GSC Haber - Galatasaray Başkan Adayı İbrahim Özdemir: "Falcao'ya 5 kuruş vermezdim, vermem de" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Başkan Adayı İbrahim Özdemir: "Falcao'ya 5 kuruş vermezdim, vermem de"

1622109812982.png

Galatasaray Başkan Adayı İbrahim Özdemir: "Falcao'ya 5 kuruş vermezdim, vermem de. Gomis satıldığı zaman eleştirmiştim. Sayın Cengiz dedi ki 'Falcao'yu getireceğim.' Getirme dedim. Çünkü hayatını okudum, hep sakatlıkları var."

İbrahim Özdemir: "İş insanlarıyla Galatasaray'ın sorunlarını çözemeyiz. Galatasaray'ı tefecilere bırakacak değiliz. Büyük bir camia ve bu potansiyeli kullandığımızda mali konular dahil çözümler gelecektir."

İbrahim Özdemir: "Ekibimiz çok titiz çalışıyor. Pandemi olmasaydı vaktinde listemizi hazırlayacaktık"

İbrahim Özdemir: "Birinci önceliğimiz birlik ve baraberliği tamir etmek. Futbol ve basketbol ile tüm branşlarda şampiyonluklar getirecek takımlar kurmak istiyoruz. Bir salon projemiz var. Başkalarının yapacağı sürelerden çok daha kısa sürede projelerimizi hayata geçireceğiz."

İbrahim Özdemir: "Fatih Hoca'nın hizmetleri ortada. Terim üzerinden hesap kitap yapmak hoş değil. Daha önce başkanla ve yönetimle neler yaşadı? Onlara bakmak lazım. İnşallah böyle bir şey bir daha olmayacak. Bunu yol kazası olarak görüyorum."

Buda tüm bransci çıktı. Galatasarayi Galatasaray yapan futboldur. Amatör branşları çok seviyorlarsa farklı kaynaklarla ayakta tutmayı denesinler.

kanarya sevenler derneğinde bile bukadar aday çeşitliliği yoktur. önüne gelen aday oluyor, genel kurul üyelik yapısının saçmalığı yüzünden.

"Ekibimiz çok titiz çalışıyor. Pandemi olmasaydı vaktinde listemizi hazırlayacaktık"

Pandemiyle ne alakasi varmis liste vermenin acaba merak ettim.

Üst Alt