Galatasaray, Başakşehir'le Olan Farkı 2'ye Düşürdü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Başakşehir'le Olan Farkı 2'ye Düşürdü

Dün akşam oynanan Atiker Konyaspor - Galatasaray maçında Galatasaray puan bıraksa da, zirve ile olan 3 puanı 2'ye düşürdü. Galatasaray liderlik şansını kullanamasada, zirveye bir adım daha yaklaştı.

2260555_810x458.jpg

Galatasaray kalan 4 maçını kazandığı taktirde şampiyon olacak. İşte Galatasaray'ın kalan maçları :

Galatasaray - Beşiktaş
Rizespor - Galatasaray
Galatasaray - Başakşehir
Sivasspor- Galatasaray

4’de 4 imkansız...

Bjk 1-3
Rize 1
Başak 3
Sivas 3

8-10 puan arası birşey toplarız oda şampiyonluk icin yeter mi sanmıyorum...

Rize deplasmanından korkmuyorum, bi zahmet bu sene rahat bi deplasman maçı da oynayalım. Beşiktaş'ı yenip Rize'de de top oynasınlar. 3-4 atıp alsınlar maçı.

Ister fark bir puan olsun ister 3 puan son durumda hic birsey degistirmiyor önemli olan hic güven vermeyen rezil futbolumuz. Kapalan takimlara bildin rezil rüsva oluyoruz. Besiktas mecbur acik oyniyacak haydi onlari yendik rizespor da keza öyle onlari bir sekilde geceriz ama basaksehir ozamana dek puan kaybetmese adamlar defans oynayip süratli kontraya cikacak. Sivasda büyük ihtimal kapali defans oynar yani ilk iki mac bize ugyun takimlara karsi oynarkene son iki mac da ölüp ölüp dirilecegiz. Onun icin konyayi yenseydik bir kere beraber kalma hakkimiz vardi cok büyük bir avantaj kacirdik oynadimiz rezil futbol ile

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt