Galatasaray, Banega İçin İspanya'ya Gidiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sarı kırmızılılar bu hafta içinde Sevilla Kulübü ile Banega’nın transferi içi masaya oturacak.

5cfeba0fd3806c1284774e02.jpg

Badou Ndiaye’nin yerine düşünülen Arjantinli orta sahanın transferini gerçekleştirmek için idari direktör Şükrü Hanedan’ın bu hafta içinde İspanya’ya gitmesi bekleniyor.

Sarı kırmızılı kulübün Ever Banega için 5 milyon Euro bonservis bedeli ödemeye hazır olduğu öğrenildi. 30 yaşındaki Ever Banega, geride kalan sezonda Sevilla formasıyla tüm kulvarlarda 51 maça çıkıp, 8 gol ve 11 asiste imza attı.

Hürriyet

Transfer konusunda cok rahat bir külübüz, hic birinde bizim ilgilendimiz oyuncuyu bizden önce biri kapar korkusu yok, transfer dönemi baslamadin bu isi bitirmeniz gerekirdi. Ön sözlesme yaparak.

Transfer konusunda cok rahat bir külübüz, hic birinde bizim ilgilendimiz oyuncuyu bizden önce biri kapar korkusu yok, transfer dönemi baslamadin bu isi bitirmeniz gerekirdi. Ön sözlesme yaparak.
Adamın daha 1 senelik sözleşmesi var, nasıl yapacaksın ön sözleşmeyi, direk ceza bedeni.

Adamla sözlü(çaktırmadan) anlaşırsın sonra kulübüyle oturursun

Biz bonservis ödeyemiyoruz ama 5 milyon teklif etmişiz acaba diyorum takas mı olacak feguli ya da başka bir futbolcumuzla

Elden kaçan balık büyük olur. Henüz adam satmamışken alamayız zaten. Gelecek sezon üzülerek izleriz. Biz de JPK gibi bir herif alırız orta sahaya kemik gibi :)

Rahat bir kulüp değiliz. Banega'yı istemiyoruz.Basına servis edilen bir isim diğer transferleri gizliden yürütmek için.

Ben uzun zamandır Galatasaray şununla ilgileniyor dedikten sonra bir adam aldığımızı hatırlamıyorum. Ne Cengiz yönetiminde ne Özbek yönetiminde. Direk adamı aldık diye haber çıkıyor sonra 2-3 hafta içinde resmen açıklıyoruz. İptal olmasa Asamoah ve Alan'da böyle olacaktı.

Ve her dönem böyle sükse yapan bir isimle mutlaka uzun süre ilgilenip alamıyoruz.

Rahat bir kulüp değiliz. Banega'yı istemiyoruz.Basına servis edilen bir isim diğer transferleri gizliden yürütmek için.

Ben uzun zamandır Galatasaray şununla ilgileniyor dedikten sonra bir adam aldığımızı hatırlamıyorum. Ne Cengiz yönetiminde ne Özbek yönetiminde. Direk adamı aldık diye haber çıkıyor sonra 2-3 hafta içinde resmen açıklıyoruz. İptal olmasa Asamoah ve Alan'da böyle olacaktı.

Ve her dönem böyle sükse yapan bir isimle mutlaka uzun süre ilgilenip alamıyoruz.
Bende bunu anlamiyorum, uzun süre bir oyuncu ile ilgilenip sonra alternatif bulamiyoruz, bizim böyle bir lüksümüz yok. Sen adam 3 teklif ediyorsan adam senden 6 istiyorsa orta yolu bulmak cok zor. Ver teklifini benden en fazla bukadar sonra geri cekil farkli oyuncu ara.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bende bunu anlamiyorum, uzun süre bir oyuncu ile ilgilenip sonra alternatif bulamiyoruz, bizim böyle bir lüksümüz yok. Sen adam 3 teklif ediyorsan adam senden 6 istiyorsa orta yolu bulmak cok zor. Ver teklifini benden en fazla bukadar sonra geri cekil farkli oyuncu ara.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İşte diyorum ya. Öyle birşey yok. Banega'yı alamayacağımızı biliyorlar , menajerlere yoklatıyorlar , basına isim veriyor menajerlerde. Kaç gündür kaç tane haber çıktı , hangisinde net bir bilgi var? Kendilerine zaman kazandırıyorlar.

Ya maddi sorunlar aşılmaya çalışılıyor , ya Onyekuru gibi bir sabah sağlık kontrolüne gelen bir isme uyanıcaz.

Üst Alt