GSC Haber - Galatasaray Başkan Adayı Burak Elmas: "Göreve gelirsek Galatasaray Kadın Futbol Takımı da kuracağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Başkan Adayı Burak Elmas: "Göreve gelirsek Galatasaray Kadın Futbol Takımı da kuracağız"

Ünal Aysal,Burak Elmasın adaylığından rahatsızsa Burak Elmas doğru yolda demektir.Bu kulübe Mustafa Cengiz dahil onun kadar zarar veren olmadı.Mustafa Cengiz daha kötü başkan ama adamın çapı bu kadar zaten ama Ünal Aysal kendi egosunu tatmin etmek için 2013'de yönetimi komple değiştirip hocayı göndermeseydi hedef28 diyorduk önümüzdeki sezon için.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Paparazzilere de tesisler de bir yer verilsin hatta çok güzel olur futbol takım kuralım derken değişik işlere imza atılabilir.

Kim kazanır bilemem ama kadın futbol takımı kurulması güzel olur. Amatör sporların gelişmesi için büyük kulüplerin girmesi şart. Hentbol Federasyonu zamanında çok uğraşmıştı girmemiz için ama maddi boyutundan dolayı girilmedi. Olimpik ve gelişmemiş sporlarda devlet büyük kulüplere bir miktar katkı verebilir belki bu hususu dengelemek adına. Tabii devlet eliyle bir dezavantaj aynı şekilde diğer kulüpler için de adil olmayacaktır onu da değerlendirmek lazım.

Kim kazanır bilemem ama kadın futbol takımı kurulması güzel olur. Amatör sporların gelişmesi için büyük kulüplerin girmesi şart. Hentbol Federasyonu zamanında çok uğraşmıştı girmemiz için ama maddi boyutundan dolayı girilmedi. Olimpik ve gelişmemiş sporlarda devlet büyük kulüplere bir miktar katkı verebilir belki bu hususu dengelemek adına. Tabii devlet eliyle bir dezavantaj aynı şekilde diğer kulüpler için de adil olmayacaktır onu da değerlendirmek lazım.
kadın futbolu kurulsa izleyecen sanki.

Türkiye'de hiç izlemedim ama İskoçya'da üniversite kadın takımımızın maçlarını sıklıkla izlerdim. Aynı şekilde İngiliz maçlarını izliyorum, öneririm. Galatasaray'ın takımı olursa belki Türk ligini de takip ederim.
sen izleyeceksin diye o da belki, takım mı kuralım? yapamayız kusura bakma. iskoçya iyi bir örnek degil. orada erkekler de etek giyiyor mesela.

Üst Alt