rakamı düşük bulduklarını İngiliz kulübüne belirtti.

Ndiaye için Galatasaray, Stoke City Kulübünden bonuslarla birlikte 19 milyon euro bonservis bedeli istedi. İngiliz ekibi Galatasaray'ın istediği bu rakama çıkarsa anlaşma sağlanıp imzalar atılacak.

OSMANLISPOR'A 1.5 MİLYON EURO AZ ÖDENECEK


Öte yandan Galatasaray bu transferi bu dönemde yaparsa Osmanlıspor'a da 1.5 milyon euro az ödeyecek.

Galatasaray, Ndaiye'yi şimdi satarsa Osmanlıspor'a ödemesi gereken 1.5 milyon euroluk bonustan da kurtulmuş oluyor. Ndiaye'nin sözleşmesinde 25 resmi maç oynadığı takdirde 750 bin euro, 50 resmi maç oynadığı takdirde yine bir 750 bin euroluk ödeme bulunuyor. Badou Ndiaye şuana kadar Galatasaray'da 17 maça çıktı. Senegalli oyuncu şimdi satılırsa Galatasaray bu bonusları ödemeyecek.
 
Muthis bir para . 19 olmaz da 15+2 olur 16+1 olur , bir yerde bulusulur

2,75 ten 3,5 sene de alacagi ortadan kalmis olur

bruma podolski ve bu satisla beraber biraz dogru hamleler yapildi denebilir ekonomik olarak sonunda
 
Üst Alt