Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan Açıklama


Gösterdiğimiz tüm titizliğe rağmen medyada kulübümüzle bağlantılı mesaj kirliliği ne yazık ki devam etmektedir. Bugün bazı medya organlarında yer alan "Galatasaray Fenerbahçe'nin futbolcularını kiralayacak" şeklindeki kaynağı belirsiz haberin gerçekle hiçbir ilişkisinin olmadığını kamuoyunun bilmesini isterim.Yaşanılan bu sıkıntılı ve hassas dönemde bu tarz "fırsatçı" düşüncelerin Galatasaray camiasına mal edilmesi üzücü olduğu kadar birilerinin Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki ilişkileri germek, araya nifak tohumları ekmek gibi bir niyetleri olduğu kanısını uyandırmaktadır. Yönetimimiz kendi transfer politikasını ve hedeflerini bu tarz olaylara bağlı olarak değil, kendi sportif başarı hedeflerine bağlı olarak çoktan yapmıştır ve bu konuda çalışmalarımız sonuçlanmak üzeredir.Ünal Aysal

Başkan

Galatasaray Spor Kulübü
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan Açıklam - 11.07.2011basın yine kaşıyıp duruyor... tam akbabalara göre bir ortam var... allahtan buna zemin hazırlamayan bir yönetim var... anında yalanlamaları cok güzel...
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan Açıklam - 11.07.2011Yaşanılan bu sıkıntılı ve hassas dönemde bu tarz "fırsatçı" düşüncelerin Galatasaray camiasına mal edilmesi üzücü olduğu kadar birilerinin Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki ilişkileri germek, araya nifak tohumları ekmek gibi bir niyetleri olduğu kanısını uyandırmaktadır. Yönetimimiz kendi transfer politikasını ve hedeflerini bu tarz olaylara bağlı olarak değil, kendi sportif başarı hedeflerine bağlı olarak çoktan yapmıştır ve bu konuda çalışmalarımız sonuçlanmak üzeredir."buraya dikkat :D sonuçlanmak üzere diyor cumaya kadar bitmesini bekliyoruz başkan fazla birşey değil drogba cambiasso nei yeter :evilsmile:
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan AçıklamaÜnal Başkan' ın söyledikleri ile gerçekleştirdikleri arasında o kadar fark var ki; kendisine olan inancımızı günden güne kaybediyoruz! Daha 2 ay önce; "Taraftarımızın içi rahat olsun, 5-6 yıldız futbolcuyu onlara seyrettireceğiz" diyen Ünal başkan, C.Tesi günü kongrede "Elimizdeki kadro son derece yeterlidir ve bizi tatmin etmektedir" diyebildi....!Başkanım; Hedeflerimizi ve vizyonumuzu F.Bahçe' ye endeksleyeceksek yazıklar olsun...
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan AçıklamaMüjdeler olsun Ünal Başkan; F.Bahçe küme düşürülmedi!!!Mutlumusunuz acaba!! İstediğiniz oldu işte; günlerdir kol kanat gerdiğiniz ve tam destek verdiğiniz F.Bahçe' nin zaferi sizede kutlu olsun...NOT: alisamiyen.net' deki yorumları okumanızı öneririm, başkana büyük tepki var!!
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan AçıklamaÜnal Aysal'ın Arda'yı Fener'e satmasını bekliyorum.Nede olsa Fener'in güçlü olması lazım!
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan AçıklamaTwitter..Ünal Aysal şike sürecinde yaptıkları ve yapmadıkları ile "benim başkanım böyle olmalı" dedirtmediği gibi, şikecilerle aynı safta yer almıştır.Yazıklar olsun.
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan AçıklamaÜnal Aysal maalesef yanlış yolda ilerliyor. Şuan futbol takımını kaosa soktuğu gibi, üstüne bir de Fenerbahçe'yi koruyan arka arkaya açıklamalar yapıyor.
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan AçıklamaVay arkadaş astınız başkanı ya helal olsun size.

Sayın Ünal Aysal, Galatasaray tarihine en yakışan başkandır kurucumuzdan sonra..

Ne yapmasını bekliyorsunuz, Hehehe küme düşeceksinşz diye açıklama demeç mi versin.

Bazı insanları yüceliği göstererek ezersin, bu adamında politikası budur anlayın artık.

Bazıları demişki benim başkanım değil. Hayır arkadaş, Mehmet Helvacıya yaptığı kapakla, Serhat Ulueren(gargamel)'e canlı yayında sorduğu hesapla, Duruşuyla, Konuşmasıyla bu adam benim başkanımdır!!

İnsallah şakşaklarsınız transferlerden sonra..
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan AçıklamaVay arkadaş astınız başkanı ya helal olsun size.

Sayın Ünal Aysal, Galatasaray tarihine en yakışan başkandır kurucumuzdan sonra..

Ne yapmasını bekliyorsunuz, Hehehe küme düşeceksinşz diye açıklama demeç mi versin.

Bazı insanları yüceliği göstererek ezersin, bu adamında politikası budur anlayın artık.

Bazıları demişki benim başkanım değil. Hayır arkadaş, Mehmet Helvacıya yaptığı kapakla, Serhat Ulueren(gargamel)'e canlı yayında sorduğu hesapla, Duruşuyla, Konuşmasıyla bu adam benim başkanımdır!!

İnsallah şakşaklarsınız transferlerden sonra..bugün klüpler birliği zımpırtısının toplasında Başkan ve yönetimi temsilen Ali Dürüst katıldı ve toplantı dan çıkan sonuç; TEK SES , TEK YÜREK diye açıklandı. Konu o değil.
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan AçıklamaBaşkan,Türkiye'nin en büyük kulübünü temsil ediyor beyler.Hemen sallıyorsunuz.Ne diyecekti düşürülsün mü diyecekti.
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan Açıklamane çekiyoruz bu başkanlardan ya rakibe karşı sesi gür çıkan bir başkanımız yok
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan Açıklam - 11.07.2011Bu şikeciler için bir açıklama bile yapılmıyorsa,bu işi bıraksın bu yönetim. :mad:
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan AçıklamaÜnal Başkanın ilk sinavi sezonun son macinda seyircisiz oynama cezasiydi. Kilini bile kipirdatmadi ! Sonra transfer hikayeleri dinledik hep beraber. "Yıldızlar gelecek taraftarımız rahat olsun" dedi, şimdi "kadromuz yeterli, biz kadromuzdan memnunuz" diyor ! Basket macinda taraftar coplandı o sadece seyretti; "hadi neyse" acemidir dedik ! Ama sikecilere destek vermek GS baskanina hiç yakismadi, bizide esas bu yaraladı !Bu saatden sonra Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olsak ne farkeder Ünal Başkan !!F.Bahçe sizinle gurur duyuyor!!
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan Açıklamaalisamiyen.net' den bir taraftar....

Her şey bir kenara, şike yaptığı mahkeme kararıyla belirlenmiş olanlara karşı tavır takınmadığı, artık adını centilmenlik mi, fair play mi ne koyarsanız koyun bunu öne sürerek suça ortak olduğu, Galatasaray isminin de bu pisliğe dolaylı olarak destek olduğunu karşı çıkmayarak alenen belirttiği için, ve hepsinden önemlisi bu boş işlerle, boş ilişki inatlarıyla Galatasaray'ın harcayacak tek günü ve gücü olmadığı için;Ünal Aysal İSTİFA !
 
Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan Açıklamaalisamiyen.net' den bir taraftar....

Her şey bir kenara, şike yaptığı mahkeme kararıyla belirlenmiş olanlara karşı tavır takınmadığı, artık adını centilmenlik mi, fair play mi ne koyarsanız koyun bunu öne sürerek suça ortak olduğu, Galatasaray isminin de bu pisliğe dolaylı olarak destek olduğunu karşı çıkmayarak alenen belirttiği için, ve hepsinden önemlisi bu boş işlerle, boş ilişki inatlarıyla Galatasaray'ın harcayacak tek günü ve gücü olmadığı için;Ünal Aysal İSTİFA !Burası yanlış.O mahkeme 10 sene sürecek
 
Üst Alt