Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan Açıklama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan Açıklama

Cevap: Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan Açıklama

rerererarara.net' den...

Her şey kararında güzel!!

şimdi sen çıkıp fenerbahçe'ye yargısız infaz yapılıyor dersen, haklısındır.

şike yapanlar suçları kanıtlandığı takdirde hakettikleri cezalara çarptırılmalı dersen, haklısındır.

ama eğer bizim süppper ligimizin kulüp başkanlarının toplanıp, sadece ve sadece para için, var olan bir yasanın uygulanmaması için federasyonu baskı altına almak amaçlı açıklamasına karşı çıkıp bir duruş sergileyemiyorsan..

bu fenerbahçe'ye boyun eğmek değildir. şikeye boyun eğmektir. haksızlığa, namussuzluğa boyun eğmektir.

galatasaray başkanının misyonu kibar olmak değildir. doğru olmaktır.

ünal aysal da bu şike soruşturmasıyla doğan ortamda belki yanlış olmamak için çok çaba sarfetmiştir, ama doğru olacak cesareti gösterememiştir.

arkadaşlar herkesi galatasaray.org sitesine girmeye ve bize ulaşın kısmına mesaj atmaya davet ediyorum.Benim attığım mesaj şikecilerle bir olan ve verdiği sözleri tutamayan bir başkan istemiyoruz...

alisamiyen.net' den..

"Bu pisliğe öyle veya böyle dolaylı yoldan da olsa ortak olan bir başkan benim başkanım falan olamaz. Bırakın gidin sayın Ünal Aysal. Gerek yok diretmeye biz çok gördük böyle başkanlardan bize hiç ama hiç hayır gelmedi."

"Kendisi tam bir fiyaskodur. Temiz futbol ve iyi dileklerden sorumlu gönüllü futbol elçisi mi seçtik biz Galatasaray başkanı mı? İstifa etmesi -hazır vakit varken- hem kendisi hem de Galatasaray hayati derecede önemlidir ve faydalıdır.Zira haksızlık karşısında susan bir Galatasaray düşünemiyorum."

"Ne Yıldırım' mış. Ölüsü Ünal Aysal'ı yedi. Helal olsun (!) "

alisamiyen.net' den başkana öfke yağıyor!!!

Sayın Başkan,

Cumartesi Genel Kurul'da dediniz ki : "Galatasaray'ın kirlenmesine engel olan tüm yönetici ve başkanlara teşekkür ederim"

Siz, bugün, 106 yıllık temiz tarihi kirlettiniz...

Türk futbolunu kirletenlere destek olarak, onlarla birlik olduğunuzu söyleyerek...

Artık, bu cümleyi kuramazsınız, en azından siz kuramazsınız...

Biz tek yürek olarak Fair-Play (Adil Oyun) 'i savunmuyoruz. Bize ne fenerbahçeden sivastan. Biz ancak hak hukuk ile tek yürek oluruz.

Umarım En kısa zamanda istifa eder. Böyle başkan olmaz olsun.

Taraftarımız isyan noktasında...

"İstersen alem-i cihanı transfer et, başkanlığında şampiyonluklara amborga koyalım. Şu andan itibaren asla benim başkanım değilsin. Bu duruşunu, duramayışını,yaptığını, yapmadığını ömrümün sonuna kadar affetmeyeceğim. Dilerim ki tez zamanda Galatasaray'ımdan bir daha yakın olmayacasına uzak olasın..."

Bir G.Saray sevdalısı...

Sayın Ünal Aysal;

Bu bu pisliğin içinden bizi çekip alamadığınız, itibarımızı koruyamadığımız ve camiamızın bu oyuna alet edilişine seyirci kaldığınız için şahsınıza teşekkürü borç biliyoruz!!

Nokta.

Burda ki yorumlara gulup geciyorum. Sizler Polat'a layiksiniz.

cidden başkanın cömezliği büyük sıkıntılar yaratacak klübümüze

alisamiyen.net

Sayın Ünal Aysal;

Üyeler sizi oraya Galatasaray'ın haklarını savunun diye seçti, başınızı sallamanız için değil!!

FB bu süreci inanılmaz iyi yönetti. Adamlar neredeyse mağdur konumuna düşürülecekler ve maalesefki bizde bu sürece destek verdik. Benim isyan ettiğim nokta bu destek noktası. İnanın ligin marka değeri, kaybedilecek sponsor ve yayın gelirleri zerre umrumda değil. Önce yürek olacak kişide. Çıkıp diyecek ki : Biz bu süreci yakından takip ediyoruz. Ortada bir suç ve suçu işleyenler varsa o kişi ve kulüpler en ağır şekilde cezalandırılmalıdır. Bu kadar.

ekşi sözlükten bir F.Bahçeli yorumu!!

"1 haftalık sürede en fazla takdiri gönderdiğim adam. helal-i hoş olsun, son olaylardaki tavrı ve duruşuyla fazlasıyla haketti."

adettendir, fenerbahçeliyim.

F.Bahçe seninle gurur duyuyor!!!

Bu ithamlar çok ağır yanlız... abartıyorlar... hele bir durun hukuki süreç bitsin o zaman da gereken yapılmayıpta destek cıkarsa o zaman biz yapacagımızı biliriz zaten....

Şimdi bu konusmalar bu ithamlar çok ağır gerek yok....

ben su an başkan olsaydım taraftara sorup takımı ligden cekerdim

Üst Alt